Oriflame, Colour, T-balance Foundation (podkład normalizujący)

Oriflame, Colour, T-balance Foundation (podkład normalizujący)

Podkład "rozpoznaje" potrzeby cery mieszanej - wysusza miejsca przetłuszczające się, a nawilża suche. Zapewnia matowy wygląd przez długi czas. Kompleks 3-PhytoActive nawilża i koi skórę. Filtry SPF 8 chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.

niedoskonałość

Kupiłam ten podkład, gdy tylko pojawił się w katalogu - przede wszystkim urzekł mnie odcień porcelanowy - tak jasnego dotąd w Oriflame nie było. Niestety, okazał się za jasny i okazało się, że nie jest doskonały. Poleżał trochę i dostał swoją drugą szansę - po filtrach i zimie skórę mam jeszcze jaśniejszą niż zwykle i kolor porcelanowy doskonale się komponuje z moją karnacją.
Niestety pozostała mankamenty pozostały - w porówaniu do swojego poprzednika z Oriflame ten bardzo słabo matuje. Nie wytrzymuje nawet 3 godzin bez poprawki. Poza tym jest zbyt słabo kryjący - powiedziałabym, że nie kryje nawet w średnim stopniu.
Poużywam jeszcze trochę i pokombinuję z różnymi pudrami - a jak nie osiągnę spodziewanego efektu, to w sumie mała strata.

Używam tego produktu od:kilka mies
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

Mam cerę mieszaną dlatego zdecydowałam się na zakup tego kosmetyku.
I muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Na pewno kupię go jeszcze raz z następujących powodów:
- ma gęstą konsystencję dzięki czemu, przynajmniej mnie, jest go łatwo i wygodnie rozprowadzić bez martwienia się jakimkolwiek spływaniem z twarzy
- ma wspaniale pasujący do mojej cery odcień - Porcelain
- bardzo wygodna tubka, którą można zawsze ze sobą zabrać a na dodatek wygląda bardzo estetycznie
- moja buzia po jego użyciu wygląda wspaniale i jest mięciutka (nawet koleżanki mi mówią, że mam fajny podkład)
- dobrze kryje, nie doskonale, ale naprawdę dobrze
- nie wysusza ani nie powoduje szybkiego świecenia się
- można go używać nawet do 15 miesięcy po otwarciu co jest nie bez znaczenia biorąc pod uwagę, że nigdy nie udało mi się zdążyć zużyć całego podkładu przed upływem jego daty ważności

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

całkiem niezły

kolorków do wyboru jest sporo, rozprowadza się nieźle, chociaż mógłby być bardziej wydajny. matuje nieźle, nie powoduje problemów z cerą, ładnie ukrywa przebarwienia, po kilku godzinach nadal wygląda bardzo przyzwoicie. zdecydowanie mogę polecić, pewnie jeszcze kiedyś w niego zainwestuję, na razie jak się skończy pewnie poeksperymentuję z innymi podkładami.

Tylko z Dermacolem

Szczerze mówiąc, jedyne co w nim mi się podoba to idealny jasny odcień. Zawsze mam problem ze zbyt ciemnymi kolorami podkładów, a tutaj najjaśniejszy - porcelanowy jest idealny.
Reszta, to już nic ciekawego. Konsystencja zbyt rzadka, w ogóle nie kryje, nawet kolorytu nie wyrównuje. Źle się rozprowadza, nie jest zbyt wydajny. Wyrzuciłabym go pewnie po pierwszej aplikacji, ale znalazłam rozwiązanie na jego zużycie. Dodaje Dermacolu i mam świetny kryjący podkład o idealnym odcieniu. :) I dlatego "nie wiem czy kupię ponownie". Może kiedyś do stosowania z Dermacolem właśnie.

Używam tego produktu od: prawie miesiąca

średni

taki sobie:/
Mnie ten podkład nie powalił z nóg.Ogólnie średni.Jestem dość wymagająca wśród podkładów.:)
zalety:
-ma ładny zapach
-jest wydajny
więcej jest wad czyli:
-jest dosyć gęsty
-źle się rozprowadza
-nie kryje dosyć dobrze
jest zbyt tłusty:(

Używam tego produktu od:nie pamiętam,ale długo

fajny:)

Podkład naprawdę matuje, lecz nie można go równocześnie stosować np. z tłustym kremem na zimę, bo niestety się szybko skóra przetłuszcza. Ładne kolory, mam Natural Ivory- dla mnie idealny na zimę, kiedy jestem bledsza. Wyrównuje koloryt i maskuje drobne przebarwienia, jednak większe niespodzianki trzeba zatuszować jeszcze korektorem. ładny zapach i dość dobrze się rozprowadza, zależy jaki krem się pod podkład stosuje. Jestem z niego zadowolona:)

Używam tego produktu od:1 miesiąc

naprawdę dobry

Używam go już parę lat, na przemian z innymi podkładsami i jest bardzo dobry. Dobrze matuje ni wysuszając przy tym skóry. Jest niesamowicie wydajny i dobrze stapia się ze skórą. Polecam użyuwam zawsze odcień honey amber jest super do ciemnej karnacji

Używam tego produktu od:kilku lat

miało sie lepsze

chyba wybrałam zły kolor (honey amber) i po nałożeniu podkładu musze dać jeszcze dość grubą warstwe brązowego pudru bo jestem strasznie pomarańczowa...
poza tym podkład nie bardzo przypadł mi do gustu ponieważ w ogóle nie maskuje. no może te najmniejsze, ledwo dostrzegalne niedoskonałości.
matuje na dość krótki czas.
ogólnie nie podoba mi sie....

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno

Super!

lekko wyrównuje koloryt
nie kryje mocno
naturalne kolory-duży wybór(ja mam Porcelain)
ładny zapach
matuje i to bardzo dobrze
dobrze współpracuje z korektorami
nie brudzi ubrań
utrzymuje się cały dzień!
średnio wydajny-już "trochę" go zużyłam :(
cena przystępna(19,90zł w promocji)
trzeba go sprawnie rozprowadzać, bo szybko zasycha na twarzy ;)

no i przede wszystkim wygląda naprawdę naturalnie-jakbym w ogóle nie miała podkładu na twarzy-tak się idealnie stapia z całością ;)

Używam tego produktu od:kilka tygodni:)

mój ulubiony

wziełam go od kolezanki przez przypadek. nigdy bowiem nie mialam przekonania do oriflamu i jego fluidów. ale ku wielkiemu zdziweniu okazał sie świetny. :
1. wyrównóje kolryt skóry i łagodzi podraznienie ,jest naprawdę przyjemny w uzyciu
2.lekki ,absolutnie nie tworzy efektu maski
3.naprawde matuje ...na tak 4-5 h
4.może nie nawilża ale tez nie wysusza, nie podrażnia, nie powoduje powstawania wszelkiego rodzaju syfów
5.dobrze sie rozprowadza i jest wydajny
czyli podsumowując zdecydowanie godny polecenis

poki co ulubiony

Bardzo dobry podklad:)!
Poczynajac od koloru, konsystencji, krycia po delikatny zapach. Dobry dla skory z problemami, bo naprawde przyzwoicie kryje. Porcelain ladnie wspolgra z kolorem mojej skory. Dobrze sie rozprowadza, bez wzgledu na to jaki krem lub filtr pod niego naloze. Nie powoduje niespodzianek. Troche za ciezki na lato, ale w tym roku nie mialam wyjscia i nawet w upaly(na filtr!) sie sprawdzil. Matowie przecietne, ale ostatnio i tak nakladam go na tluste kremy wiec nie oczekuje go.
No i co tu duzo pisac, za ta cene naprawde swietny.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Bardzo dobry :)

Plusy:
+śliczny zapach
+dobrze się rozprowadza
+nie wysusza a naprawdę nawilża miejsca podatne na wysuszenie
+dośc dobrze matuje.Choc po jakimś czasie świeci mi się czoło ale bez tego podkładu świeci się od razu po umyciu :)
+na mojej buzi dośc trwały:)

Minusów nie zauważyłam jak narazie

Używam tego produktu od:kilku dni