Sunsilk, Kręcone włosy, Delikatna pianka

Sunsilk, Kręcone włosy, Delikatna pianka

Pianka jest przeznaczona dla włosów falowanych lub kręconych. Podkreśla skręt włosa, nie klei się, zapobiega puszeniu.

Cena: ok. 12zł / 200ml

3+ dla niej

Ladnie pachnie robi sie wieksza na dloni..Ale nie utrwala wlosow wcale i nie zwieksza skretu niestety..Eliminuje jedynie szope na glowe.. Powinna byc tansza w stosunku do jakosci..Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:2 razy

Jednak dodaje z powrotem gwiazdke.Zwieksza skret i eliminuje siano.

odradzam

Pianka może i podkreśla włosy ale po wielokrotnym stosowaniu strasznie je wysusza i robią się okropne. Długo potem musiałam je nawilżać i robić maseczki żeby wróciły do dawnego wyglądu. Poza tym ta pianka matowi włosy.

Używam tego produktu od:3m-cy

Fajna

A dla mnie bardzo dobra ale to dlatego, że mam bardzo delikatne i miękkie włosy tak więc nie moge stosować mocno utrwalających bo zrobią mi się na głowie takie sztywne "patyki". Do cienkich i delikatnych włosów bardzo fajna i przy takich się sprawdza

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Sianotwór!

No cóż... Niestety całkowicie zgadzam się z opinią Missprozac.
Jedyną zaletą pianki Sunsilk jest ładny zapach, a i to nie jest cecha, której oczekuję od środka do stylizacji. Od pachnienia są perfumy i konkurencji im nie trzeba.
Być może to produkt do innego typu włosów. Ja mam naturalnie kręcone miękkie włoski, które po kontakcie z tym produktem zmieniają się w kopkę siana. Tracą połysk, loki i pierścionki zamieniają się w jakieś niemrawe zygzaki kojarzące mi się jedynie z porażeniem prądem elektrycznym, a do tego włosy tracą świeżość i trzeba je myć następnego dnia, bo inaczej wyglądają na brudne.
Czytając recenzję Missprozac uświadomiłam sobie dodatkowo, że pianka ta rzeczywiście wysusza włosy!
Fajnie natomiast działa na krótkie włosy w trakcie zapuszczania - można z jej pomocą nakłonić odrastającą grzywkę do tego, by nie wpadała do oczu - wypróbowałam na koledze.

Używam tego produktu od: nieregularnie z 3 miesiące

Moje włosy mówią nie

Tylko zapach jest w tej piance przyjemny... Pierwsze kilka uzyć byłam względnie zadowolona - taka sobie pianka jak każda inna. Mam kręcone włosy, które w zasadzie kręcą się same, i neizależnie od pianki, efekt z reguły jest podobny - jakiegoś wyjatkowego skrętu nie zauważyłam. Ale po kilku tygodniach włosy zmieniły się w zupełne siano i wiele czasu zajęło mi ich przyzwoite nawilżenie. Nie pomaga, a może bardzo zaszkodzić, więc zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań:część jednego

Przyjemna... !

Jestem zadowolona z tej pianeczki. Naprawdę jest lekka, lezo sklejenia, jak chmureczka otula me loczki :) , nawet spox urwala. Czy podkreśla skręt? Pfff... niezbyt, nie zauważyłam, i ten śliczny zapach - mmmm....
Wady : włosy się troszkę jakby wysuszają i jest mało wydajna.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Tego szukałam!

Nie stosuje dużo kosmetyków utrwalających,bo moje włosy dosyć niefajnie na nie reagują,całkiem zmienia sie ich struktura (albo sa sklejone albo rozpuszone).Ta pianka jest extra,bo tylko po niej moge użyć suszarki a na włosach nie zrobi się siano! Nie jest mocna,ale ładnie akcentuje loczki,są miękkie i pachnące, także zwiększa sie objętość ich po wyszuszeniu.Nie zawiodłam się nigdy na tym produkcie i uważam go za super kosmetyk!!!

Używam tego produktu od:maj

:>

hmm.... kupiłam bo cena była zachecająca.. :-)

*..śliczny,świezy,owocowy zapach :-)
*.. włosy są mięciutkie...niesklejone..miłe w dotyku
*..wydajna
*..niska cena
*nie obciąza włosów
*włosków nie skleja.. ale moze i dlatego ze słabo utrwala
* hm.. loki wcale nie sa bardziej podkreślone
*zero połysku..
*po nocy loki sie rozwalają.. i niestey robi sie typowa szopa na głowie.
*włoski szybko się do niej przyzwyczajają

ogólnie mowiąc :P.... przecietniaczek.... ale duży plus za zapach... :-) i nie sklejanie włosów

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1..niecałe

Zdecydowanie tak!

Kupiłam zachęcona ślicznym zapachem i nie zawiodłam się :) Mam niezdyscyplinowane włosy (czasem się kręcą, czasem falują) i dotychczas codziennie uzywałam prostownicy. Teraz wystarczy, że wklepię w nie trochę pianki i mam śliczne loki :) Jak widać same plusy:
+zapach
+wydajność
+nie skleja włosów
+ujarzmia puszenie się włosów
+niska cena

Ilość zuzytych opakowań: w trakcie pierwszego

beznadzieja

spośród tylu pianek jakie stosowałam, nawet te najtańsze były o niebo lepsze od tej!! Coś okropnego! Kupiłam ją pod wpływem reklam no i tego cudnego zapachu. Teraz stoi na pułce bo szkoda mi jej wyrzucać.ostrzegam! Nie kupujcie

Używam tego produktu od:1 miesiąc

niezbyt dobra

Podzielam zdanie poprzedniczki. Na moje włosy również nie działa, po użyciu pianki włosy są pozbawione blasku, sianowate, może trochę skręca, ale to za mało, żeby spełniła obietnice producenta.

eee tam

Niestety, pianka ta zupełnie nie działa w moim przypadku. Po jej nałożeniu moje włosy nie dość, że wyglądają nieświeżo to jeszcze się puszą :( Fakt - nie są posklejane ale to i tak pianki nie rehabilituje.

edit: Nie wiem co mnie podkusiło, aby po półtora roku znowu ją wypróbować.. Głupota? Naiwność? Mam naturalne, mocno poskręcane włosy a ta pianka robi z nich siano! Może normalnym/przetłuszczającym włosom podpasuje, moim suchym zdecydowanie nie służy.