Oriflame, Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany)

Oriflame, Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany)

Lekki, beztłuszczowy puder zapewnia matowy wygląd i wyrównuje koloryt cery. Zawiera składniki regulujące ilość sebum, dzięki czemu zapobiega jego nadmiernemu wytwarzaniu i błyszczeniu skóry. Do cery mieszanej i normalnej.Dostępny w dwóch odcieniach,w puderniczce z lusterkiem.

Wart polecenia

Miałam fluid z tej serii i byłam zadowolona - teraz używam pudru prasowanego. Puder prasowany, mimo że to zupełnie inny kosmetyk, pasuje mi zdecydowanie bardziej.
Po pierwsze zapach - kojarzy mi sie z jakimś lekko roślinnym aromatem, nie jest przykry i drażniący, pasuje mi.
Konsystencja świetna! Jedwabista, delikatna, dobrze zmielony. Nakładanie go na buzię to sama przyjemność :) Sporadycznie używam dołączonego puszka (choć bardzo dobrze, że jest, przydaje się do poprawek w ciągu dnia) bo nakładam go przeważnie grubym pędzlem do pudru. Nie zauważyłam aby bardzo go ubywało, wręcz przeciwnie - uważam, że jest całkiem wydajny.
Posiadam odcień jaśniejszy, obawiam się, że dla prawdziwych bladolicych może być za ciemny. Mam jasną karnację, ale nie alabastrową, więc odcień fajnie dopasowuje się do karnacji, jest niewidoczny :)
Matuje przyzwoicie, choć przy obecnych upałach po ok. 3-4 h zaczyna się buzia błyszczeć. Niemniej to niezły wynik.
Nie zapycha mnie i nie uczula. Opakowanie proste i solidne, duży plus za lusterko i puszek!
Cena bardzo przyjazna, szczególnie w promocji lub na allegro ;) Ja polecam, pewnie kupię ponownie bo bardzo się polubiliśmy :D

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

bardzo dobry

to dopiero moj drugi puder wiec w sumie nie mam duzego porownania, ale ten bardzo mi sie podoba. matuje ladnie i nie tworzy smug podczas nakladania, trzyma sie przez kilka godzin ale wiadomo ze to zalezy od cery... opakowanie fajne z lusterkiem, gabeczka wygodna. moge polecic

Używam tego produktu od:2 m-ce

słaby

Kupiłam go na allegro, bo był tani i konsultanka poleciła mi go.
Plusy:
- ładna puderniczka
- duże lusterko
- przeżyl upadek na kafelki i nie pokruszył się (urwało się tylko wieczko)
- po nałożeniu cera ładnie wygląda

Minusy:
- mało wydajny (szybko prześwituje dno)
- matuje na krótko
- śmierdzi
- zbyt szarawy

wcale niezły

nie jest zły, mam wersję jasną i jest ok. matuje, owszem, porządnie, ale wcale nie na długo. nie ściera się, nie zostaje na czarnych ciuchach (co z innymi mi się zdarzało- -) darzę go jednak sporą sympatią - świetne pudełeczko z lusterkiem, przyzwoita gąbeczka - miły w użyciu. kolor mógłby być mniej szary, ale nie narzekam. jedyny jego ogromny minus - wyjątkowo mało wydajny. nie używam go dużo, ale dość często. chwila moment i dno zaczyna prześwitywać. dlatego też raczej będę szukać czegoś lepszego, ale kto wie, może do niego wrócę... jak będzie w promocji;]

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Moj KWC

Wspaniały ukochany,nie do zastąpienia-przynajmniej dla mojej cery,bo sa gusta i guściki. Mam odcień ciemniejszy-Medium Dark,który świetnie stapia sie z cerą i matuje na wiele godzin, a dzięki poręcznemu opakowaniu można swobodnie dokonywac poprawek w ciągu dnia. Poza tym ogromnym plusem jest to,że pomimo ciemniejszej wersji nie zmienia on kooru buźki nawet po nałożeniu kolejnej juz warstwy. Polecam osobom z mieszaną i tłustą cerą :-)

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: dużo;)

Mat ja trza:)

Do zakochania jeden krok. Po pierwsze idealne opakowanie, duże lusterko, mięciutka gąbeczka. Odcień idealny, doskonale stapia się ze skórą. Idealnie matuje i nie zatyk porów. ostatnio pojawił się jego następca ale nie prędko sprubuję bo ten wystarczy mi na baardzo długo. POLECAM

może być

Dobry puder za rozsądną cenę. Dobrze matuje, pozostawia twarz świeżą, ładnie wyglądającą. Nie wygląda sztucznie, chociaż nie rozświetla i nie upiększa zbytnio. Ale dla szukających dobrego i długotrwałego matu będzie w sam raz.
Nie wrócę do niego, bo w międzyczasie odkryłam swój ideał z którym Oriflame nie ma szans ;)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

bardzo dobry

Jestem mile zaskoczona że katalogowy puder tak mi przypadł do gustu. Kupuję je na zmiane z podobnymz tej serii, zalezy co jest w promocji. Puder bardzo fajny, ładnie kryje i matuje. Jednak czasem faktycznie wydaje sie szarawy jak już wczesniej niektóre Wizażanki pisały. w opakowaniu denerwuje mnie to,że jak zostaje puder tylko na brzegach opakowania to strasznie ciężko go nabrać stamtąd na gąbeczkę. Ale i tak lepiej nakładać puder pędzlem. Jest lekki, dobry do szybkich poprawek w ciągu dnia. polecam

Używam tego produktu od:1,5 roku

Wspaniały!

Wspanialy puder, ktory swietnie matuje i ma dla mnie super odcien Light/Medium. Opakowanie ok, z lusterkiem, czasem trudno sie otwiera i troche ciezko wydobyc resztki pudru, pozostale w rogach, ale mimo to da sie go zuzyc do konca. Zapach nie drazni. Gabeczka dosc trwala, po pewnym czasie moze sie co prawda rozwalic, ale swietnie aplikuje puder. Cera ladnie po nim wyglada, puder jest delikatny i aksamitnie gladki. Rewelacyjne puderki ma teraz Oriflame, nie ma co! Po zuzyciu 1 opakowania uzywalam innych pudrow, ale zaden nie byl tak dobry, jak ten. Teraz mam zachomikowane 2 opakowania T-Balance i z niecierpliwoscia czekam, az zuzyje pozostale pudry i wroce do tego:)

Używam tego produktu od: około roku temu

mat na długo

Przede wszystkim matuje najdłużej z wielu wcześniej wypróbowanych przeze mnie pudrów. Mam jaśniejszy odcieć, nie tworzy efektu maski. Gąbeczka jest trwała, nie rozwaliła się po pierwszym praniu. Teraz ma już za sobą takich prań wiele. Tani.

Używam tego produktu od: co najmniej roku
Ilość zużytych opakowań: połowa

Niezły:)

Jak na razie najlepszy puder jakiego używałam, mam jaśniejszy odcień który jest ładny- chłodny beż bez żółtego odcienia. Puderniczka posiada lusterko i jest wygodna, gąbeczka również dobrze spełnia swoje zadanie. Co do matu to moją ekstremalnie tłustą strefę T ten puder matuje na jakies 4h wiec jestem zadowolona ale nadal szukam czegoś lepszego. Używam przez miesiąc i powoli się kończy więc wydajność średnia.
Tak czy inaczej polecam:)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

szok

Raczej nie zamawiam kosmetykow z avonu czy tez wlasnie z oriflame, ale ten puder jest naprawde rewelacyjny!, uzywalam roznych pudrow, ale ten jest napawde super, najlepszy z tej kategorii cenowej, (o niebo lepszy od true match loreal) twarz jest idealnie matowa i gladka i to na dlugi czas. fajna, poręczna puderniczka i dobry puszek sa dodatkowym atutem no i cena bardzo przyzwoita.

Używam tego produktu od: pare miesiecy