Soraya, Care & Control Antybakteryjna, Krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe

Krem dzięki zawartości wyciągu z Siegesbiecka orientalis (Darutozyd) wspomaga cykl odnowy naskórka, poprawiając jego strukturę i przyspieszając proces regeneracji.Redukuje widoczność blizn i zmian potrądzikowych poprzez wygładzenie i poprawę kolorytu skóry, wspomaga proces gojenia istniejących zmian i stanów zapalnych. Łagodzi objawy łojotoku, poprzez regulację pracy gruczołów łojowych pozostawiając skórę matową i doskonale nawilżoną, hamuje rozwój bakterii, ograniczając powstawanie nowych wyprysków, jednocześnie nie naruszając właściwego odczynu PH. Zawiera również innowacyjny składnik Acnacidol - substancję regulująca wydzielanie sebum oraz działającą antybakteryjnie głównie na rozwój beztlenowych bakterii Propionibacterium acnes, które to mogą prowadzić do powstawania zmian zapalnych. Jednocześnie Acnacidol chroni naturalną florę bakteryjną niezbędną do prawidłowego funkcjonowania skóry.

średniak

Kupiłam z nadzieją, że pomoże w walce z bliznami potrądzikowymi. Był to jedyny krem który miał takie zastosowanie z dostępnych w drogerii Rossmann. Po miesiącu stosowania jak się okazało skończyło się na pustych obietnicach producenta.
Plusy:
-ładny zapach,
-nie zapychał,
-dość lekki,
-dobry pod makijaż,
Minusy:
-brak redukcji jakichkolwiek blizn-co go dyskwalifikuje,
-mało wydajny,

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

nie działał

Moja skóra potrzebuje odpowiedniego nawilżenia, dlatego skuszona opakowaniem sięgnęłam po ten krem, gdyż stosowałam żel i tonik z tej samej serii.

Niestety krem w ogóle nie nawilżał mi skóry, bardzo szybko schnął, przez co miałam uczucie ściągnięcia. Rano po nałożeniu cera świeciła mi się.

zdecydowanie odradzam

Używam tego produktu od: dawna

Na noc i z przerwami

Kremu używam od ładnych kilku lat, z przerwami.

+ nawilża
+ nie zapycha
+ redukuje świeże blizny, starsze delikatnie rozjaśnia
+ działa antybakteryjnie: wypryski pojawiają się sporadycznie
+ wydajny

- używam go tylko na noc, strasznie się po nim świecę
- nie widać ile kosmetyku zostało jeszcze w opakowaniu
- skóra się do niego przyzwyczaja, trzeba robić przerwy

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 6?

drogi zapychacz

Ten krem to porażka.

Jest wydajny, ma higieniczną pompkę i na tym koniec plusów.

Strasznie zapycha, po miesiącu uzywania musiałam leczyć skóre kilka miesięcy, sprzyja ropnym wypryskom.

Nie zauważyłam rozjaśniania blizn, n=bo nie mam takowych.

Nie wrócę do niego, bo jest drogi i nie dziala.

Używam tego produktu od: 3 miesiące rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie pomógł.

Kupiłam ten kremik, gdyż był jedynym produktem na blizny potrądzikowe jaki mogłam znaleźć w drogerii.

Plusy:
* lekko nawilża
* ma opakowanie z dozownikiem, co bardzo ułatwia nabranie odpowiedniej ilości kosmetyku

Minusy:
* nie pomógł zagoić się rankom na twarzy
* nie zredukował ani nie wybielił blizn
* po pewnym czasie zaczął mnie zapychać
* nie podoba mi się chemiczny cytrynowy zapach
* jest raczej drogi, jak na krem z tak marnym działaniem

Jest ok.

Plusy:
- nawilża
- jest wydajny
- skóra ma zdrowy koloryt oraz jest miękka w dotyku

Minusy:
- wysoka cena
- po jakimś czasie robi się gęsty, przez co dziwnie sie go rozprowadza po twarzy

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Kilka.

Dla mnie jak najbardziej tak. Bardzo fajnie nawilża, nadaje się pod wszelkiego rodzaju podkłady czy kremy tonujące. Czy działa na wypryski nie wiem, bo leczę się dermatologicznie, jednak zauważyłam, że pozbyłam się przebarwień po trądziku i nie pojawiają się już nowe wypryski. Nie należy do najtańszych, ale ma sporą pojemność i jest bardzo wydajny. Zamierzam stosować go do końca opakowania, jednak nie wiem czy kupie następne bo do tego czasu możliwe, że będę chciała wypróbować co innego lub zmienią się moje wymagania co do kremów nawilżających :) Ogólnie: trafiony produkt, polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Kiedyś tak

Od 15 roku życia walczę z trądzikiem krostkowo- grudkowym i używałam tego kremiku ładnych parę lat.
Mam cerę mieszaną, trądzikową a ten kremik potrafił ją ładnie nawilżyć. Jednak dopiero po czasie zauważyłam, że przy codziennym stosowaniu zapychał.

+ nawilża
+ goiły się szybciej niespodzianki, plamki
+ współgrał z makijażem mineralnym

- przy regularnym stosowaniu zapychał
- brak filtra
- cena ok 20 zł !
- wydajność; strasznie szybko mi sie kończył

Fajny nawilżający kremik, niestety nie dla mnie.

Całkiem dobry

Krem kupiłam gdy miałam spore problemy ze skórą- wysyp krostek i totalne przesuszenie. Kremik bardzo pozytywnie mnie zaskoczył:)
Redukuje blizny potrądzikowe, delikatnie wygładza i ma przyjemny zapach. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Jednak bardzo słabo nawilża i to jest główny minus tego produktu.
Na chwilę obecną moja cera znowu przeżywa "kryzys" i tymczasowo znów do niego wróciłam. Stosuję go na dzień bo idealnie nadaje się pod makijaż.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i kolejne w trakcie

najlepszy ze wszystkich, które do tej pory miałam

Używałam już wielu kremów, jednak ten sprawdza się najlepiej. W połączeniu z żelem do mycia twarzy i tonikiem z tej samej serii sprawdza się naprawdę dobrze.. Nie spełnia moich oczekiwań w 100%, jednak jest dobry. Najbardziej zachęciło mnie to, ze miał rozjaśniać blizny potrądzikowe, które są moją zmora. Ten krem świetnie poradził sobie z niewielkimi bliznami na czole. Zredukował je chyba do zera. Jednak nie stało się tak z głębszymi bliznami na brodzie. Delikatnie je rozjaśnił. Może dzięki dłuższemu stosowaniu zadziała tak jak i na czole.

Plusy:
-dobrze nawilża
-świetnia sprawdza się pod podkład
-dość dobrze redukuje zaczerwienienia i blizny
-od momentu używania go (razem z tonikiem i żelem) zauważyłam, że cera się bardzo poprawiła. Nowe krosty pojawiają się bardzo żadko
-wydajny (naprawdę wystarczy go wycisąc na opuszek palca a świetnie pokryje całą buzię)
-higieniczne opakowanie

Minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: wrzesień 2012

Dobry na blizny ale trzeba czasu

Kupilam ten krem zachecona opinia kolezanki , ktora byla zadowolona . Akurat wtedy borykalam sie z tradzikiem i biznami i ten krem po dluzszym czasie zaczal dzialac na blizny , wybielal je . O dzialaniu nawilzajacym nie ma tu mowy ani tez o redukowaniu zmian tradzikowych . Dlatego wiecej nie kupilam . Zapach ok , konstytencja tez . Jedynie opakowanie niezbyt , poniewaz musialam rozbrajac caly sloiczek by wydobyc reszte kremu .

Używam tego produktu od: pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Słabo oceniam, bo mi nie pomagał

Był jakiś taki tłusty i strasznie zachowywał się na mojej cerze. Nie polecam, bo świeciłam się okropnie, nie mogłam znieść zapachu i nie pomagał zwalczyć pryszczy itd. Żaden kosmetyk tej firmy dla cery trądzikowej mi nie pomógł, a przecinie pogorszył stan i wtedy dopiero uratowało mnie under twenty

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe