Semilac, Semi Hardi Shaper Wide (Szablony do przedłużania paznokci)

Semilac, Semi Hardi Shaper Wide (Szablony do przedłużania paznokci)

Szablon do przedłużania paznokci pozwalający na nadanie okrągłego zakończenia. Cechą charakterystyczną jest mocny klej, łatwość nałożenia oraz optymalny kształt.

inne

Są dobre

Formy do paznokci marki Semilac zdają egzamin przy przedłużaniu paznokci żelem lub hybrydą.
W najmniejszym opakowaniu znajdziemy aż 100 sztuk w cenie ok. 19zł.
Formy mają bardzo dobry klej, dzięki czemu mamy pewność, że nie przesuną się lub spadną z palca. Na pochwałę zasługuje też fakt, że szablon ma rozrysowane kształty paznokci, jaki chcemy uzyskać, co rewelacyjnie ułatwia pracę.
Niestety minusem jest zbyt duża elastyczność. Formy mogłyby być odrobinę sztywniejsze.

Idealny ksztaut

Szablony do przedłużania są ważnym elementem przedłużenia paznokci. Ciężko trafić na takie które sprostają oczekiwaniom. Kupując formy z Semilaca nie zawiodłam sie ,ale byłam pozytywnie zaskoczona. Szablony maja idealny kształt, łatwo je nakleić, a klej bardzo dobrze sie trzyma. podziałki na formie dodatkowo ułatwiają rozprowadzenie żelu do odpowiedniej długości.

Polecam!

Bardzo polecam te formy testowałam z innych firm ale mogę powiedzieć, że ich najlepsza formułę ma semilac. Klej jest bardzo mocny przy czym się nie odkleja i nie przesuwa się, a to jest bardzo ważne nawet przy osobach początkujących utrudnia to prace i stresuje czy żel się nie wyleje z formy. Z cała pewnością te formy mogę polecić każdej osobie która zaczyna swoją przygodę z przedłużaniem na formie!

Hit!

Od kilku lat używam tych samych szablonów, przeznaczone są one do wąskiej płytki. Świetnie sprawdzają się na mojej płytce nie musze ich nawet wycinać. Klej super trzyma.

Są okej

Bardzo przydatne, łatwe w stosowaniu. Mogłyby być nieco sztywniejsze. Klej jest słaby - nie raz mi się odkleiły, a ponownie już się nie chciały skrzydełka sklejać. Duża ilość w opakowaniu, łatwa dostępność w Rossmann.

Dobre

Szablony są dobrze wykonane i podczas przedłużania nie zmieniają swojego położenia. Mają dobry, mocny klej. Moim zdaniem mogłyby być trochę bardziej sztywniejsze co jeszcze bardziej ułatwiłoby pracę. Wielkościowo są bardzo fajne, nie za duże, ale też nie za małe.

Kupiony w: U konsultantki

Najlepsze

Najlepsze szablony do przedłużania tylko z tej firmy ! Są sztywne, klej jest mocny, nic się nie odkleja można z łatwością i precyzją nakładać żel lub bazę żelową i przedłużać płytkę paznokcia bez obawy ze szablon się odklei.

dobre szablony

Szablony sprawdziły mi się bardzo dobrze. Są odpowiednio sztywne, klej dobrze trzyma i uwielbiam ich czarny kolor. To z nimi zaczęłam swoją przygodę z przedłużaniem paznokci ;)

Najlepsze szablony!!

Mocny klej, bardzo precyzyjne i wygodne, najlepsze na jakie trafiłam. W życiu nie było mi tak łatwo pracować na formach jak z tymi szablonami!! Zdecydowanie polecam, szczególnie osobom, które kiedykolwiek miały problem z pracą na formach!

Kupiony w: U konsultantki

Najlepsze szablony

Najlepsze do przedłużania, bardzo dobry klej sztywno się trzymają, nie wymagają poprawek podczas stylizacji, trzymają się bardzo dobrze. To najlepsze z dotychczasowych szablonów jakie używałam.

Dobre ale nie bardzo dobre

Formy są łatwo dostępne, można je kupić w większości drogerii, które w ofercie mają lakiery hybrydowe.

Dość dobrze się na nich pracuje, choć jak dla mnie są zbyt mało sztywne i zbyt elastyczne.
Dobrze się trzymają w trakcie przedłużania paznokci, mają dobrą warstwę klejącą.
W mojej ocenie mogłyby być tańsze.

Produkt idealny

Dobrze się na nich pracuje, nie przesuwają się i dobrze trzymają. Jest to odpowiedni materiał i w porządku cena. Niezbędny do przedłużania i nadbudowy paznokci.