Sunsilk, Kręcone włosy, Delikatna pianka

Sunsilk, Kręcone włosy, Delikatna pianka

Pianka jest przeznaczona dla włosów falowanych lub kręconych. Podkreśla skręt włosa, nie klei się, zapobiega puszeniu.

Cena: ok. 12zł / 200ml

średnia

mam kręcone, długie włosy, ale kiedy nie odwiedzam zbyt długo fryzjera w celu wycieniowania mojej czupryny to loki trzeba wspomóc by ładnie wygladały i nie puszyły sie jak lwia czupryna .Nabyłam więc piankę Sunsilka do włosów kręconych i po zużyciu całego opakowania stwierdzam, że jest średnia tzn.
-zapach super
-wydajnoś dobra, wystarcza na około 2 m-ce przy stosowaniu 2 razy w tygodniu
-cena bardzo dobra , bo niska ok 12 zł, a w promocji nawet 9.99 zł
-loki po jej zastosowaniu są jak przed zastosowaniem, czyli generalnie nie spełnia moich oczekiwań troooszkę utrwala fryzurę na jakieś 2 godziny , a nie takiego efektu oczekuję...Do loków nie polecam ...

dobra

choc nie mam kreteych wlosow i tak jej uzywam , jest naprawde niezla, nadaje polysk wlosom trochu objetosc i wlosy nie sa sztywne w dotyku(choc lubie sztywne pianki, ale tu to jest pewien plus)

Przyjemny produkt za przyjemną cene;) Podkreśla skręt, w ogóle nie skleja włosów, czyli prawie ideał, ale niestety jak wszystkie do tej pory używane przeze mnie produkty Sunsilka mają tendencje do przesuszania włosow, ogólnie godny polecenia...

świetna

Najlepsza jaka miałam, a miałam juz wiele rodzjów wielu firm. Nie skleja włosów, nie wysusza, loki są piekne nie przez jeden dzień a przez kilka. No i ten cudny owocowy zapach. Polecam.