Under Twenty, Anti Acne!, Puder antybakteryjny (stara wersja)

Under Twenty, Anti Acne!, Puder antybakteryjny (stara wersja)

Puder do cery problemowej, z trądzikiem i rozszerzonymi porami. Nawilża, tuszuje przebarwienia, ma przyjemny zapach i jest łatwy w użyciu.

plusy:
-tani
-wygodne opakowanie
-kolory mi odpowiadają
-dobrze kryje

minusy:
-nie zauważyłam działania antybakteryjnego.
-nie matuje.

Dlatego też daję mu 3- (głownie za bardzo dobre krycie), ale nie kupię go ponownie, bo znam o wiele lepsze.

Używam tego produktu od: używałam ok.2-3 lat temu przez kilka miesięcy

;-)

Tego podru uzywam od kilki lat i jestem z niego bardzo zadowolona, dobrze sie nakłada, nie jest drogi, dziala antybakteryjnie...nie zatyka porów...ja go polecam

Używam tego produktu od: 2006

Znośny, ale...

Produktu używam w formie podkładu, jako puder nie zdaje egzaminu. Ma sporo plusów, ale więcej przemawia na jego niekorzyść.
Najjaśniejszy odcień jak dla mnie jest troszkę zbyt ciemny. Zostawia smugi, ale po zmieszaniu z kremem z tej samej serii jest go znacznie łatwiej rozprowadzić.
Zapewnia dosć dobre krycie, jednak na większe wypryski, czy przebarwienia tylko i wyłacznie z korektorem. Bez przypudrowania nie nadaje się do niczego, bo cera strasznie się świeci i jest jak lep na kurz

Zdecydowanie na plus przemawia jego wydajność i jego działanie antybakteryjne - rzeczywiście istnieje. Podoba mi się jego zapach, całkiem całkiem (ale to akurat kwestia gustu)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Najgorzej nie jest, ale...

- Nie matuje, cera świeci się po niecałej godzinie.
- Cera jest bardzo tłusta w dotyku.
- Nie maskuje niedoskonałości.
+ Jest wydajny.
+ Ładne odcienie.
+ Tani.
+ Nie zatyka porów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy było

Dla mnie był ok

Hm, używałam go już dośc dawno ale z tego co pamiętam, mam mieszane uczucia. Przeszkadzało mi że od razu po nałozeniu skóra się błyszczała i jakoś tak była dziwnie lepka. Ale dobrze krył niewielkie niedoskonałosci i nadawał ładny kolor cerze:) Ogólnie, chyba trzeba wypróbowac na własnej skorze żeby się przekonać czy podpasuje;)

Używam tego produktu od:kiedyś przetestowałam

Daje radę :)

Według mnie ten kosmetyk jest dobry gdy jest świeży. Mam cerę trądzikową, dosoknale się do mejej skóry dopasował, nie miałam od tego podkładu nowych wyprysków, choc od większości podkładów tak się właśnie działo. ładnie się dopasowywuje do koloru skóry, W miare długo się utrymuje.a wady? po pewnym czasie "waży" się na skórze, trudno się rozprowadza. jest ok.Używam tego produktu od: 1 roku

Źle źle źle

Używałam go juz dość dawno ale dobrze pamiętam że był koszmarny. Okropnie spływa z twarzy tworząc nieestetyzne smugi - twarz woła o to by ją umyć! Na domiar złego zapycha pory i generalnie ma sie niemiłe uczucie jakby maiło sie twarz w kleju. Ble.

Nie kupować!

Używam tego produktu od: kiedyś

beznadzieny!

najgorszy puder jaki kiedykolwiek miałam! po niecałym tygodniu jego używania, nabawiłam się stanu zapalnego skóry!
zatyka pory, ma nienaturalny koloryt, pozwolę sobie nawet stwierdzić, że przyspiesza pojawienie się trądziku!
stanowczo nie polecam!

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania, reszta w koszu

kleik

dziwny zapach
nic nie pomagał w problemach z cera...
lepił się...
cala się świeciłam po nim tuz po nałożeniu...
zapychał ...
szkoda czasu i pieniędzy na niego... nie mówiąc już o zdrowiu.

Używam tego produktu od:rok?

porażka

minusy:
koszmarne kolory,
zapycha,
wogole nie kryje
juz nie wspominajac o matowieniu...

plusy:
hmmm całkiem przyjemny zapach
nie byl drogi...

zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Eeee...

Puder kupiłam, bo gdzieś przeczytałam, że jest niby dobry do cery trądzikowej, bla, bla, bla, a kosmetyki dr Ireny Eris uważam za jedne z lepszych polskich.
Zawiodłam się. Nie mogłam dobrze dobrać koloru, żaden nie był idealny, nie stapiały się ze skórą. Puder nie matowił w ogóle (używałam jeszcze dodatkowo matującego prasowanego, ale i tak efekt nie był satysfakcjonujący), krycie - żadna rewelacja, jak na taka reklamę...
Co do zapychania porów - zapychał, niestety. Może nie tak, jak inne fluidy, ale jednak.
Ogólnie nie polecam. Zawiodłam się zupełnie.
Na plus to chyba tylko niewysoka cena.

Używam tego produktu od: używałam przez dłuższy czas, teraz już nie

Do niczego

Matowanie: u mnie góra godzina, Maskowanie: żadne, Kolorki: ohydnie pomarańczowe. Zatyka pory, zrobiło mi się po nim tyle pryszczy, że 2 tygodnie nie umiem się z nimi uporać.
Nie polecam!