Max & More, Makeup Pencil Set (Zestaw kredek do oczu i ust)

Max & More, Makeup Pencil Set (Zestaw kredek do oczu i ust)

Idealne do oczu oraz jako konturówki do ust.
Z 10 różnymi kolorami
Zestaw z kolorami cielistymi, ciemnymi i jaskrawymi
Dzięki temu obszernemu zestawowi masz odpowiedni kolor kredki do oczu do każdego stroju. Duży wybór kolorów gwarantuje ciekawy efekt w makijażu.

do temperowania

świetne kredki za grosze

Nie sądziłam, że można za grosze kupić tak świetny zestaw kredek, które służą do oczu i ust. Posiadam wiele drogich kredek na linie wodną i uważam, że te są jednymi z tych najbardziej trwałych. Wiadomo kredka na linii wodnej szczególnie ta jasna nie będzie tak mocno trwała jak eyeliner ale i tak jest super. Kredki są bardzo dobrze napigmentowane. Super się blendują na powiece. Tworzą łądne kreski.
Na ustach kredki sprawdzają się również super. Są bardzo trwałe. Kosztują niewiele a jakość, ilość i wybór kolorów powala.
Nie ma co przepłacać za kredki po 20 zł jak tu mamy świetny zestaw za ponad dyche. Zdecydowanie polecam Max & More, Makeup Pencil Set (Zestaw kredek do oczu i ust). Kupować i nie żałować.

Super jakość! Śmieszna cena!

Po co przepłacać - kup Max & More, Makeup Pencil Set i ciesz się pięknym wyglądem - kredki świetnie nadają się by podkreślić oko i usta, są trwałe, ładne intensywne kolory, można je łączyć. Jakość jest bardzo bardzo dobra. Cena niska. Zestaw zawiera w sobie te kolory które zawsze Ci się przydadzą. Ja jestem zachwycona. Używam ich od miesiąca i sprawdzają się na każdą okazję.

Zestaw kredek

Kredki są rewelacyjne występują w kilku kolorach.Bardzo miękkie świetnie się nakładają na oko, bardzo mocny pigment.Niektóre kolory można wykorzystać do konturowania ust.

Cudowne!!

Uwielbiam je ! Posiadam osobiście dwa zestawy z różnymi wariantami kolorystycznymi. Kredki są cudowne, mięciutkie, świetnie się z nimi pracuje, ładnie się blendują i w dodatku taka wariancja kolorystyczna. Nadadzą się jak i do makijażu oczu tak i do makijażu ust. Są genialne.
Można wykonać nimi bardzo zróżnicowane makijaże od stonowanych po szalone kolory. Cena również jest cudowna, każdy może sobie na nie pozwolić, bo jedno opakowanie kosztuję 10 zł i uwaga kredek jest 10 szt. czyli 1zł za sztukę ! A jakość ? Myślę, że w stosunku do cny powala.
Owszem może trwałość nie jest jakaś wybitna,ale uważam ,że zadowalająca.
Polecam wyprobować.

Kredki

Te kredki są super a do tego za śmieszne pieniądze. Są mięciutkie bardzo łatwo się nimi rysuje kreski a kolorki są naprawdę fajne. U mnie utrzymują się cały dzień. Warto je sobie przetesować

Jak za tę cenę są super

Kredki są mega mięciutkie, dobrze napigmentowane. Z łatwością się rozcierają. Jedynym minusem jest średnia trwałość na linii wodnej (w moim przypadku koloru białego). Mimo wszystko serdecznie je polecam.

Tanie kredki do ust i do oczu

Przetestowałam jedno opakowanie kredek, wersji koloroystycznych jest kilka ( co najmniej jedna). Mnie skusiła wersja z kredką złotą, chabrowa i dwiema rozowymi. Kredki są miękkie, dzięki czemu możemy używać ich jako konturowek do ust. W tej roli spelnia się nawet lepiej niż kredki na oczy. Kredkę na powieki nanosi się z łatwością. Linię można rozcierać, wlasnie dzięki tej miękkości. W kredkach jest dostateczna ilość pigmentu. Jeżeli nanosimy kredkę na linię wodną, ma ona tendencję do przemieszczania się za linię dolnych rzęs. Ma to związek z miękką formula. Moja cera nie ma tendencji do zbierania nadmiaru sebum. Być może osoby z tłustą cerą i powiekami moga mieć problemy z noszeniem kredek. Kredki są drewniane do temperowania. Preferuję właśnie tę formułę ( nie lubię kredek automatycznych) ale to akurat moja prywatna preferencja. Cena jest na tyle niska, że myślę - kredki i tak zasługują na najwyższą notę. Być może skuszę się jeszcze na inną wersję kolorystyczną. Dostępne chyba tylko w Action. Balam sie kupowania w takiem sklepie, ale w temacie zakupu kredek jestem zadowolona.

Wszechstronne, tanie, kremowo miękkie nic tylko brać

Kupiłam bo żal nie kupić.
Kredki są śmiesznie tanie, a że przeczytałam w ich opisie o kremowej i przyjemnej formule to musiałam je wypróbować.
Dodatkowym atutem tych kredek jest to że ich formuła jest vegańska.
Rzeczywiście wszystko jest tak ja w opisie.
Kredki są bardzo przyjemnie miękkie tak jak lubię. Bez problemu zrobimy kreskę na powiece , ustach . Gładko sunie zarówno po dłoni jak i po powiece zostawiając piękny i nasycony kolor.
Według mojej oceny kredki są trwałe . Jeśli chodzi o kredkę na linię wodną oka białą to łatwo nią podkreślić tę okolicę a trwałość nie odbiega moim zdaniem od innych, droższych kredek.
Kolory według mnie jak marzenie. Co prawda ja wolę stonowane , ale i tu znalazłam takie jakie lubię bo oprócz czarnej . brązowej mam w zestawie szarą cudowną kredkę i złotą.
Wiecie co mi sie podoba w nich najbardziej? Wszystkie trzymają jeden poziom. Nie ma że jedna jest bardziej miękka od drugiej. Są jednakowo dobre.
Super, że można je wykorzystać zarówno na oko jak i okolice ust bo mamy tzw. dwa w jednym.
Nie uczuliły ani nie podrażniły okolic oka czy ust.
Temperują się zacnie , rozmiar jest typowy dla kredek więc według mnie to niedoceniony jeszcze hit.
Za kwotę niecałych 10 zł dostajemy komplet kredek gdzie czasem w tej cenie trudno kupić jedną porządną.
Dostępne w wiadomym sklepie więc bierzcie bo warto, po prostu, nie ma co przepłacać;)

Zależy do czego

Bardzo tanie kredki do makijażu z Action. Słyszałam o nich pozytywne opinie więc sama zdecydowałam się je zakupić. Po pierwszym wrażeniu zwróciłam uwagę na super miękkość tych kredek i dobry pigment. Odcień w kolorze nude to chyba mój ulubieniec, ponieważ spisuje się u mnie jako konturowka i ma na prawdę ładny, dzienny odcień. Kolor grafitowy również mnie zachęcił do kupna i odcienie niebieskości, ponieważ podoba mi się skomponowanie kolorów jasnych i ciemnych w tym samym odcieniu co sprawia, że można stworzyć ciekawe kompozycje.

Minusem jest słaba trwałość i kiedy chciałam nałożyć kredkę cielistą na linie wodną niestety nie wyglądało to zbyt dobrze i wolałam zmyć.

Myślę, że jeśli lubi ktoś kolorowe odcienie na powiece i ładny odcień konturowki to polecam.

Cudowne

Jeju jak ja długo na te kredki polowałam i nareszcie udało się mam w swojej kolekcji od miesiąca kredki max&more
Jestem nimi oczarowana
Zapakowane bardzo fajnie w kartonik i plastikowy pojemnik. Są do temperowania, ale to nie problem. Na opakowaniu są kolory i ich nazwy
Można nimi wykonać makijaż oka jak i ust ja również używałam do tzw makijażu artystycznego.
Kredki są mega napigmentowane, mieciutkie po oku czy ustach wrecz suna, a nie tak jak nie które że oko sobie można wykuć.
Plus do tego cena niska za 10 rewelacyjnych kredek
Ja mam te z kolorami
Białym, czerwonym, szarościa zielenią, turkusem,fioletem i niebieskim.
Dodam, ze są trwale bo na oku przechodzilam cały dzień i nic się nie stało
I nie rozmazalo.
Mega polecam, a ja poluje na kolejne kolory i tych drugie na zapas

m&m

kredki używam na linii wodnej oka. opakowanie posiada w zestawie wiele całkiem dobrze napigmentowanych i ładnych kolorów. moje ulubione kredki to fioletowy, czerwony i niebieski. ale nie są bardzo trwałe, romazują się. ale za te cenę jak najbardziej git, lubię je używać

Fajne, w dobrej cenie

Kredki zakupiłam w sklepie Action. Są one dobrej jakości i świetnie utrzymują się na oczach. Ich kolory są intensywne, wytrwałe, nie rozmazują się. Użyłam ich kilka razy, nie uczuliły mnie. Przed zakupem czytałam wiele świetnych opinii na ich temat, myślę, że jak najbardziej zgadzam się z tym, że warto je zakupić. Jedynym minusem dla mnie jest to, że są one miękkie. Czasem mam wrażenie, że przez ich miękkość ciężko narysować cienką linię, jednak możliwe, że jest to też kwestia doświadczenia w makijażu. Ja dopiero zaczęłam eksperymentować z tego typu kosmetykami, dlatego też, nie wypowiem się znacząco na temat ich nakładania.
Gdybym miała komuś je polecić, z pewnością bym poleciła.