Maybelline New York, Water Shine Diamonds (Szminka super nabłyszczająca)

Maybelline New York, Water Shine Diamonds (Szminka super nabłyszczająca)

Nowa supernabłyszczająca szminka. Pięknie rozprowadza się na ustach, lekko je natłuszcza. Dostępna jest w kilku mieniących się kolorach. Jest bezzapachowa. Ma bardzo ładne i estetyczne różowe opakowanie.

nawet ok.

Mam dwa kolorki jeden ciemny bordowy drugi pomaranczowy.
Opakowanie jest ok trwale nie otwiera się.
Szminki mają transparentne przejrzyste kolory lekko barwią i nabłyszczają usta, trwałość średnia ale ja naogół szybko wszystkie mazidla do ust zjadam.
Jedyne co mi przeszkadza to to ,że czuć drobinki brokatu.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 zaczete

lubię

+ fajne opakowanie - ładniutkie i nie otwiera się samo
+ konsystencja - treściwa, sztyft nie za twardy ale też nie za miękki, łatwo się nakłada
+ wydajna - to wynik dobrej konsystencji
+ kolor - soczysty i w miarę trwały ( ok 3 godzin u mnie - w drodze z domu do pracy przeżywa palenie ( wiem wiem... ) poranną kawę i nawet śniadanko w biurze - nie jest juz pod koniec tak intensywny ale jest )
+ nabłyszcza - w porównaniu z Astorem mniej ale moim zdaniem ładniej, dyskretniej
+ nawilża ( nie mocno ale wystarczająco jak dla mnie ). ważne jest to że warstwa szminki nie wysusza i zapobiega ucieczce wilgoci ze skóry ust. jak do tego dorzucić odrobinkę nawilżenia to już jest fajnie. ale tu uwaga! nie stosować na wyschnięte usta ze skórkami. na tym żadna szminka wyglądać dobrze nie będzie
+ cena - przyzwoita

- na razie nie zauważyłam

ogólnie lubię. używam zamiennie z astorem. ta mi lepiej pasuje do pracy - jest taka subtelniejsza

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

bardzo przereklamowana

Ta pomadka mnie bardzo rozczarowała. Bardzo wysusza mi usta, po jej użyciu bardzo uwidaczniają się suche skórki. Kolor jest transparentny (mam kolor iridescent pink 111) i bardzo nietrwały. Chcąc utrzymać odpowiedni efekt trzeba, co pięć minut poprawiać makijaż ( oraz ograniczyć mówienie, picie i jedzenie do koniecznego minimum). Cena produktu nie jest adekwatna do jakości. Pomadka ładnie nabłyszcza usta, ale niestety nie na długo. Produkt ma ładne różowe opakowanie.

Używam tego produktu od: 3 lat !

Są lepsze.

Posiadam kolor 109 Peach Pearl Diamonds. Odcień jest ładny, w miarę naturalny, z mnóstwem drobinek. I tu się zaczynają schody, bo te drobinki to wędrowniczki. Strasznie roznoszą się po całej twarzy. Poza tym nawilżenie jest zerowe, u mnie wręcz wysuszała usta. Generalnie nie jest zła, ale są lepsze.

Używam tego produktu od: pól roku

Dobra dla suchoustych

Od dawna nie używałam szminek, ponieważ mam bardzo suche usta, których wymagania spełniały (albo tak mi się zdawało) tylko błyszczyki. Watershine Diamonds dostałam w prezencie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - usta są po pomalowaniu mięciutkie, nie wysuszają się, a też nie lepią się jak po błyszczyku. Szminka nie jest bardzo kryjąca, co mi bardzo odpowiada. Jedyny minus - jest dosyć mało trwała. Ale może to dlatego, że przez alergię ciągle wycieram nos i pomadka trafia na chusteczkę? Mimo wszystko pozostanę przy niej na długo :))

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dobra szminka

Posiadam kolor 80. Szminka ma ładne opakowanie, krmową konsystencję- aczkolwiek nie ejst zbyt miękka, ładnie się rozprowadza, długo utrzymuje. kolor jest intensywny i świetlisty. Cena ok .

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Bardzo fajna

Bardzo fajna szmineczka. Co prawda używałam jej jakiś czas temu , ale byłam z niej bardzo zadowolona. Uwielbiałam te świecące drobinki które nie świeciły się tak mocno a efekt był. Dla lepszego efektu lubiłam posmarować błyszczyk przezroczysty. Niesamowity efektu. Na pewno do niej wrócę bo bardzo ją lubiłam. Szminka jest bardzo wydajna i mięciutka!!!!

Używam tego produktu od://2lata temu przez 0,5roku

bardzo dobra

Szminka jest bardzo porzadna, poniewaz:

- Latwo i miekko sie naklada
- Ma piekny, migoczacy kolor
- Jest bardzo trwala
- Jest bardzo wydajna (mam jedna i chyba nigdy jej nie skoncze!)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: na razie dlugo jedna ;)

średnia

podobna do water shine, choc powiem że raczej lepsza, natomiast u mnie ocena tych pomadek wypada tak samo, no może ta na 3 z plusem, natomiast jest równiez bardzo nie trwała, za to bardzo fajnie błyszczy, z kolorem jest gorzej, jest bardzo transparenty, nie nasycony - jednym to odpowiada, innym nie, zalezy czego sie spodziewamy po kupnie tej pomadki
opakowanie podobnie jak przy wter shine oceniam dobrze, podoba mi sie
ocena ogólna - 3 z plusem

Używam tego produktu od:4 lata temu p raz pierwszy

bardzo lubię

nabycie tej szminki zaliczam do udanego zakupu, ponieważ szminka ma ładny, wyraźny kolor (nr 110), mieni się delikatnymi drobinkami, nawilża usta, jest bardzo wygodna w aplikacji, mogę się nią malować bez lusterka bez obaw że nierównomiernie wyjdzie, jest tania (zakupiłam za 14,99zł), ma bardzo kobiece cieszące oko opakowanie, prawie bezzapachowa, może trochę za szybko schodzi z ust, ale i tak uważam że warto ją mieć.

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

całkiem dobra szminka

Nie używam szminek, raczej błyszczyki, więc to musi być dobra szminka, skoro zużyłam dwie (róż i ciepły beż) i dalej zamierzam kupować bez szukania innej.
Zostawia ładną powłokę, delikatne drobinki które mi odpowiadają i śliczne kolory. Dodatkowo długo się trzyma i nie waży.
Cóż więćej o szmince? Nic, bo to tylko szminka, któa dobrze się sprawdza, dodatkowo cena jest w sam raz ;)

Używam tego produktu od:długiego czasu

Dobry

Szukałam błyszczyku, który by miał odcień beżowy- tzw blade usta. Jedyny co mi przypadł do gustu w sklepie pomadka nabłyszczająca Mabelline.. Posiadam nr 560- IVORY STAR. Z koloru jestem zadowolona. Gdy zrobie mocne oczy idealnie pasuje do ust. Jest delikatny. Pomadka ma drobinki, ale delikatne one są. Nakładać należy jej mało (bo się wylewa) albo odcisnąć na chusteczce nadmiar (leciutko).

Jeżeli nie pojawi się nic innego w tym kolorze, to myślę, że kupie tą pomadkę jeszcze raz.

Ważne jest to, iż pomadka ładnie nawilża usta.:)Używam tego produktu od:2 tygodni