Avon, Perfect Wear, Foundation SPF 10 (Trwały podkład SPF 10)

Avon, Perfect Wear, Foundation SPF 10 (Trwały podkład SPF 10)

Upiększa twoją cerę przez cały dzień:
- supertrwały, ultralekki
- pozwala skórze oddychać
- doskonale się rozprowadza
- nadaje cerze nieskazitelną gładkość

perfekcyjny!!:D

Używam już 2 opakowania. zawsze miałam problem z podkładami, zmieniałam ciągle. ten jest poprostu idealny, lepszego nigdy nie miałam przyjemnosci używać :). jedna buteleczka starcza mi na ok. 4 miesiące codziennego stosowania. doskonale kryje, stapia się ze skórą, nie tworzy plam, nie tłuści, nie widać go na twarzy. można nim wyczarować delikatny, subtelny makeup, lub mocny, widoczny, sceniczny - w zaleznosci od sytuacji :). polecam serdecznie :)

Używam tego produktu od: dawnaaa
Ilość zużytych opakowań:niecale 2

odpada

Nie macie pojęcia który to mój podkład kupiony w ostatnim kwartale z nadzieją, że to TEN :(

Oczywiście rozczarowanie

- kryje? hmm.. jak nakładam go palcami to może i kryje ale za to o maskę nietrudno, poza tym jak tu nie zrobić maski jeśli tak topornie sie rozsmarowuje?? natomiast jak nakładam zwilżona gąbeczką to rzeczywiście nakłada sie ciut lepiej ale bardzo cieniutką warstwę, która niestety nic nie zakryje :( wówczas próbowałam smarować sie po nim podkładem matującym z AA ale nie polecam- AA sie warzy na avonie!!
- fatalna aplikacja- kto ma to wie- butelka odkręcana, nie ma jak zaaplikować odpowiedniej dawki kosmetyku
- podkreśla suche skórki, robi kolorowe placki- bez względu na nakładanie palcami czy gąbką

za co więc plusy?

za trwałość i kolor

poza tym odpada.. :( kolejny niewypał

Używam tego produktu od:2 tygodni

Koszmar

Pierwsze miejsce dla najgorszego podkladu. To byl jeden z pierwszych podkladow jakie probowalam. Pozostal mi w pamieci jako ten najgorszy. Ciezko sie nakladal, czulam jakbym miala cos przylepionego do twarzy, a i ta wygladala nie lepiej; widoczne pory, twarz jaby nierowna, napuchnieta. Kolory tez nienajlepsze, mialam najjasniejszy a i tak byl za ciemny. Nie przypominam sobie jakis plusow. Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

Kryje!!!

Mimo iz wiele lat jestem w avonie to dopiero od 2tygodni uzywam ten podklad. mam odcien cream. Podklad jest super, swietnie kryje, matuje, cera jest sliczna. Minus to brak dozownika. ogolnie polecam kobitką z cera np. z lekkimi problemami np. przebarwienia....

Używam tego produktu od:2 tyg

mój ideał ;)

Po raz pierwszy moja wymagająca cera znalazła swój ideał!! Mam kolor Nude, który idealnie do mnie pasuje :). Pokrywa wszelkie niedoskonałości, wcale nie wysuszył mojej zmęczonej Izotekiem buzi. Trzyma się cały dzień, wytrzymuje nawet wizyty mojego TZ-ta ;):D. Opakowanie pomimo, że mało poręczne to niezwykle eleganckie. Nie tworzy maski, nie ściera się. Odporny na pot. Zdecydowanie kupię kolejne opakowanie ;).

Używam tego produktu od: 1 opakowania

takie 4 z minusem

Mam odcień cream, średnio ciemny , trochę wpada w żółty, ale mi to nie przeszkadza. Podkład jest bardzo rzadki, szybko zastga więc trzeba go sprawnie nakładać aby uniknąć smug. Kryje dobrze, myślę że zimą się świetnie sprawdzi. Może dziewczyny z ładną cerą nie będą z niego zadowolone, bo jest dość ciężki i czasami przypomina maskę. Ale ma plusy: jest trwały, długo pozostaje na mojej twarzy i matuje całkiem nieżle. Aha i nie zauważyłam zatykania porów. Daje 4- bo jest gorszy jednak niż revlonik mój ukochany:)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:nadal1

Polecam!

A ja będę polecać ten podkład. Oczywiście nie jest on przeznaczony dla osób z suchą skórą bo, jak sama nazwa wskazuje, żeby spełniał rolę wodoodpornego, nie może super nawilżać i natłuszczać. To genialny kosmetyk dla cery mieszanej i tłustej, ale przy fachowym nakładaniu. Polecam używać gąbki, najlepiej zwilżonej, wówczas bardzo wygodnie można go dozować i staje się niezwykle wydajny. Jeżeli komuś pojawiły się plamy po nałożeniu, to zwyczajnie robił to metodą punktową (parę kapek podkładu naniósł to tu, to tam i dopiero rozsmarowywał czym pokrył się gruba apetą - z efektem ;starczym, a nie świeżym)), a kosmetyk wodoodporny zastyga znacznie szybciej niż zwykły podkład. Zasadniczą rolę odgrywa tu także dobór odcienia, w tej serii barwy wypadają ciemniejsze. Warto zakupić o ton jaśniejszy od naturalnej karnacji lub koloru dotychczas używanego. Jeżeli więc pamięta się o tych prostych zasadach, podkład Perfect Wear można nazwać rewelacyjnym. Nie daję 5 gwiazdek ze względu na fakt, iż istnieje inny mój KWC w tej kategorii ;).

Używam tego produktu od:zawsze
Ilość zużytych opakowań:wiele

Okropny!

Ma tylko jeden plus - dobrze kryje niedoskonałości.
Natomiast minusów ma wiele: butelka niepraktyczna oraz płynna konsystencja sprawiają, że jest problem z dozowaniem. Brudzi strasznie i cięzko go usunąć, (np. z ubrań). Najgorsze jest jednak to, że po nałożeniu twarz wygląda nienaturalnie i STARO (mimo że mam cerę mieszaną i używam bazy, bo bez zastosowania bazy wyglądam starzej od własnej matki).
Uwydatnia wszystkie zmarszczki, nawet te, o których nie ma się pojęcia.
Stosuję go tylko jako korektor - bo tylko do tego sie nadaje.Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry

dobry puder, bardzo kryjący wszelkie niedoskonalosci na buzi :) ja jakos jzu 2 razy zbytnio ie trafilam w odcien zawsze jest zbyt jasny :/ ale sprobuje na jesien trafic jesczze raz :P poniewaz na lato ten puder jst zbyt ciezki, tworzy na twarzy pewnego rodzaju maske ale dzikei temu naprawde baaardzo dlugo sie trzyma

bez przekonania

Jakos nie mam do niego zbytniej sympatii.Niby po nałożeniu na buźkę nie prezentuje się źle wizualnie,ale jednak brak mi jakiegoś takiego komfortu noszenia jak również samego nakładania.Dla mnie jest po prostu jakiś za ciężki,za toporny.Odnoszę też wrażenie sztywnej maski juz po aplikacji.I mimo że efekt końcowy jest całkiem całkiem,to nie przypadł mi do gustu i raczej po niego więcej nie sięgnę.

Używam tego produktu od:ze 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:kawałek 1

świetny

To juz moje któres tam z kolei opakowanie tego świetnego podkładu. Jest naprawdę trwały - przy nakładaniu zbyt powolnym zastyga na twarzy, przez co widać jak będzie sie zachowywał później. Nie trzeba go nakładać jakoś szybko ale raczej nie czekać za długo. Ale troszkę można poczekać - wtedy gęstnieje i staje się bardziej kryjący. Także w zalezności od potrzeb może być lekko kryjący lub mocno. Mam kolor Ivory - jasniutki beżyk.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Pełna satysfakcja

Idealny podkład dla cery tłustej lub mieszanej.Pięknie ujednolica,naturalne odcienie,dobry mat i pokrycie niedoskonałośći.Uważam go za dobrego konkurenta mojego ukochanego La Roche Posay Unifiance.Używam tego produktu od:wieelu lat
Ilość zużytych opakowań:wiele...
Używam tego kosmetyku od wielu lat i dziś jestem pewna,że w najbliższej przyszłośći nie rozstanę się z nim na pewno!!!