Gosh, Velvet Touch, Eyeliner Waterproof (Konturówka do powiek wodoodporna)

Gosh, Velvet Touch, Eyeliner Waterproof (Konturówka do powiek wodoodporna)

Marka

Tradycyjna kredka - konturówka do powiek. Trwała, miękka, odporna na działanie wilgoci. Długość: 125 mm, dostępna w 10 kolorach do wyboru.

do temperowania
o przedłużonej trwałości, wodoodporna

tak tak i jeszcze raz tak

mam koloro fioletowy, wyglada pieknie na powiece.jedno pociagniecie i juz widac wyrazny gleboki kolor, nie trzeba poprawiac...wiec to juz duzy plus, pol gwiazdki odejmuje jednak za to ze kredka jest bardzo miekka i szybko sie konczy bo zeby miec ostra trzeba ciagle strugac

ale kolor przepiekny, polecam
i utrzymuje sie caly dzien

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Moja ulubiona czarna kredka

Uzywam tej kredki juz pare lat i zamierzam uzywac nadal :)
Bede recenzowac kolor czarny.
Bardzo latwo sie ja temperuje. Byloby swietnie gdyby byla autopmatycznie wysuwana, ale sa inne wysuwane, ktore mimo wszytsko nie sa moimi ulubionymi wiec nie bede sie czepiac.
Przede wszytskim lubie ja za miekkosc, a raczej idealna konsystencje- nie jest zbyt miekka ani zbyt twarda. Maluje ladne kreski- idealne do rozcierania, gdyz do takich cienkich precyzyjnych sie nie nadaje- ale od tego mam eyelinery.
Ladny czarny matowy kolor. Idealna do smoky eye jako baza pod inne ciemne kolory cieni. Nie znika z mojej powieki, zwykle utrwalam ja cieniem bo swietnie podbija kolory- dobrze schodzi przy demakijazu, nie podraznia oczu.
Jest na prawde wydajna i nie zdarzylo mi sie zeby sie zlamala.

Czarna kredka w mojej kosmetyczce jest zawsze i ta wlasnie sprawdza sie znakomicie.

Używam tego produktu od: duzo lat
Ilość zużytych opakowań: pare sztuk

ciężko powiedzieć, bo była w kawałeczkach

Niestety nie dane mi było wypróbować tę kredkę dłużej niż do pierwszego ostrzenia, bo była połamana.

Kredka jest miękka bardzo, kolor jest głęboki, no ale więcej jej nie kupię, bo nie chcę znów trafić na bubel.

Używam tego produktu od: krótko - miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

Jest to najlepsza kredka jaką do tej pory używałam i raczej jej nie zamienię na inną.

+ łatwo się nią maluje
+ nie podrażnia oczu
+ intensywny kolor (czerń)
+ po wyschnięciu nie rozmazuje się
+ łatwo się rozciera (idealna do smoky eyes)

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 sztuk

Bardzo dobra kredka...

Świetna na długotrwałe makijaże, ani za miękka ani za twarda, dobrze się trzyma oka, nie spływa, jedna z lepszych, które próbowałam.

Odejmuję gwiazdkę za skład, mimo którego kredka nie uczula.

Ilość zużytych opakowań: jedna kredka

Super!

Mam ta kredke w dwoch odcieniach :truly brown i woody green czyli brazowa i zielona.Kredki sa naprawde super i bardzo je lubie za wszystko.
+super wydajne,naprawde rzadko kiedy musze je temperowac,chociaz maja bardzo miekka konsystencje
+mega intensywne,zywe kolory
+bardzo lekko robi sie nimi kreski jak i podkresla dolna powieke
+czasami zielonego koloru uzywalam na cala powieke pod cienie i w ogole na niej nie wbijaly sie w zalamanie powieki
+kredka przez caly dzien jest dokladnie tam gdzie ma byc
+cena
+bardzo fajne opakowanie
Ogolnie czesto kiedy mam makijaz wykonany tymi kredkami zbieram komplementy pod adresem moich oczu :) Polecam sa super i mysle ze kupie jeszcze jakies inne kolorki!

Używam tego produktu od: od ok pol roku

koszmarna

mam tą kredkę w kolorze plum glaze.
Kupiłam ją w drogerii więc powinna być oryginalna i świeża.
Niestety jest strasznie twarda i ciężko robić nią kreski.
Kolor ma śliczny, ale co z tego skoro użytkowanie jest dla mnie takie trudne.

Na razie kwc

Piekny kolor - posiadam Black Ink - intensywna, gleboka czern
Kredki latwo sie uzywa, nie odbija sie na powiece, utrzymuje sie caly dzien
Cena odpowiednia do jakosci
Nie rozmazuje sie
Lepsza do grubszych kresek niz cieniutkich - od tego zalezy jej wydajnosc
Wedlug mnie jest miekka, czasem jak uzyje jej na linii wodnej, delikatnie bola mnie oczy (mam tak z wiekszoscia kredek)
Nosze soczewki i kredka jest dla nich przyjazna;)
Latwo ja zmyc
Jesli chodzi o trwalosc i kolor - dla mnie jak na razie najlepsza

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Zdecydowanie nie dla mnie!

Na początku informacja, iż swoją kredkę kupiłam w Norwegii (być może na ten rynek wysyłane są inne produkty). Posiadam kredkę w kolorze ocean mist. Największym minusem jest dla mnie fakt, że kredka jest niesamowicie twarda (najtwardasza z wszystkich jakie posiadam). Trzeba dość mocno docisnąć kredkę aby narysować kreskę nawet na dłoni. Na powiekach natomiast jest to dla mnie prawie awykonalne i zwyczajnie strasznie bolesne. Dodam, że nie mam specjalnie wrażliwych powiek. Nawet rozgrzanie produktu w palcach nic nie daje. Co prawda kolor jest śliczny, sama kreska bardzo trwała - ale co z tego, skoro w zasadzie leży nieużywana... Poza tym ciężko zastugać ją w szpic a rysik wysówa się z obudowy...

Plusy:
- ładny kolor
- trwała

Minusy:
- bardzo twarda
- dość droga
- wypadajacy rysik
- problemy z temperowaniem

Zdecydowany faworyt

Posiadam kolor black ink,
Swojego ideału szukałam dość długo,a na tę kredkę trafiłam zupełnie przypadkiem i wiem że już przy niej zostanę, zdecydowany KWC,

Plusy:
- miękka
- łatwo się nią maluje
- intensywny czarny kolor
- nie łamie się podczas strugania, struganie też nie sprawia problemów
- utrzymuje się bardzo długo
- mimo kremowej konsystencji jest wydajna

Minusów w moim odczuciu nie zauważyłam

Używam tego produktu od: około roku

zdecydowanie KWC

Kredka jest wprost genialna! Długo szukałam swojej idealnej kredki do oczu, zużyłam ich spore ilości z różnych firm. Kiedy wypróbowałam to cudo od razu je pokochałam i nie wymienię na żadną inną!

Posiadam BLACK INK;
- piękny, głęboki odcień czerni
- dzięki temu, że jest miękka można nią komfortowo zrobić kreskę - nie "dziubie się" powiek
- utrzymuje się w nieskazitelnym stanie przez dłuuugi czas (co prawda wieczorem mam ją odbitą na powiece, ale taki urok moich powiek - wszystko się na nich odbija w załamaniu - mimo to kredka długo się im opiera; natomiast linia wodna po całym dniu nadal pięknie podkreślona)
- jest wodoodporna jak zapewnia producent, ale mimo to łatwo ją zmyć przy pomocy płynu do demakijażu
- jest wydajna, nie ma też problemu przy temperowaniu - nie łamie się

Minusem może być cena, ale za takie cudo można to wybaczyć:) Innych minusów nie widzę.

polecam

Posiadam odcień 009 Golden Globe, zloto- miedziany odcień. Kredka ma bardzo ladny kolor (jest dostepna w roznych ladnych kolorkach), ktory na oku wcale nie jest drazniacy ani za bardzo widoczny. Mozna uzywac do codziennego makijazu. Kredka jest miekka, bardzo latwo sie nia maluje. Niestety wcale nie jest az tak trwala jak obiecuje producent, przy kontakcie z woda produkt rozmazuje sie. Jest to jedyny minus :)
Polecam glownie ze wzgledu na ciekawa, calkiem naturalnie wygladajaca kolorystyke :)

Ilość zużytych opakowań: 1 kredka, dalej w uzyciu :)