Lirene Dermoprogram, Shiny Touch (fluid rozświetlający) (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Shiny Touch (fluid rozświetlający) (stara wersja)

Rozświetlający fluid czyni skórę doskonale nawilżoną, wygładzoną. Sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Dzięki zawartym drobinkom odbijającym światło skóra jest promienna, tryska świeżością i jest pełna blasku. Skóra jest chroniona przez zawarte filtry UVB.

Podpasował mi

Szczerze powiem, że bardzo mi ten podkład podpasował. Wcześniej używałam Dream Matte, efekt był super ale chyba jednak był za suchy dla mojej buzi, bo po 2 godzinach podkreślał suche miejsca i twarz nie wyglądała świeżo.
Po Lirene efekt świeżości pozostaje na twarzy cały dzień, w ciągu dnia mogę poprawić makijaż pudrem w kompakcie a buzia cały czas wygląda na promienną i wypoczętą.Mam odcień najciemniejszy jednak na buzi nie jest on taki ciemny.Nie tworzy żadnych smug, co prawda trochę dziwnie mi się go nakłada bo mam wrażenie że jest taki ciężki i trzeba go dobrze rozsmarowywać ale po rozsmarowaniu wygląda naprawdę bardzo ładnie. Nie tworzy żadnej maski, jeśli chodzi o krycie niespodzianek to używam jeszcze korektora. Czasem przykładam na niego troszkę pudru w kompakcie gdy mam wrażenie że za bardzo się świecę, ale szczerze mogę go polecic bo jest naprawdę bardzo fajny.