Mincer Pharma, Zielona Apteka, Maseczka odżywczo - nawilżająca z ekstraktem z miodu i melona

Polecana do skóry wysuszonej i szorstkiej. Efektywna maseczka o delikatnej konsystencji przeciwdziała wysuszeniu skóry. Kompleksowo nawilża i odżywia, nadając skórze jedwabistą gładkość, miękkość i elastyczność.

KWC-jak wszystkie maski Mincer

Wszystkie maseczki tej firmy są doskonałe-podwójne saszetki w przystępnych cenach-marzenie! Doskonałe działanie-spełniają obietnice producenta-nawilżają,odżywiają, regenerują-nie powodują uczulenia, nie zapychają a mam naprawdę dość wymagającą cerę, mało która maseczka mi odpowiadała, tym bardziej z tych nawilżających, odżywczych,etc. Są dostępne w mniejszych drogeriach i niektórych aptekach, u siebie kupuję je tylko w jednej aptece, zawsze wychodzę z reklamówką pełną tych maseczek:p szkoda, że nie ma ich w rossmanach i innych takich, no ale cóż.....ogólnie-POLECAM!! ja uwielbiam i pozostanę wierna:)

Używam tego produktu od: hohoho dłuugo
Ilość zużytych opakowań: niezliczone ilości:p

maseczkowy KWC :)

Na tą maseczkę natknęłam się przypadkiem, nudząc się w kolejce w aptece. I po pierwszej ekstazie związanej z jej nałożeniem zaczął się mój szał na stosowanie maseczek.
Kupuję je w dużych ilościach i tylko w saszetkach, bo wtedy nie ma problemu, gdy z jakis względów mi nie odpowiadają. Ale ta maseczka powraca bardzo często. Czasami nawet gdy mam chandrę, schodzę do apteki, kupuję i dobry humor szybko powraca :D

Zaczynając od zewnątrz - poręczne opakowanie dwusaszetkowe. Każda saszetka starcza mi na dwa użycia. Konsystencja delikatna, żółciutka o pięknym!!! melonowym zapachu - raj dla noska ;)
Po nałożeniu grubszej wartswy przychodzi przyjemna chwila schłodzenia. Maseczka dość szybko znika z twarzy pozostawiając na niej tłusty film. Dlatego maseczkę zawsze stosuję przed spaniem. Przed przyłożeniem buzido poduszki wklepuję tylko nadmiar w husteczkę higieniczną. Noszę ją zawsze dłuzej niż przepisowe 15 minut :) Rano buzia jest gładziutka i nie mam po niej żadnego efektu ściągnięcia.
Nigdy mnie nie uczuliła, ani nie dała innych nieporządanych objawów. Mam cerę mieszaną, ze zmaianami naczynkowymi na policzkach i tluszczącym się czółkiem ;) Jak do tej pory to maseczka, która jest dla mnie KWC.

Ilość zużytych opakowań: 9 pojedynczych saszetek

naprawdę dobra

Bardzo tania maseczka a naprawdę świetna.
Przede wszsytkim pieknie pachnie :) Zdecydowanie bardziej melonowo niż miodowo ale bardzo mi sie ten zapach podoba :) Prawdziwa aromaterapia :)
No ale co najwazniejsze maseczka wspaniale nawilża i odzywia skórę. I ten efekt nawilżenia i odzywienia utrzymuje sie przez wiele dni.
Także naprawde polecam. Ja z pewnoscia jeszcze do niej wrócę.

Godna polecenia

Maseczka świetnie nawilża, ma piękny zapach, ma świetną konsystencję. Skóra wygląda po niej rewelacyjnie:-) Jest w bardzo niskiej cenie.

Dla mnie jedyny minus to, że jest w saszetkach.

Używam tego produktu od:3 mies.

jest b.dobra

Maseczka odżywia i nawilża, czyli ma działanie takie jak przedstawił producent. Po 15 minutach cała się wchłonęła nie pozostawiając żadnej tłustej warstwy, po jej użyciu skóra jest miękka, delikatna, odzyskuje ładny koloryt. Zapach melona, dosyć intensywny jest specyficzny i niektórym może nie przypaść do gustu, dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia bo go lubię:)
Cena jak najbardziej przystępna, zapłaciłam za nią 1.40 w realu, wystarcza na 2 użycia. Mnie wystarczyła nawet na więcej, jedna połówka pozwala na aplikację na dłonie i suche partie ciała.
Jak najbardziej kupię ją ponownie, na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: 2 razy w tyg od kilku miesięcy
Ilość opakowań: kilka
Ponowny zakup: TAK

Może być

Kupiłam, bo tania i trzeba przyznać, że wydajna, jedna szaszetka starczyła na cztery aplikacje, a kupiłam sobie dwie. Zapach według mnie taki sobie, niezbyt intensywny, nie wiem czym się inni zachwycają. Nawilża ( i mocno natłuszcza)i wygładza. \W sumie nie mam zastrzeżeń, czterech gwiazdek jednak nie dam, bo jakoś nie miałam przyjemności z jej użycia. Poza tym jakoś nie przepadam za tą firmą, uważam, że ma produkty ledwo przeciętnej jakości.

Używam tego produktu od: 6 aplikacji( zostalo jeszcze na 1-2), miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1,5

świetna!

Kupiłam w SP stojąc znudzona w kolejce pod kasą - spodobało mi się opakowanie i ten miodek i melon :D Nie zawiodłam się, jeśli chodzi o przyjemność dla nosa - maseczka pachnie naprawdę ślicznie, niezbyt intensywnie, ale baaardzo przyjemnie (więcej czuję melona).
Okazało się, że oprócz tego maseczka ma świetne właściwości! Skóra staje się miękka, gładka, wyczuwalnie nawilżona. Maseczka nie podrażnia skóry, przynosi jej wręcz ukojenie.
Bardzo odpowiadała mi późną jesienią i zimą, na pewno do niej wrócę!

Używam tego produktu od: ok. roku

CUDO!

Kupiłam bo byłam akurat w SuperPharm i trafiłam na nią.
Mam cerę raczej tłustą skłonną do wyprysków. Ale wiadomo nawet taka cera wymaga nawilżenia. Jednak bałam się nałożyc jej jako maseczki(czyli grubszą warstwę) często takie nawilżające mnie zapychają i mam kolejny wysyp. Dlatego traktuje ją jako krem:D nakładam na buźke malutką ilośc pięknie się wchłania, cera jest miękka i gładziutka. Zapaszek utrzymuje sie tylko przez chwilkę- ale jaką piękną chwile:D cudowny ten zapach, poprostu odlatuje.
Dzięki temu że używam jako kremu jedną saszetkę mam już ponad tydzień prawie codziennego używania. Naprawdę polecam. Jeżeli nie jako maseczkę to jako krem:D

Używam tego produktu od ok tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

dobra

Lubię maseczki tej firmy - wygodne, praktyczne i bardzo przyjemne w stosowaniu. zapachy wybitnie relaksujące, a to dla mnie ważne. ta równiez przyjemnie pachnie, dobrze sie nakłada. Ten gesty kremik świetnie sie wchłania, choc na koniec i tak zbieram nadmiary chusteczką. Na długo nawilża i odzywia skórę. Polecam!

To lubię

Kupiłam ją przypadkiem i jestem z niej bardzo zadowolona i jest częsty gościem na półce z moimi kosmetykami. Przede wszystkim ma świetny zapach i podkreślam tak jak moje poprzedniczki, że na pachnie prawdziwym melonem.Ma gęstą, kremową konsystencję.Bardzo dobrze nawilża, odżywia i co dla mnie najważniejsze nie uczula mojej skóry, a tego się najbardziej obawiałam. Do tego jest tania i wydajna. Pól tego opakowania starcza mi na minimum dwa razy.

fajny zapach i działanie

Zapach śliczny. Żywy melon :)
Maseczka ma gęstą konsystencję, nie spływa z twarzy. Jedna pól-saszetka starczyła mi na raz, ale nie oszczędzałam (napewno starczyłaby na więcej).
Skóra po zastosowaniu jest gładka i nawilżona. Jak napisała poprzedniczka, aż chce się dotykać :)
Maseczka nie szczypie, nie podrażnia, dosyć łatwo się spłukuje (producent zaleca nadmiar maseczki zebrać chusteczką, ale ja maseczki zawsze zmywam, gdyż nie lubię potem tej tłustej warstwy na twarzy).
W zasadzie produkt nie ma wad. Jednak jakiś taki bardzo rewelacyjny to też nie jest.
Powiedzmy, że jest bardzo dobry, szczególnie biorąc pod uwagę jeszcze cenę :D

genialna maseczka :)

Kupiłam w sumie tak bez przekonania, bo miałam kilka kosmetyków tej firmy i niezbyt mi podeszły... W przypadku tej maseczki było inaczej! zakochałam się w niej! Mi jedna pojedyncza saszetka starcza na 3 razy :D...Od poczatku jest bardzo przyjemna w użyciu - śliczny zapach, nie nachalny, nie chemiczny - czuć delikatnie melonem :) Super nawilża skórę :) jest gładka i miękka no i nawilżona
Używam tego kosmetyku od 4 tygodni/ ilość zużytych opakowań: 2 podwójne saszetki...

EDYCJA: zuzyłam ok 5 podwójnych opakowan i planuję ponowny zakup jak tylko gdzies dorwę ...