Oriflame, Colour, T-balance Foundation (podkład normalizujący)

Oriflame, Colour, T-balance Foundation (podkład normalizujący)

Podkład "rozpoznaje" potrzeby cery mieszanej - wysusza miejsca przetłuszczające się, a nawilża suche. Zapewnia matowy wygląd przez długi czas. Kompleks 3-PhytoActive nawilża i koi skórę. Filtry SPF 8 chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.

-_-'

dobrze, ze kupilam go w promocji. ale i tak stracone pieniadze!
zero krycia, ale do tego stopnia, ze po nalozeniu mialam wrazenie, ze tak naprawde nic w siebie nie wklepalam!
kwestia dobrego koloru? tez, ale bez przesady.
nie polecam nawet idealnym cerom. tymbardziej problematycznym, bo NIC NIE PRZYKRYJE. moge jedynie zachecic panie, ktore potrzebuja podkladu niewysuszajacego, bo taki akurat jest. z tym matowieniem to sie nie wypowiadam, bo mam tlusta skore, i jesli chce ja zamtowic, musze sie dobrze postarac.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

niezbyt

Mimo tego, że mam mieszaną cerę, ten podkład nie jest dla mnie. Starsznie ciężko go rozprowadzić równomiernie, nie kryje nic a nic, nie matuje. Lekko wyrównuje jedynie koloryt cery i nie zapycha - za to 2* Wracam skruszona do flawlessa :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Mój ulubiony

To mój ulubiony podkład!! Idealny dla mojej cery! Używam koloru Natural Beige - super stapia się ze skórą, bardzo dobrze się rozprowadza, świetnie kryje i przyjemnie pachnie. Trzeba tylko pamiętać aby przed aplikacją wymieszać go czyli potrząsnąć kilkakrotnie tubką :) Efekt matu utrzymuje się ok. 4-5 h (mam cerę mieszaną). Z przyjemnością zakupię 3 tubkę i naprawdę mogę go polecić tym bardziej, że w promocji można go kupić za niewygórowaną cenę :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Nawet

Nawet kryje, fajnie pachnie, łatwo się rozprowadza ale jeszcze czegoś brak, cena przystępna. Do cery mieszanej jak ulał. Jakiś na prawę super to też nie jest ale całkiem całkiem...

Używam tego produktu od:1 misiąc

Dobry choć mało kryje

Po flawlessie ten jest dla mnie zaskoczeniem na plus. Od razu matuje na długo długo, wygodnie sie nakłada, dobrze rozsmarowuje choć faktycznie trzeba to robić bardzo sprawnie. Jednka za mało kryje moje przebawrienia. Mógłby mieć wiecej pigmentów i ładniej rozjaśniać skórę. Mam kolor honey amber który jest dla mnie w sam raz, jednak choć ciemny nie zmienia koloru w trakcie, tylko na długo jest taki jak powinien. Polecma głównie dla skór tłustych jednak bez znacznych wyprysków, gdyz z kryciem radzi sobie miernie.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:

miłe zaskoczenie

Kupiłam go z musu - nie mogłam się doczekać na promocję Flawless, nie miałam zbyt wiele kasy, a potrzebowałam nowego podkładu, gdy opalenizna już zeszła. W końcu w weselnej kreacji ciężko byłoby ukryć niedopasowanie podkładu :o Co innego w golfie ;)
Co mnie najbardziej zaskoczyło to to, że w ogóle go nie czuć w dotyku - twarz jest po nim aksamitnie gładka. Do tego odcień, który wybrałam - Natural Ivory - idealnie stapia się z moją cerą i nawet jak nałożę go więcej na moje wiecznie zaczerwienione poliki, to go nie widać. Twarz jest po nim taka naturalnie matowa :ehem: Naturalnie, bo nie jest to taki sztuczny, płaski mat. Przez ile matuje nie wiem, nigdy nie sprawdzałam, bo generalnie nie mam problemów z przetłuszczaniem, raczej w drugą stronę - z wysuszaniem. I mimo moich obaw ten podkład nie wysusza cery. Co prawda przy regularnym stosowaniu czasem czułam delikatnie ściąganie na policzkach, ale po zmianie kremu na cieższy, "zimowy" problem zniknął. Podkład mimo gęstej konsystencji łatwo się nakłada i szybko stapia z cerą, nie tworząc smug. No i ma bardzo przyjemny zapach w przeciwieństwie do T-Balance. Jedyne co mnie w nim najbardziej denerwuje to tubka bez dzióbka i zakrętka, którą się długo zakręca (Avonowe podkłady z zakrętką są lepsze). Oriflame powinno pomyśleć nad zmianą opakowań na praktyczniejsze.

Używam tego produktu od: 1,5 miesięca

nie

Ma tepa, jakby gumowata konsystencje, ciezko sie rozprowadza, trzeba trzec i naciagac skore. Krycie nie za dobre, zamiast matowic - pozostawia blyszczaca warstwe. Nie jest fatalny, ale raczej zly niz dobry. Nie polecam. Moze pozostawiac smugi i wchodzic w pory.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: probka 3 ml

Jeden z lepszych jakie miałam

Wciąż jeszcze szukam podkładu dobrego dla mojej mieszanej cery i ten jest na razie jednym z najlepszych.Trochę kolor źle dobrałam i mam za ciemny dla mnie ale przy następnymopakowaniu spróbuje innego koloru. moja skora na twarzy szybko robi się tłusta i świeci się a ten podkad dobrze to maskuje. Jestem bardzo zadowolona z niego.Polecam dziewczynom z tłustą cerą.
Jedyny jego minusem jest to że się go ciężko rozprowadza.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

ulubiony :)

Jest to obecnie mój ulubiony podkład. Kolor "honey beige" jest dla mnie idealny :D podkład ładnie gryje wszelkie niedoskonałości, ale bez efektu maski. Skóra po jego nałożeniu bardzo ładnie wygląda. Kosmetyk jak dla mnie ma konsystencję w sam raz, dobrze się rozprowadza. Świeżo pachnie. Opakowanie takie sobie.

Używam tego produktu od: odkąd się spojawił
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

gorszy od poprzedników

Podkład zdecydowanie gorszy od swoich poprzedników, co nowa formuła to gorszy dla mojej skóry. Matuje na 3-4 godziny maxymalnie, nie kryje niedoskonałości, bardzo źle sie rozprowadza, zostają smugi. Nie zapycha i za to ma plusa, jest wydajny, szukam czegoś lepszego, ale może do niego wróce

OK

Jestem zdziwiona, że ten podkład ma tak kiepskie recenzje. Dla mnie jest bardzo dobry. Mam odcień Natural Ivory, który idealnie pasuje do mojej jasnej karnacji. Ładnie matuje. Nie zauważyłam wysuszenia skóry. Może się wałkować, jeśli go wziąć za dużo. W promocji warto kupić. Bardzo lubię też jego zapach - nie jest zbyt chemiczny.

Oj, nie!

Kiepski podkład. Ma bardzo gęsto konsystencję, ciężko jest go równomiernie rozprowadzić, tworzy smugi i co najgorsze - efekt maski na twarzy :(
Bardzo wysusza skórę. Nawet położenie kremu silnie nawilżającego pod ten podkład niewiele daje.
Na razie leży u mnie na półce i nie wiem co z nim zrobię.