Sephora, Bibułki matujące Express Blotting Papers

Sephora, Bibułki matujące Express Blotting Papers

Bibułki matujące z pudrem absorbującym. Pochłaniają nadmiar sebum i zmniejszają efekt błyszczącej skóry.

Skład: Talc, Polysorbate 65, Kaolin, CI 77947 (Zinc Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxide), Magnesium Carbonate, Calcium Carbonate, Polysorbate 80, Polyvinyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate.

Cena: 26zł/ 50szt.

znam lepsze

Na bibułkach Sephory jest bardzo dużo pudru, który po użyciu bibułki często zostaje na twarzy i jest widoczny. Cena jest wysoka, w porównaniu do innych tego typu produktów dostępnych np. na Allegro. 50sztuk kończy się dosyć szybko..znam lepsze niż te Sephorowe, tych nie kupię już nigdy.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

warto go kupić

Biorąc pod uwagę cenę produktu to nie można od niego wymagać żeby cera była matowa przez cały dzień, zależy to w dużym stopniu od rodzaju cery. Wydajność przy cerze mieszanej jest znacznie większa, na strefę T zużywam pół bibułki.Faktycznie minusem jest nadmiar tego "talku" ,ale lekko się rozprowadza. Jeszcze lepsze są bibułki marki inglot,ale ja jestem związana z tą marką już od roku :)

Używam tego produktu od:roku

przydatne

Opakowanie faktycznie praktyczne choć to żadna nowość wśród bibułek. Jak dla mnie to troche za dużo tego talku zostaje na twarzy i trzeba rozcierać, więc bez lusterka ciężko tego się używa. jak na całą twarz to zużywa się raczej dwie bibułki, ale na np tylko partię T to zwykle starczy jedna. czas utrzymania się matowienia jest chyba kwestią względną, zależną od typu cery. Ale jakieś 2 godziny powinny wytrzymać. Cena faktycznie niższa od od innych marek

sprawdzają się

Jestem z nich bardzo zadowolona.
Świetnie matują, zbierają nadmiar sebum, odświeżają makijaż.
Praktyczne opakowanie zmieści sie w każdej torebce a nawet kieszeni jeansów..
Idealne do poprawek w ciągu dnia.
Wad nie znalazłam.

Używam tego produktu od: 2 lata

Jak dla mnie extra

Bibułki bardzo dobrze ściągają mój nadmiar sebum. Poprawek dokonuje po 2-3h....jeden minus: pozostawia białe ślady... dlatego najlepiej używać ich przed lustrem...

Używam tego produktu od:roku

Przyzwoita jakość

Bibułki robią to, co powinny czyli matują (u mnie maksymalnie na 3 godziny). Jedna od biedy wystarczy na całą twarz, ale lepiej byłoby zużyć dwie.
Są trwałe, łatwo je wyjąć z opakowania, kartonik (wątpliwej urody) nie niszczy się.
Nie są tanie, ale cena do przeżycia.
Wada: zostawiają białe pudrowe ślady - poprawek należy dokonywać kontrolując efekt w lusterku ;-)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka może kilkanaście

niezwykle przydatne.

kupuję je co lato. gdy wyjezdzam na wakacje nie chcę zatykać skóry pudrem, wiec przed wyjsciemm z pokoju wycieram sobie nimi twarz, szczególnie strefę T.

troche przeraziła mnie na początku cena, ale okazało się, że są dosyć wydajne.

Używam tego produktu od: używam go tylko w lato, starcza na jakis miesiac

Bardzo dobre

Mają praktyczne małe opakowanie, które się nie niszczy, bez problemu wyjmuje się pojedyncze bibułki. Do zmatowienia twarzy wystarczy jedna sztuka. Cena porównywalnie z innymi firmami przystępna. Nie pozostawia białego pyłku (przynajmniej na mnie).

Używam tego produktu od: ok. roku

są OK

To dobry produkt. Do tej pory używałam bibułek Shiseido ale postanowiłam dać szansę jakiejś innej firmie mnie zauroczyć :) Przyzwoita ilość, cena no może nie przystępna ale nie powala. Jakość dobra. Dobrze zbierają, matują na dłuższy czas. Opakowanie poręczne, kartonik jest trwały, zagniatają mu się rogi podczas noszenia w torebce, ale bibułki się nie gniotą. Trwałość samej bibułki jest dobra, nie rwą się, jak bibułki Dermiki.
Są nieduże ale bardzo chłonne, jedna w zupełności wystarcza mi żeby odświeżyć buzię.
Podsumowując : produkt solidny, działający zgodnie z oczekiwaniami.

Na 5!

Są porównywalnej jakości do Shiseido, tylko kilka razy tańsze. Co prawda mniejsze, ale starcza mi 1 na 1 aplikację - strefa T.
Nie zostawiają białej warstwy. Idealnie matują na kilka godzin.
Nie rozdzierają się, opakowanie OK!

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

Są OK

Całkiem dorzeczny produkt. Bibułki mają praktyczne, trwałe jak na karton opakowanie, co w przypadku takich akcesoriów jest naprawdę istotne.
A same one? Cóż, przyzwoicie matują; nie dają pudrowego wykończenia mimo że warstwa "czegoś" na papierku da się wyczuć przed użyciem. Są może nieco za sztywne, ale nie przeszkadzało mi to jakoś szczególnie w użytkowaniu. Bibułki są solidne, nie rwą się w palcach; zazwyczaj dwie wystarczały na oporządzenie całej buźki.
Mimo niezaprzeczalnych zalet pewnie do nich nie wrócę, bo za niewiele wyższą cenę można mieć znacznie wyższą jakość, czyli ArtDeco.

Używam tego produktu od:

Jestem zadowolona :)

Powtórzę to samo zdanie co zwykle przy produktach sephorowskich: dobry, porządny produkt za niewygórowaną cenę. Szczególnie opłacalne przy promocjach 2 w cenie 1. Usuwają nadmiar sebum nie niszcząc makijażu, nie drą się przy wyciąganiu z opakowania, bibułka jest wielkości "akurat na nos", a na jaką partię twarzy wystarczy i na jak długo zmatuje to już cechy osobnicze - zależy od ilości wytwarzanego sebum. Jestem zadowolona i na pewno kupię przy nastepnej promocji.

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:korzystam z 2 opakowań równolegle ;)