Lirene Dermoprogram, Shiny Touch (fluid rozświetlający) (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Shiny Touch (fluid rozświetlający) (stara wersja)

Rozświetlający fluid czyni skórę doskonale nawilżoną, wygładzoną. Sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Dzięki zawartym drobinkom odbijającym światło skóra jest promienna, tryska świeżością i jest pełna blasku. Skóra jest chroniona przez zawarte filtry UVB.

świetny

Bardzo dobry podkład. Nawilża a nie wysusza. Nie zaznacza suchych miejsc. Twarz jest gładziutka i miła w dotyku. Dobrze się rozprowadza i stapia ze skórą. Nie kryje ale to nie jest problemem (są korektory). Po nałożeniu twarz wygląda naturalnie i jest rozświetlona.

świetny efekt

Po jego nałożeniu cera jest wygładzona ,sprawia wrażenie jednolitej i roświetlonej.Łatwo się nakłada i ładnie pachnie.Ma poręczne i estetyczne opakowanie.Jestem z niego zadowolona . Wypróbuję jeszcze ten sam kolorek z linii City Matt- może będzie lepiej matowił moje tłuste partie twarzy. Efekt po nałożeniu jest ładny ale nietrwały -utrzymuje się kilka godzin. jest to raczej podkaład koloryzujący - nie kryje zbyt dobrze zmian skórnych, ale od czego jest korektor. ;)

Fajniutki :)

Świetnie nawilża moja skórę, wygląda po nim bardzo promieniście. Polecam wszystkim dziewczynom, które mają suchą cerę. Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania, nie ma efektu maski. Rownież ma ładny zapaszek Myślę, że za taką cenę warto go wypróbować, gydyż wystarczy mała ilość i całą buźka jest równomiernie pokryta. Jestem z niego zadowolona nie mniej jednak będę dalej poszukiwała swojego ideału...

ilość zużytych opakowań:1
Recenzja: ...

świetny

+ idealnie sie rozprowadza, bez żadnych smug
+ stapia się z cerą
+ twarz promienieje ale nie jest tandetnie błyszcząca jak np. po AA Oceanic, posiada mikę, która daje idealny delikatny efekt rozświetlenia
+buzia jest po nim nawilżona i wygląda świetnie:)
Polecam!!

SkadTeZachwyty??

Tragediaaa:
ciezki
wazy sie na mojej tłustej skorze
podkresla rozszezone pory
zapycha pory
robi maske i efekt płaskiej twarzy
Jedyny plus:
cena

NIE POLECAM!!!

KWC

Rewelacyjny poklad, jakość z wysokiej półki...na szczęście cena nie ;o)
naprwdę mile mnie zaskoczył...:o)
Zalety:
-nawilża
-suptelnie rozświetla, twarz wygląda na wypoczętą,
-bardzo dobrze się rozprowadza, nie podkreśla skórek, -idealnie stapia się ze skórą
-nie uczula, a do tej pory uczulał mnie prawie każdy :o(
-kryje dobrze (jednak nie jest wystarczający do cery problemowej)
-nie "czuć" go na twarzy,
-wygładza i naprawdę nawilża :o)
Wady .... ???? hmmm BEZ WAD ;o)) polecam każdemu...
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, na pewno nie ostatniego :o)
Recenzja: ...

rewelacja!!!

to jest podklad, na ktory czekalam :) szukalam czegos rozswietlajacego, ale bez widocznych drobinek, i taki ten podklad jest. jestem z niego bardzo zadowolona. trzyma sie dobrze, dlugo, ladnie poprawia koloryt skory (mam najjasniejszy odcien), wyglada bardzo naturalnie i w ogole nie robi efektu 'tapety'
za takie pieniadze to jak dla mnie kosmetyk wszechczasow!!!

Bardzo fajny. Polecam !

Bardzo jestem zadowolona z podkładu i zaskoczona pozytywnie. Mam odcień Toffi. Mam cerę mieszaną z tendecjami do przesuszania. Podkład dobrze nawilża. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug, ładnie rozświetla twarz, nieźle kryje i nie tworzy efektu maski. Świetne opakowanie - super dozownik, atrakcyjna cena - ja zapłaciłam niecałe 15zł. Kupię go ponownie.

Naprawdę fajny!

Wypatrzyłam w sklepie promocję i od razu kupiłam ten podkład (kolor naturalny) jak i City Matt (też naturalny). I jeden, i drugi rewelacyjne! Fluid rozświetlający daje naturalny efekt lekko rozpromienionej skóry, choć rzeczywiście przy nakładaniu wydaje się, że jest "ciężki" to jednak nie zostawia smug. Nie wysusza, nie podrażnia, ładnie kryje (choć dla osób, które tak jak ja mają problemy z krostkami, naczynkami itp. i tak potrzebny będzie korektor). Drobinki rozświetlające są malutkie, na twarzy nie tworzą maski. Myślę, że na razie znalazłam swoje podkłady (ten stosuję zamiennie z City Matt).

jak dla mnie boba

Kupiłam bo choć wydawał mi sie ciut za drogi jak na taką firme. Ale jestem bardzo zadowolona. Jest lepszy od wielu zagranicznych i w podobnej cenie. Po pierwsze nie czuje go na buzi, nie zatyka porów, nie zostawia smug( ja stosuje gąbke do rozsmarowania) a poza tym ładnie rozświetla. A co najważniejsze nie wysusza skóry.

mniam

od koleżanki sluszalam ze city mat to cudo. okazalo sie we wakacje ze jest nie do kupienia. wiec zakupilam cos innego. przed mesiacem szukalam czegos dobrego poskiego i w przystepnej cenie. i u patrze oczom nie wierze a tu city mat na poce. zaczelam sie przygladac i stwierdzilam ze moze dla mojej suchawej cery nie bedzie najlepszy. patzre a tu obok:>:> blizniak rozswietlajacy. hehehe mysle sobie bedzie kupa brakatowa a ne podklad. a co tam, sporawdzialm i o dziwo dorobinki ledwie widoczne po wpatrzeniu, i nie to ze ich malo jest, tylko ze to one male. dobralam kolro zakupilam i jest sietny

- nie wysusza
- nie powoduje cionkowego swiecenia badz tlustej warstwy tylko zdrowy blask
- kolorek dopasowuje sie do cery
- pieknie wspolpracuje z kremem i z rozem
- nie zatyka porow
ale
- jezeli spoziewacie sie super krycia to niekoniecznie. korektor sie moze przydac.
- lekko tepa konsystencja przy nakladaniu palcami

dla malo problemowej skory z tendencja do podsuszanai bedzie swieny

REWELACJA

Wcześniej używałam CITY MATT, i myślałam że nic lepszego już nie wyprodukują, ale pewnego dnia, wypatrzyłam go w perfumierii. Nie dowierzałam własnym oczom, CITY MATT wrócił a dodatkowo jeszcze LIRENE wypuściło jego rozświetlającą wersję.
Kupiłam go i jestem zachwycona, mam odcień TOFFI , idealny jak dla mnie, mam cerę normalną z tendencją do przesuszenia,( po lecie) i ten podkład u mnie sprawdził się w 100%, pięknie rozświetla buzię , ale nie ma grubych płatów brokatu, więc nie wyglądam jak na karnawale w Rio de Janeiro. wytrzymuje cały dzień bez poprawek , ma filtr przeciwsłoneczy oraz co jest dla mnie również ważne jest to kosmetyk polski w bardzo przyzwoitej cenie, zapłaciłam za niego 18,90 zł .Nie muszę już utrwalać buzi pudrem , ten podkład daje satynowe lekko matowe wykończenie, POLECAM!!!