Eveline Cosmetics, Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation Make-Up & Care Serum-Foundation with Niacinamide, Hyaluronic Acid & Plant Collagen (Długotrwały podkład z niacynamidem)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Nowa, ulepszona formuła podkładu z pielęgnującym niacynamidem dba o głębokie nawilżenie i odżywienie skóry. Kosmetyk zapewnia naturalny wygląd i tuszuje drobne niedoskonałości cery.

Podkład LIQUID CONTROL to wyjątkowe połączenie skutecznej, codziennej pielęgnacji z perfekcyjnym makijażem. Kosmetyk, dzięki delikatnej konsystencji i lekkiej formule, zostawia skórę naturalnie aksamitną i rozświetloną. Jego receptura nie zatka porów i pozwala cerze oddychać. Składniki aktywnie - niacynamid, kwas hialuronowy i kolagen roślinny - głęboko nawilżą i dbają o odpowiednie nawodnienie skóry. Chronią ją przed szkodliwym wpływem środowiska. Ujednolicają przebarwienia i wyrównują koloryt. Receptura podkładu zapewnia wyjątkową sprężystość i jędrność cery oraz dba o jej kondycję. Podkład dostępny w sześciu odcieniach dopasowanych do urody Polek.

sucha, mieszana, normalna
matujące, ujednolicające, o przedłużonej trwałości
w buteleczce
fluidy

świetny

Zakupiłam ten podkład zachęcona pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłam. Ogólnie jakość jest super w porównaniu do ceny. Poza tym podkład posiada składniki pielęgnujące twarz. Niacynamid, kwas hialuronowy i kolagen roślinny super nawilżają i dbają o odpowiednie nawilżenie skóry. i Chronia twarz przed negatywnym wpływem środowiska. To jest dla mnie bardzo ważny aspekt, ponieważ kocham pielęgnacje, jest bardzo ważna w moim życiu no bo jak każda chce jak najdłużej wyglądać młodo.
Jestem posiadaczką cery mało problematycznej. W głównej mierze zmagam się z zaczerwieniami czy też sińcami pod oczami. i ten podkład sobie super z tym radzi. Faktycznie daje efekt baby face, jest ekstra wygładzona. Twarz jest rozświetlona oraz wygładzona. Podkłąd nie zatyka porów, pozwala jej oddychać. ma lekką formułe. Krycie posiada od średniego po mocne. Wyskoczyła mi potężna niespodziewanka na policzku, tak ją zakamuflowałam tym podkładem z pudrem od pease ze dopóki nie zmyłam podkładu nikt nie wiedział, że mam giga czerwonego pryszcza na pół policha. Posiadam odcień light vanilla. Jet super. MYślę, że na lato coś ciemniejszego w leci. Ale narazie jest ideolo.
Podkład jest bardzo trwały. Długo utrzymuję się w super stanie na twarzy.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

No niestety nie, brak krycia malo pigmentu

Podklad kryjacy? Nie on nie ma krycia dla mnie bardziej krem bb lub kram koloryzujacy. Jest calkiem przezroczysty. Nie dla wymagajacej cery. MOze dla mlodej co nie ma co zakryc. podklad ma swietne opakowanie i dobra kosnsystencje. Lekkos ie naklada. Niestety ciastkuje sie i zbiera. Podklad nie jest trwaly. Oksyduje, warto wiec wziazc odcien jasniejszy. To nie jest jakas wada jesli sie o tym wie. Ladnie wyglada na skorze matowo, zasycha calkowicie. Ale dlaczego nie kryje? Taka jeszcze moja uwaga po co pachac nacyniamid do podkladu ktory tylko wysuszy skore i uszkodzi. Nie kazdy chce go codziennie uzywac tak samo jak filtry uv. Podklad ma byc podkladem w ostatecznoesci wybor z i bez. Przez niacyniamidy w podkladach , te bardzo wysuszaja moja mega tlusta cere. Podklad ma potencjal idzie w dobra strone ale brak mu krycia. Talkie trwale podklady o duzej trwalosci zawsze beda potrzebne aby zakrywac to i owo zwlaszcza u straszych osob czy z przebarwieniami. Gdzie to krycie potrzebne jest przez caly dzien. No szkoda. Ale nie kupie wiecej.

ulubiony

Liquid Control to chyba jeden z bardziej kultowych podkładów marki Eveline Cosmetics. Ja używam go od lat ale przyznam, ze ta nowsza wersja z niacynamidem jest jeszcze lepsza. To kosmetyk, który nie tylko tuszuje niedoskonałości czy wyrównuje koloryt skóry ale też dodatkowo pielęgnuje skóre.

okropny

Jestem zdziwiona tak wysoką oceną tego produkty bo dla mnie ten podkład to porażka.
Kupiłam go na promocji w Rossmannie i dobrze, że zapłaciłam za niego niewiele. Konsystencja tego podkładu dla mnie fatalna. Lejąca i rzadka. Zaaplikowany na twarzy nie robi nic. Ten produkt nie ma żadnego krycia, a nie jak mówi producent od średniego do mocnego. Nie wiem ile musiałabym nałożyć tego produktu, żeby uzyskać pożądany efekt.
Opakowanie z pipetą to też dla mnie dziwny pomysł.
Generalnie ten produkt ma dla mnie same minusy i jest to zdecydowanie najgorszy podkład jaki miałam.

nie wiem

Nie wiem który podkład od Eveline kocham bardziej- ten tj Liquid control czy Wonder Match. Oba są wyśmienite, dobrze kryją, stapiają się z cerą i nie szkodzą jej zbytnio

Mój numer 1!

Jeśli chodzi o podkłady to nie mam zbyt dużych wymagań. Cera z nim ma dalej wyglądać naturalnie, ale w lepszym wydaniu.

Ten podkład jest fantastyczny. Jest lekki sam w sobie, ale sprawia, że skóra jest perfekcyjnie rozświetlona i promienna a jednocześnie ładnie wygładzona i bez przebarwień.
Nie ma w nim nic absolutnie takiego co powodowałoby efekt maski. Można budować krycie, ale do pełnego mu bardzo daleko. Mnie to nie przeszkadza, bo takowego nie oczekuję, bo nie potrzebuję.

Dozownik może szokować, to pipetka, którą trzeba nabrać odpowiednią ilość i nałożyć na skórę. U mnie najlepiej sprawdza się rozprowadzenie podkładu palcami. Efekt jest genialny i nie osiągnęła nigdy takowego za pomocą pędzla czy też gąbeczki. Do wspomnianej pipetki można się szybko przyzwyczaić i nie jest problemem jej ponowne umieszczanie w buteleczce. By uniknąć gromadzenia się podkładu na wejściu butelki każdorazowo zbieram podkład z pipetki, wtedy nie ma nadmiaru produktu i nic na szyjce butelki się nie zbiera. Nie lubię upaćkanych opakowań stąd też to moje rozwiązanie. :)

Wydajność podkładu jest wysoka. Cena w promocji jest genialna, ale nawet w regularnej cenie warto zakupić ten produkt.

Niacynamid tutaj to złoto. Moja skóra bardzo się z nim lubi i go docenia.
Podkład pielęgnuje i daje wyczuwalne nawilżenie. Absolutnie nie wysusza.

Jest fenomenalny! Dla mnie aktualnie najlepszy z podkładów Eveline!

Podkład Eveline

Odkryłam ten podkład gdzieś na Tik Toku i postanowiłam go kupić. Trochę ten sposób pipety mnie denerwuje,bo zawsze za dużo na biorę i kiedy chce trochę położyć na czołu to mi zaraz spływa na oko. Pomijając ten fakt konsystencja jest fajna. Lejąca co daje pole popisu do nakładania. Nakłada się gładko i równomiernie. Przez tą lejąca formułę bardzo szybko się rozprowadza. Fajnie wygląda na cerze- w moim przypadku tłusta i mieszana w jednym. Nie świeci się jakoś mocno i utrzymuje się dość długo. Ja jestem fanką tego produktu, nie trzeba go nakładać dużo,więc wydajność też spoko. Jak za tą cenę warto

Świetny na większe wyjścia i na codzień do pracy

Dzień dobry duszyczki .

Mam cerę mieszaną , bardziej w strone suchej , w okolicach brody i policzków. Maluje się na codzien do pracy . Spędzam w niej 12h , przez co oczekuje od podkładu dobrego wyglądu , aby się nie martwić czy coś się ciastkuję , grudkuje czy roluje . Tutaj tego nie ma .

Podkład zamknięty jest w szklanym opakowaniu. W środku posiada piętkę ,która pomaga idealnie dozować taką ilość jaką potrzebujemy . Na wcześniej przygotowaną twarz pod makijaż , nakładam gabeczka wklepując podkład na cerę. Efekt ? Piękna cerą, to co chcemy zakryć to zakryjemy. Nie ma efektu wysuszania , nie ma efektu maski , no chyba ,że chcemy to dodając większej ilości również uzyskamy . Ja lubię efekt bardziej naturalny . Po 12h podkład dalej utzymuje się na buzi . Nie roluje , nie ma suchych placków.

W składzie posiadamy kwas hialuronowy,który nawilża cerę ,idealne połączenie. Jestem zadowolona z użytkowania tego podkładu. Stosuje już go 3 miesiąc , na zmianę z innymi . U mnie ma TOP2 miejsce w moim składziku. Chętnie do niego wracam. Cena również jest atrakcyjna . Często jest na promce. Warto po niego sięgnąć .

Ulubiony

Mam cerę dojrzałą, coraz bardziej przesuszoną z rozszerzonymi porami. Nie lubię podkładów gęstych, tępych i mocno kryjących. Lubię płynne, naturalnie układające się na skórze, nadające jej gładkość, ale bez tępego matu. I to właśnie daje mi ten podkład. Nakładam go jak krem, palcami, wcieram w twarz i dodaję kroplę dodatkowo na policzkach w okolicy nosa. Podkład dopasowuje się do skóry, nie podkreśla zmarszczek, pięknie wygładza pory. Początkowo można go dokładać i blendować a jak już zastygnie to pozostaje na miejscu przez wiele godzin, ale cały czas wygląda naturalnie. Przypudrowuję go pudrem mineralnym i przez cały dzień nie muszę robić poprawek. Latem wystarczy dosłownie pół pompki żeby cera wyglądała na wyrównaną i świeżą, bez efektu maski. Według mnie jest lepszy od wielu o wiele droższych podkładów a wiele ich przerobiłam.

Nowa wersja - porażka

Niestety, ale nowa formuła podkładu nie sprawdziła się na mojej mieszanej cerze z rozszerzonymi porami na nosie. Zmieniona wersja jest rzadka przez co wchodzi w pory a warstwa ponad porami ściera się w ciągu dnia. Uważam, że mniej kryje niż poprzedni wariant, do tego rozwarstwia się na skórze. Samo nałożenie też jest problematyczne, gdyż ślizga się na twarzy( niacynamid i kwas hialuronowy w składzie to błąd) Pędzelek, gąbka, palce- nic się nie sprawdziło do nakładania. Podkład nie matuje cery, jest raczej mokry.Byc może na suchej i normalnej cerze wygląda dobrze, na tłustej / mieszanej wypada słabo. Od początku gdy wszedł na rynek stosowałam jego namiętnie, odkąd zmienili skład unikam jak ognia, bo szkoda hajsu, nie jest wart obecnie nawet 19 zł.

Kupie ponownie!

Kocham ten podkład, wtapia się w moja skóre niczym najlepszy krem , a mam cere mieszaną to jest wyczyn .
Jest długotrwały i łatwo się go rozprowadza po skórze gąbeczką.
Jest wydajny bo 2 pipetkę wystarcza aby wszystko pokryć na twarzy. Mam widoczne pory tak wiec zawsze potrzebowałam wlepić większą ilość podkładu około nosa i policzki . Ale tego produktu nie muszę. Jestem zadowolona i napewno to jeden z moich najlepszych podkładów.

Mój hit!

Miałam okazję poznać ulepszony podkład od Eveline. Wcześniej już używałam podkładów tej marki i byłam bardzo zadowolona.
Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną i jasną karnację. Wybrałam kolor 003 Ivory Beige i jest to kolor idealny dla mnie.

Podkład mieści się w szklanej butelce o pojemności 32ml. Posiada aplikator w formie pipetki i uważam, że to świetne rozwiązanie, ponieważ konsystencja podkładu jest bardzo płynna i dzięki temu, pipetką wyciągniemy odpowiednią ilość podkładu.

Podkład jest lekki, idealnie rozprowadza się na twarzy, nie tworzy efektu maski, tylko ładnie dopasowuje się do koloru skóry.
Świetnie współgra z płynnymi i suchymi produktami do konkurowania. Produkty te nie znikają z twarzy.
Jego delikatna konsystencja i lekka formuła pozwalają zakryć drobne niedoskonałości, a przy okazji nie zatykają porów.

Jestem nim oczarowana, podoba mi się, że utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, ładnie rozświetla moją twarz i nawet strefa T nie wyświeca się tak szybko.
Na pochwałę zasługuje też fakt, iż podkład zawiera w swoim składzie pielęgnujący niacynamid, który nawilża i zauważalnie odżywia skórę.

Podkład jest bardzo wydajny i trwały.
Używałam go również w upalne dni i nadal dobrze trzymał się na twarzy.