Dax Cosmetics, Planet Essence, Maseczka kojąca i uspokajająca skórę do cery wrażliwej lub podrażnionej `Królestwo roślin`

Niezwykle delikatna maseczka, działająca jak balsamiczny kompres łagodzący. Zawiera wyciąg z azjatyckiej rośliny Kudzu, który hamuje aktywność enzymu odpowiedzialnego za wywoływanie reakcji zapalnej. Łagodzi zaczerwienienia, obniża temperaturę skóry oraz koi podrażnienia wywołane nadmiernym złuszczaniem naskórka, trądzikiem różowatym, użyciem nieodpowiednich kosmetyków, mrozem a także intensywnym opalaniem. Doskonale nawilża, zmiękcza oraz opóźnia procesy starzenia. Pozostawia cerę uspokojoną i jedwabiście gładką.

Mnie nie zachwyciła

Oj długo szukałam tej maseczki w sklepach. Pozytywne recenzje zrobiły swoje:) Niestety moja skóra jej nie polubiła...
Od samego początku drażnił mnie jej zapach, który niewiele ma wspólnego z funkcją relaksacyjną... Ale oczywiście to rzecz względna- nie ocenia się zapachu, tylko działanie... No właśnie... jak dla mnie ta maseczka w ogóle nie działa- nie wchłania się, nie nawilża, nie uspokaja, nie wygładza. Do tego jeszcze ta tłusta konsystencja... Mam cerę normalną, więc powinno być wszystko ok... Daje jej 2* bo mimo wszystko mi nie zaszkodziła- po prostu nie zrobiła nic. Nie wiem dlaczego mi nie służy. Widocznie nie jest mi przeznaczona:)

Używam tego produktu od:2 użycia
Ilość zużytych opakowań:1 saszetka

Relaks dla cery!

Moja cera sprawia mi jedynie male klopoty z jakimiś drobnymi niespodziankami, no i niestety przez stres i zarywanie nocy- jest czasem zmęczona. Dla niej ta maseczka to raj! Nalożyłam trzy dni pod rząd na noc i cera była znacznie ładniejsza! Wygladzona, usokojona, nawilżona, miala ładny, zdrowy koloryt. Efekty u mnie utrzymywaly się ok. tygodnia. Maseczka ma cudny zapach i pewnie kupię ją jeszcze nie raz:)

Używam tego produktu od:niedawna;]

nie dla tłustej cery z problem

Kupiłam maseczkę pod wpływem recenzji i może przez to spodziewałam się spektakularnych efektów. Niestety nie zaobserwowałam po użyciu ani ukojenia, ani ożywienia skóry, ani w ogóle nic. Jednak muszę tu zaznaczyć , że mam naprawdę problemową , tłustą cerę. Tą maseczkę mogę stosować tylko na noc, gdyż fatalnie sie wchłania przy tłustej cerze mimo iże stosuje 1/5 opakowania.Możliwe, ze faktycznie odżywia skórę, ale ja nie widzę żadnych wizualnych zmian na plus. W sumie nie jestem ani na tak, ani na nie. Na pewno warto spróbować przy tej cenie (zapłaciłam 3,49). Ja będę szukać dalej :)

Używam tego produktu od:tygodnia

bezapelacyjnie KWC

Maseczka doskonała:)Swietnie wygładza, odżywia i koi skórę. Lepszej jeszcze nie miałam. Czasem po nieprzespanej nocy nakładam ją zamiast kremu, świetnie się wchłonie i nawilży a ja nawet bez makijażu wyglądam jak człowiek. Zmniejsza opuchliznę i cienie pod oczami. Naprawdę gorąco polecam, bo to jeden z najlepszych kosmetyków z jakimi miałam kontakt

Używałam tego produktu kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

beznadzieja

Calkiem beznadziejna - zapycha, uczula (male czerwona, sewdzace krostki), zueplnie nie koi skory. Jesli macie warzliwą, kapryśną skórę - lepiej trzymajcie sie z daleka. Ja moja buzię przez 2 tygodnie doprowadzałam do porządku. Maseczka bez zalu do smietnika

Od kiedy używam: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1- i nigdy wiecej

moja

Dla mnie jest niezastąpiona, nie zamienię jej na żadna inna. Konsystencja, zapach i wydajnosc na najwyzszym poziomie. Jedyne co mnie denerwuje to saszetka. Tak dobra maseczka powinna zostac wydana w wersji w tubce. Co do dzialania to jestem pod wrazeniem. Juz jednorazowe uzycie maseczki potrafi zdziałąc cuda. Cera jest wypoczeta, bez podrażnien, wyglada świeżo i zdrowo. Dodam, ze uzywam tej maseczki nie tylko na twarz, pomogła mi tez kiedy moje dłonie potrzebowały pomocy.

Używam tego produktu od:2mies.

TRAGEDIA !!!!!!

Oczywiscie zachęcona komentarzami na wizażu zakupiłam sobie tą maseczkę, pierwszy i ostatni raz.
Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do powstawinia zaskórników. Maseczkę nałożyłam niezbyt grubą warstwą, na skórę po peelingu, myślę sobie tak. - jest to maseczka uspokajająca skórę, więc na po peelingu - idealna. Po jakieś godzince, patrzę a na mojej żuchwie zrobiły się 3 ogromne bolące pryszcze, których godzinę wcześniej nie miałam, i od razu załamka.Niewiem może myle się twierdząc, że to od tej maseczki, ale nigdy więcej jej nie tknę. Powracam do mojej ulubionej LRP Hydraphase.

Używam tego produktu od: podczas pierwszego opakowania

Cudowna

Na wiosne moja cera szaleje, jest bardzo przesuszona, pojawiaja sie nawet luszczace placki. Do tego od czasu do czasu na mojej twarzy pojawiaja sie niespodzianki. Tak bylo ostatnio, lecz kupilam zachwalana tu maseczke, nalozylam na noc i jestem BARDZO zadowolona!
Rano mialam gladziutka buzie, zaczerwienienia zniknely, luszczaca sie skora takze. Do tego nie swiecilam sie jak latarnia morska. Napewno bede nadal testowala ten produkt.

Używam tego produktu od: kilku dni

Cudeńko

Nie wiem, jak ta maszeczka to robi, że nawet kiedy moja cera wygląda jak papier ścierny, ta za jednym maźnięciem sprawia, że twarz staje się gładziutka jak pupcia niemowlaka:) Świetne rozwiązanie dla wrażliwców i wielbicieli zdrowej cery.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:z 8

Cudna

po przeczytaniu recenzji stwierdziłam,że jednak kupię sobie tą maseczkę i zobaczę czy na prawdę jest taka wspaniała...
kupiłam od razu 2 opakowania:)
wypróbowałam i stwierdziłam,że jest cudna!!! mam cerę wrażliwą. niesamowicie ją uspokaja. nakładam ją przed spanie i na noc wklepuje i rano budzę się ze śliczną buźką:):):)nie muszę rano nakładać żadnego podkładu, bo twarz wygląda bez tego ładnie...
na prawdę warto kupić!!!

Używam tego produktu od:2 tygodni

Moja naujkochańsza, najlepsza, KWC po prostu:)

Mam wrażliwą cerę, podrażnia się często bez podania przyczyn:) A do tego skłonną do szorstkości (podobno reakcja obronna wrażliwców), więc peelingi konieczne. I odkryłam tę maseczkę na "po peelingu" najpierw. No i rewelacja:
- cudowna, niespływająca, miękka konsysnencja śmietanki
- bardzo przyjemny zapach (nieczęsty w maskach dla wrażliwców)
- DZIAŁA! POPROSTU DZIAŁA! na zaczerwienienia, ściągnięcie, przesuszenie, wyrównuje koloryt
- nie natłuszcza, ale wyraźnie odżywia
Jedyny maleńki minusiczek - nieekonomiczne opakowanie - jest jej o wiele za dużo na raz, co skutkuje zamykaniem reszty spinaczem i przechowywaniem w lodówce - nie jestem przekonana czy to takie dobre:)))

Używam tego produktu od: 1 roku mniej więcej
Ilość zużytych opakowań: dużo, bardzo dużo

Bdb

Maseczka poza działaniem kojącym przepięknie pachnie :-). Faktycznie łągodzi podrażnioną i suchą skórę, dobrze nawilża, buźka po użyciu jest gładziutka i wypoczęta. Używam ją co drugą noc zamiast kremu.
Ma przyjemną , kremową konsystencję no i ten zapach
:-).
Jest wydajna. Saszetka wystarcza mi na 2 razy, na buźkę, szyję i dekold.

Ilość zużytych opakowań:3 saszetki