Gosh, Crazy Volume Mascara (Tusz do rzęs dodający objętości)

Gosh, Crazy Volume Mascara (Tusz do rzęs dodający objętości)

Crazy Volume Mascara to tusz, który doda Twoim rzęsom extra objętości. Duże włókna szczoteczki w połączeniu z formułą tuszu sprawiają, że rzęsy stają się widocznie dłuższe oraz zwiększają swoja objętość już za jednym pociągnięciem. Mocna pigmentacja koloru podkreśla dramatyczny efekt podkreślenia. Tusz nie kruszy się, nie pokrywa rzęs grudkami, jest odporny na ścieranie.

Nie zawiera perfum i parabenów.

najlepszy na biedne rzesy

Nie dosc ze nie testowany na zwierzetach to moje rzesy wygladaja ladnie. Moje rzesy sa jasne, proste oraz cienkie, potrzebuje je pogrubic oraz zakrecic zeby wygladaly jak rzesy. Ten tusz robi to wszystko I sie nie kruszy ani nie robi tzw pajeczych nozek. Polecam tym ktorzy maja beznajdziejne rzesy

Fantastyczny.

Zachęcona promocją w drogerii - zdecydowałam się i stał się moim FAWORYTEM. Daje efekt nie tylko pogrubienia, ale również wydłużenia, moim nadało wręcz efekt sztucznych rzęs co bardzo mi odpowiada. Bardzo dobry i godny polecenia produkt.

+ trwałość
+ kruczoczarny kolor
+ wydajność
+ nie odbija się na powiece
+ konkretnie pogrubia rzęsy i je wydłuża
+ idealny do wieczornego, mocnego makijażu.
+ duża szczoteczka ( chociaż takie zazwyczaj nie spełniają u mnie swojego zadania - ta jest fantastyczna )
+ nie uczula

- cena bez promocji, aczkolwiek mimo wszystko jest jej warta.