Applause, Vibrant Flash (Cienie do powiek)

Applause, Vibrant Flash (Cienie do powiek)

Cienie pojedyncze w "wibrujących" kolorach: żółty, złoty opal, cyklamen, turkus, morska zieleń i seledyn. W palecie są odcienie zarówno metaliczne, jak i opalizujące oraz satynowo-matowe z iskierkami. Ich formuła, z dodatkiem zmikronizowanych pigmentów i ultra drobnej miki, zapewnia bardzo łatwą aplikację, gładkośc i trwałość. Można je ze sobą łączyć i mieszać by uzyskać ciekawe efekty.

Cena: ok. 6,50 - 7 zł

Dziwny..

Mam kolor seledynowy widoczny na zdjęciu. Szczerze to mam bardzo mieszane uczucia co do tego kosmetyku. Kolor bardzo ładny... ale w opakowaniu. Na powiece wygląda zupełnie inaczej. Bez bazy szybko znika i zostają tylko okropne wałki w załamaniu powieki. Za to z bazą... szybko znika! Nie wiem o co chodzi :/ Na tej bazie inne cienie wytrzymują cały dzień w niezmienionym stanie, a ten po prostu się ulatnia po 1 - 2 godz. Jedyny plus jaki znalazłam w tym kosmetyku to to, że całkiem przyzwoicie wygląda na dolnej powiece i tu wytrzymuje dużo dłużej. Nie rozumiem tego cienia.. Ale za to mogę dodać mu drugą gwiazdkę.
Nie kupie ponownie, bo jest masa o niebo lepszych kosmetyków.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: nadal 1