Lovely, Make - Up Brillance (Fluid rozświetlający)

Lovely, Make - Up Brillance (Fluid rozświetlający)

Kategoria
Marka

Podkład we fluidzie rozświetlający. Zawiera witaminę E oraz czynniki nawilżające i matujące. Formuła na bazie pigmentów odbijających światło, które optycznie wygładzają skórę. Dostępny w kilku naturalnych odcieniach. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Producent zapewnia, że nie tylko upiększa, ale też nawilża i uelastycznia skórę.

rozświetlające, matujące, nawilżające
fluidy
w tubce

Nie dla mnie

Podkład przeznaczony raczej dla suchych cer a przynajmniej noramalnych, do mojej tłustej nie nadaje się zupełnie. Ciężko się rozprowadza, ma tępą, tłustą konsystencję. Daje bardzo ładny efekt rozświetlenia na twarzy ale niestety-zapycha pory.

tragedia

Kupiłam, bo zobaczyłam recenzje na KWC

miałam nadzieję, że będzie na przejściowe, dwu-trzy-dniowe malowanie się, do czasu, aż wybiorę sie na większe zakupy

i co? i większe zakupy musiałam przyspieszyć.

Bardzo ciężko się nakłada, praktycznie nie da się go rozsmarować, pozostawia smugi
kolor opalony - może nie byłby zbyt ciemny, ale ten brokat :| strasznyyy, jest go zbyt dużo,
w Rossmannie sprawdzałam też inne kolory, są bardzo jasne, może nie miałyby w sobie tyle brokatu, no ale nie miałam okazji sprawdzić, bo brokat widać dopiero po rozsmarowaniu na twarzy

co do krycia wszelkich "niedoskonałości" nie mogę się wypowiedzieć, bo nie miał czego przykryć, może i lepiej, bo byłabym nim jeszcze bardziej zawiedziona widząc, że nie kryje [ o cieniach pod oczami nie wspominam, bo tych nie przykrywa, ale z tym nie radzi sobie wiele fluidów, więc ten fakt można mu przebaczyć, choć, nie powiem, mogłabym przeboleć ten brokat na rzecz krycia cieni pod oczami, zresztą, po lekkim kilkukrotnym przetarciu twarzy husteczką brokat częściowo znika...na szczęście ;)]

jedyne do czego mógłby się nadać, to chyba jako rozświetlenie policzków, a i tego nie jestem pewna

jak dla mnie okropny

ZA TA CENE TO BOSKI

Kupilam ten [produkt w rossmannie za jedyne 5,7 myslac co mi szkodzi sprobowac za ta cene!wybralam sobie kolor opalony!i uwazam ze jest on godny polcenia najlepiej jednak nadaje sie do cery suchej gdyz nawilaza.Ja akurat mam cere tlusta i dosc szybko puderek sie sciera.Jednak Buzia po nim NAprwde ladnie wyglada

ilość zużytych opakowan: 2

fajny

Przyjemny lekki podkładzik za cenę 5 złotych! Make-up brilliance można łatwo i równomiernie rozprowadzić. Cera nabiera świeżości i blasku. Nie zauważyłam żadnych właściwości matujących ale też nie bardzo mi na nich zależy - wolę efekt rozświetlający. Plus dla Lovely za ładną paletę kolorystyczną - naturalną a co za tym idzie uniwersalną. Podkład nie wywołał u mnie żadnych podrażnień, moja skóra wyraźnie go polubiła! Nie obyło się jednak bez przykrych rozczarowań: po trzech tygodniach od otwarcia pierwszej tubki, podkład po prostu sfermentował! Na szczęście drugi raz taka sytuacja nie miała już miejsca. Niezły kosmetyk za niską cenę.