Oeparol, EMG, Żel nawilżający pod oczy

Oeparol, EMG, Żel nawilżający pod oczy

Żel o silnym działaniu nawilżającym dający długotrwały efekt świeżości. Głęboko i intensywnie nawilża delikatną skórę wokół oczu. Zabezpiecza ją przed utratą wilgoci, zwiększa jej napięcie i wygładza drobne zmarszczki.

Skład: Aqua, Collagen, Rose Extract, Glycerin, Sodium Hydroxide, Carbomer, Oenothera Paradoxa, Tocopherol, Methyl Paraben, Disodium Edta, Parfum.

Cena: 7zł / 30ml

im więcej tym gorzej

Im więcej używam tego produktu tym gorsze mam o nim zdanie.
Konsystencję ma super! rozprowasza się jak gęsta śmietanka. Na początku nawilżał...teraz mam wrażenie że to pozory....no i do tego jeśli nieuważnie rozprowadzę to wypala oczy a ja nie należę do wrażliwców.
aha i jest bardzo wydajny!
To już moje 2 opakowanie ale nie wiem czy będzie dalszy ciąg...
Mimo to warto sprawdzić, cena zachęca! Małe ryzyko

Używam tego produktu od:paru miesięcy

jak najbardziej

jak ktoś szuka nawilżającego kremu o prostym, nieinwazyjnym składzie to bardzo polecam, po kiego grzyba wywalać kupe kasy na jakieś kremiki Clinique, których zadaniem jest jedynie nawilżać, kiedy takie krajowe cudeńko pod ręką...ja kładę grubą warstwą, jak maseczkę, na noc, najczęściej na jakieś przeciwzmarszczkowe/napinające serum. Polecam.

Używam tego produktu od:2 miesiące

naprawde nawilza

Dostalam ten zel ponad pol roku temu z wymianki. Dostalam cala tubke 30ml. Ucieszyl mnie ten prezencik i zabralam sie do uzytkowania. Nie przecze, ale najpierw sie wystraszylam. Doswiadczenie z zelami Flos Leku mowilo mi ze bede musiala jeszcze polozyc na niego jakis tresciwy krem, a ja nie chcialam i nadal nie chce bawic sie w dwa kremy pod oczy. Jakiez bylo moje zdziwienie, jak sie okazalo, ze wcale nie potrzebuje drugiego kremu. Zel Oeparol nawilzal fantastycznie, nic mnie po nim nie sciagalo.
Po jakims czasie zachcialo mi sie zmiany i wyciagnelam krem Flos Leku pod oczy do cery naczynkowej ktory przywiozlam sobie z PL. I tutaj jestem sama na siebie zla. Po cholere ja to zrobilam? Miesiac temu wyciagnelam zel Oeparol i chcialam go dokonczyc. Niestety produkt mnie podraznil pod oczami, nawet zuzyc zachomikowane pol tubki na twarz sie balam. W tym czasie kiedy zel lezakowal w lodowce, wyszla mu data waznosci i najwidoczniej nizka temperatura nic nie dala. Zel byl dobre 3 m-ce po terminie. No czemu nie spojrzalam na date waznosci wczesniej i nie zuzylam go za jednym machem? Taki fantastyczny kosmetyk musialam wywalic do kosza. Ok, nic za niego nie placilam, ale strata i tak mnie zabolala.
Jesli nie zapomne to kupie go sobie gdy pojade do Pl. Mam w planach tez wyprobowac krem przeciwzmarszczkowy.

Używam tego produktu od: hmmm pazdziernika
Ilość zużytych opakowań:1/2 reszte przez wlasna glupote musialam wyrzucic

jedyny który nie podrażnia

Nigdy nie używałam kremów pod oczy- często zdarzało mi się, z ciekawości, użyć któregoś ze specyfików mamy i- chociaż nie mam wrażliwej skóry- wszystkie powodowały podrażnienia.
Ten nie!
Jest bardzo przyjemny, nie powoduje żadnych przykrości nawet w kontakcie z oczami. Wchłania się średnio, dlatego go używam na noc.

Ma krótki i bardzo przyjemny skład- kolagen, gliceryna, ekstrakt z róży, witamina E. Dzięki niemu oczy nie wyglądają na zmęczone. O efektach ciężko mówić, wierzę, że po prostu działa zapobiegawczo przeciw zmarszczkom i wysuszeniu skóry.

Do tego bardzo wydajny- zazwyczaj kosmetyki tego typu są maleńkie i drogie.

Używam tego produktu od: miesiąc- dwa
Ilość zużytych opakowań: zużywam pierwsze

Słabiutki

Po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii szybko zaopatrzyłam się w gamę produktów Agropharmu, w tym ten żel. Na samym początku sprawia miłe wrażenie, zaraz po zetknięciu ze skórą pod oczami - dobra konsystencja, nie za ciężka. Ale po chwili wysycha, a po dłuższym stosowaniu wysusza skórę powodując zmarszczki. I nawet wyjątkowo niska cena nie usprawiedliwia braku działania.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

ot, żelik

Nie jestem specjalistką od stosowania żeli pod oczy. Pod moje oczka nadają się już kremy silniejszego kalibru. Jednak obiecujący skład oraz poniższe pozytywne recenzje skusiły mni do zakupu tego żeliku.

Szkody on nie czyni. Ale cudów też nie. Jest lekki, ale nie tak wodnisty, wysychający w 3 sekundy. U niego to trwa troszkę dłużej i raczej niezauważalnie. Bez dyskomfortu, że mamy już wióry pod oczami, bo żel wysechł. Nadaje się świetnie do nawilżania skóry powiek. Pod makijaż jednak nie polecam. Roluje i łuszczy się na nim wszystko...

Przyjemny w użyciu, wartościwoy żelik, który moży być używany pod silniejsze kremy.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Ladnie nawilza

Lubie ten kosmetyk za ladne nawilzene, szybkie wchlanianie, za to ze gdy sie dostanie do oka to nie podraznia go no i za cene, bo jest bardzo tani :)
Jednak nie daje mu max gwiazdek, bo jednak nawizla w jakis super hiper sposob. Ale mi to jego nawilzenie odpowiada (moze z racji wieku, bo mam dopiero 18 lat ;))

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

niby nawilża, a nie nawilża ..

jak posmaruję się nim, to czuję się rewelacyjnie... ale jak tylko wyschnie... mam uczucie sciągnięcia . na kurze łapki nie pomaga... nie nawilża... czyli lepiej się nie smarować niż smarować ;)

Używam tego produktu od: pol roku z przerwami

hmmm

Mam dziwne odczucia . Kupiłam go pod wpływem przeczytanych tu opinii i .... ładnie pachnie, dobrze się wchłania, nie podrażnia, jest bardzo delikatny i bardzo tani. Ale ja wiem czy tak super nawilża i czy likwiduje drobne zmarszczki??Powiedziałabym wręcz , że nawilża słabo, często nakładam go kilka razy grubą warstwą żeby poczuć dobre nawilżenie. Mam 24 lata i pierwsze zmarszczki zaczynają mi się pojawiać od jakiegoś czasu, ale ten krem nie sprawił że stały się mniej widoczne.
Niestety nie mogę podzielić poprzednich, jakże pozytywnych opinii....na tym produkcie, moje poszukiwania kremu pod oczu nie zakończą się.

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Słabiutki

Zachecona pozytywnymi opiniami wizazanek wyszperałam ten strasznie trudno dostepny produkt w jakiejs internetowej aptece i zakupiłam (chyba za 7,50), ale u mnie zachwytu nie wzbudził. Jego zalety to:
- pieknie pachnie
-jest delikatny i nie podraznia
-ma prawie naturalny skład (nie przeładowany chemia)
- nie szkodzi
-nie zostawia tłustego filmu (idealny pod makijaz)
Wady (jedna ale zasadnicza):
- niestety nic robi! nie nawilza, nie odzywia, nie natłuszcza, nie zapobiega zmarszczkom ani sincom, skóra po jego uzyciu wprost domaga sie zastosowania drugiego preparatu, wiec nie zbyt widze sens jego uzywania....

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

Super..

żel jest naprawdę świetny...nawilża i wygładza skórę mimo że efekty nie są widoczne z dnia na dzień. po 3-4 dniach stosowania można zauważyć że skóra jest bardziej nawilżona i nie piecze (często odczuwałam pieczenie skóry wokół oczu). polecam go z czystym sercem jako pierwszy krem-żel pod oczy lub jako nawilzacz podczas odpoczynku po dotychczasowym kremie pod oczy. Ja osobiście jestem zauroczonacałą serią...:-)

Dał to, czego potrzebowałam

Od kiedy zaczęłam używać kosmetyków pod oczy z daleka omijałam wszystkie te w formie żelu, miałam wrażenie, że będą się lepić, tworzyć skorupkę i ciągnąć delikatną skórę pod oczami i na powiekach. Na ten akurat żel skusiłam się po przeczytaniu recenzji na wizażu...i nie żałuję tej decyzji nawet w 1%. Bo ten żelik uświadomił mi co znaczy dobrze, a wręcz rewelacyjnie nawilżona skóra. Preparat jest bezbarwny i bezzapachowy; ma doskonałą "miękką" konsystencję; świetnie się rozprowadza i wchłania, przez chwilę leciutko się lepi, ale potem nic takiego nie ma już miejsca. Zamknięty w 30ml tubce starcza na bardzo, bardzo długo, a zapłaciłam za niego "śmieszne" 6,50 zł. Faktem jest, że nie od razu widać efekty, ale ja po zużyciu połowy tubki zauważyłam ogromną różnicę: skóra pod oczami i na powiekach była cudownie nawilżona, miękka i gładka, ładnie się rozjaśniła i "wyprostowała", sądzę że to ostatnie to właśnie zasługa dobrego nawilżenia, bo nie od dziś wiadomo, że zmarszczki tworzą się głównie z braku wody w skórze.
Żel absolutnie nie podrażnił ani nie uczulił.
W chwili obecnej zainwestowałam w coś bardziej przeciwzmarszczkowego (mam 31 lat i kilka mimicznych kreseczek), ale na pewno wrócę do tego żelu, bo jest tego wart w 100%.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 30ml