Mincer Pharma, Zielona Apteka, Maseczka odżywczo - nawilżająca z ekstraktem z miodu i melona

Polecana do skóry wysuszonej i szorstkiej. Efektywna maseczka o delikatnej konsystencji przeciwdziała wysuszeniu skóry. Kompleksowo nawilża i odżywia, nadając skórze jedwabistą gładkość, miękkość i elastyczność.

ŚWIETNA

Nareszcie pożądna maseczka!

Nawilża i odżywia.

Idealna dla przesuszonej, zmęczonej czy podrażnionej skóry. Buzia gładka i idealnie nawilżona. Strasznie się po niej świeci co prawda ale wystarczy później umyć twarz żelem i wszystko jest OK.

Nic dodać nic ująć.

decydowane TAK

W sezonie kwasowym zakupuję zapas tej maseczki w ilościach hurtowych. Doskonale nawilża, koi i łagodzi skórę. Przy tym nie jest mocno klejąca. Pozostawia niewielki film, który usuwam delikatnie husteczką i tak zostawiam na calą noc. W takiej konfiguracji nie zapycha. Rano buzia jest gładka i miękka Nie daje może aż takiego nawilżenia jak hydraphase czy niektóre selektywce ale jest bogata i odżywcza, co jest idealnym remedium na łuszczące się skórki. No i cena świetna. Normalnie jednak dla mojej mieszanej skóry w kierunku tłustej jedynie od czasu do czasu.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Maseczkowe KWC!

Świetna maseczka! Nałożona grubą warstwą na noc bardzo nawilża-skora jest mięciutka. Nie zapycha, nie podoba mi się zapach(ale nie toleruję zapachu melona, awokado, mango i kokosa :D ). Bardzo wygodna saszetka-podzielona na 2części, przystępna cena. Na pewno kupię ją nie raz. Ogromne ukojenie dla skory takiej jak moja-przesuszonej, podrażnionej i spierzchniętej.

Używam tego produktu od: 2tyg
Ilość zużytych opakowań: 2saszetki

cud-miód ;)

Przecudowny zapach ! Skóra dobrze nawilżona, odżywiona, miękka w dotyku. Saszetki podzielone na dwa użycia. Cena niewielka, aczkolwiek trochę trudno je dostać, ale warto poszukać ! Polecam jak najbardziej, dla suchej skóry najlepsza.

Używam tego produktu od: niedawna

super!!!!!

fajna maseczka do suchej skory, dobrze nawilza, smakowicie pachnie i jest wydajna mi starczala na 6 uzyć, nie podrazniala mojej skory a mam z tym problem, nic mi po niej nie wyskakiwalo na skorze, kosztuje grosze wiec warto ja sobie kupic
ja zawsze zmywalam ja woda
polecam!!!

Używam tego produktu od: dawna dawna
Ilość zużytych opakowań: duzoooooooooo

Rewelacja

Bardzo długo jej szukałam, aż wreszcie przypadkiem znalazłam w... kiosku :D Miałam problem ze suchymi skórkami - nie mogłam się ich niczym pozbyć, aż tu nagle maseczka Mincera zdziała cuda. Twarz stała się gładka i dobrze odżywiona. Nie zapycha, nie podrażnia. Dodatkowym plusem jest piękny zapach. Szczerze polecam, dobry produkt w dobrej cenie.

świetna!

Dogłębnie nawilża moją suchą ale trądzikową cerę. Jest jak kompres który ratuje i niweluje ślady po niedoskonałościach. Cera po jej użyciu jest promienna, nawilżona i gładka. Po jej użyciu skóra nie jest juz w stanie wchłonąć kremu nawilżającego - tak dogłębnie jest juz nawilżona!

Cudo
Polecam!

miodzio

Dobra maseczka za śmieszne pieniądze :)
Cudownie pachnie, jej aplikowanie to czysta przyjemność :)
Ma przyjemną konsystencję i dobrze się wchłania, a to czego buzia nie wypije dobrze się wklepuje :)
Rano pyszczek jest milutki i gładki w dotyku :)
Uratowała mnie zimą kiedy miałam wyraźnie przesuszoną skórę, teraz na powrót jest ona mięciutka i odżywiona :)
Szczerze polecam!

Używam tego produktu od:3 tygodni

ok

używałam raz, kiedy miałam przesuszoną skórę w zimę - sprawdziła się słabo, nawilzyła troche, ale nie zlikwidowała wszystkich suchych miejsc

teraz po przesuszeniu skóry maścią na krostki kupiłam znowu
pomogła bardziej niż wtedy, po zuzyciu 1 op. czyli obi saszetek (starczyły na 6 użyć obie) nie ma śladu po przesuszeniu

pięknie pachnie miodowym melonem, jest w miarę tania ( za zwykłe, pełne opakowanie zapłacilibyśmy koło 12zł) nie zasycha na twarz, ładnie zdejmuje się chusteczką, nie zapachła mnie ani trochę, mimo, że mam skórę mieszaną
uzywałam na noc, ścierałąm chusteczką resztki i nie trzeba już było kremu na noc - widać było jak skóra w bardziej suchych miejscach wręcz ja pije, wsiąkała tam szybciej

do skóry chwilowo przesuszonej jest więc ok, do suchej ciągle chyba już nie taka genialna

Używam tego produktu od: luty 2009
Ilość zużytych opakowań: około 5 opakowań

super nawilzenie!

jest jeszcze lepsza od cynamonowej farmony ! zapach jest mily, owocowy, przypomina wakacyjne szalenstwo:) lubie maseczki ktore sie wchlaniaja, ktorych nie trzeba zmywac, moja skora laknie tej maseczki jak zyciodajnego nektraru:) jest po niej miekka, nawilzona. promienna jak nigdy, w dodatku cala maseczka (saszetka) wystarcza na 4-5 uzyc !
polecam serdecznie! no i tania jak barszcz!

Używam tego produktu od:2 tygodni

boska

świetna na przesuszona skore szczegolnie zima
latem po opalaniu
cudowny zapach
swieza wygladzona skora milutka w dotyku
tania i wydajna
zostawiam ja sobie na cala noc bo sie nie klei i nie maze
nie tworzy maski na twarzy

Używam tego produktu od:1 roku

Taka miła dla skóry...

Naprawdę się nie zawiodłam na Waszych opiniach i polecam - wszystkie ją kupcie, Wizażanki!
To przemiła maseczka, a jej stosowanie to prawdziwa przyjemność. Skóra jest gładziutka jak jedwab, jeśli Ktoś ma nas głaskać po buzi - trzeba zastosować maseczkę Mincer i nie będzie mógł rąk oderwać!

Używam tego produktu od: kilka razy