Oeparol, EMG, Żel nawilżający pod oczy

Oeparol, EMG, Żel nawilżający pod oczy

Żel o silnym działaniu nawilżającym dający długotrwały efekt świeżości. Głęboko i intensywnie nawilża delikatną skórę wokół oczu. Zabezpiecza ją przed utratą wilgoci, zwiększa jej napięcie i wygładza drobne zmarszczki.

Skład: Aqua, Collagen, Rose Extract, Glycerin, Sodium Hydroxide, Carbomer, Oenothera Paradoxa, Tocopherol, Methyl Paraben, Disodium Edta, Parfum.

Cena: 7zł / 30ml

Przyjazny

Mocno nawilża, świetna konsysencja, nie drażni. Bardzo dobrze zmyma się makijaż oczu.
Machina nie przyjmuje recenzji, bo za krótka. A polonistka uczyła się streszczać.
Dodam więc, że mam zapalenie spoj., a ten żelik moje oczy spokojnie tolerują. Używam tego produktu od:3mcy

Bardzo fajny

Bardzo fajny żel :
- lekki, a jednocześnie dobrze nawilża;
- lekko wygładza skórę pod oczami;
- nie podrażnia;
- wydajny (tubka ma 30 ml)
- ładnie pachnie.
Dla młodych dziewczyn to na pewno hit. Skóra dojrzała może jednak potrzebować czegoś bardziej treściwego.
Ogólnie bardzo udany kosmetyk.Używam tego produktu od: 2 miesiące

cudeńko za grosze

Do niedawna znałam tylko pomadkę ochronną tej firmy. Pisząc jej ocenę zwróciłam uwagę na recenzje tego żelu i zdecydowałam, że go poszukam i wypróbuję.
Jest to bardzo dobry produkt ze nieduże pieniądze. Spełnia obietnice producenta dotyczące nawilżenia skóry pod oczami i mnie nie podrażnił. Nie jest to moim zdaniem produkt który rozprostuje zmarszczki zlikwiduje sińce itd, jego działanie to delikatne i łagodne nawilżanie. Jeśli ktoś myśli, że to nie jest żadna sztuka-to zdecydowanie nie zgodzę się, znam mnóstwo kosmetyków o wiele droższych, które nie umieją tego, a ten to potrafi. Pachnie lekko, trochę chemicznie, niepotrzebna moim zdaniem ekstrawagancja, wchłania się szybko i nie zostawia lepkiej warstwy (duży plus, można szybko zacząć robić makijaż), nawilża i lekko napina skórę. Podoba mi się na tyle, że kupiłam na zapas dwa opakowania.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 90% pierwszego opakowania

OK ale nie dla dojrzałej

Żel świetnie nawilża i wygładza skórę. Swietnie sie wchłania, nie jest tłusty i nie drazni oczu. Dla odświeżenia i nawilzenia w awaryjnych sytuacjach jest bardzo dobry, ale na walke ze zmarszczkami i sińcami podocznymi nie ma co liczyć. Dojrzalsze panie muszą poszukać czegoś bardziej treściwego.
Stosowałam go także na twarz jako nawilżacz, spisywał sie swietnie.
Duża pojemność ( 30 ml) za niską cene ok. 9 zł.
Denerwuje mnie troche jego w odnista konsystencja, spływa w dół.

Używam tego produktu od:miesiąca

Dziwny

Na początku byłam zachwycona tym żelem. Upragnione nawilżenie pod oczami, ulga jakiej nie dał żaden inny krem pod oczy. Zaryzykuje nawet że lekko napinał okolice oczu. I ta bajka trwała jakiś miesiąc... Używam go już ponad 3 miesiące i efekt po prostu zniknął. Krem autentycznie przestał na mnie działać. Nie nawilża nic, nie napina, zero efektu. Używam go tylko dlatego żeby wykończyć opakowanie. Więcej nie kupię, niestety.

Prawdziwa ulga i nawilżenie!

Czytając Wasze opinie o tym specyfiku :) Wyruszyłam na jego poszukiwanie. Byłam w ok. 8 aptekach no i nigdzie nie mieli tego żelu. Musiałam go specjalnie zamówić w aptece.
Szkoda, że takie dobre kosmetyki nie są powszechnie dostępne. No ale przejdę do sedna. Żel świetnie nawilża i poprawia stan skóry dookoła oczu. Lubię czuć to nawilżenie :)) Stosuję od ok. miesiąca i jestem zachwycona. Nie zamienię go na żaden inny żel pod oczy. Poza tym świetna cena (ok. 7 zł za 30 ml żelu).

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, drugi mam już w zapasie :))))

lepszego nie znalazłam

Świetny, tani kosmetyk. Jestem przed 30-chą i wokół oczu mialam juz siateczkę drobniutkich zmarszczek, a ten żelik je wygladził. Ma przyjemną konsystencję, dobry skład, przed nałożeniem cenia trzeba pare minut odczekac, ale mnie to nie przeszkadza. W moim mieście dostępny w sklepie zielarskim tylko na zamówienie. POLECAMUżywam tego produktu od:kilku miesięcy

dobry produkt

Żel znalazł się w moim posiadaniu przez pomyłkę,miałam zamiar kupić krem pod oczy tej samej firmy.Początkowo mnie to,mimo niskiej ceny,bardzo zmartwiło,bo żeli pod oczy unikałam od dawna,po prostu zazwyczaj na moich powiekach sprawiały wrażenie jedynie lepkiej,niczemu nie służącej mazi.Dałam mu jednak szansę i wybronił się jakością.
+ dobrze się wchłania,nie pozostaje po nim nieprzyjemna warstewka
+działa ;)
+ma delikatny,miły zapach
+nadaje się pod makijaż
+nie podrażnia (nie mam oczu wrażliwych,ale niektórym kosmetykom się to udawało)
+jest to produkt naturalny
+wyprodukowany w Polsce
+niska cena przy wysokiej jakości

Nie znalazłam minusów :)
Powód,dla którego nie daję 5 gwiazdek jest tylko jeden,moja niemal 30letnia buzia domaga się już czegoś nieco mocnieszego,wolę oeparol w kremie :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

lepszy od najdroższych

Wspaniały, leciutki i świetnie nawilżający żel o bardzo dobrym składzie (nie zawiera parafiny, na przykład), absolutnie nie podrażnia.
BARDZO TANI - kupiłam w aptece internetowej (w zwykłych trudno dostać) za kilka złotych, tuba jest duża i poręczna. Pięknie, delikatnie pachnie, nadaje się na noc i na dzień, pod makijaż również, bo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy(co się zdarza nawet niektórym żelom).
Dziękuję Wam Wizażanki, bo tylko dzięki Waszym ocenom sięgnęłam po to cudo! Właśnie szykuję kolejne zamówienie, zamierzam go sprezentować koleżance i mamie:-)

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Mój jedyny!

Nawilża. Uspokaja. Chroni przed powstawaniem cieni (lub przynajmniej je redukuje). Chroni oczęta przed starzeniem :) Mam, a raczej miałam, koszmarne cienie pod oczami. Nie jest to ani choroba, ani zmęczenie, stres itp... taka "uroda". Ten krem niweluje je w dużym stopniu i wydaje mi się że odbija trochę światło dzięki czemu optycznie też są mniej widoczne. Kocham go i stosuję minimum 2 razy dziennie. Na pewno nie będę eksperymentować z innymi, no może jak skończę 30 lat i będę szukać czegoś mocniejszego :) acha, ja kupiłam go na stronie producenta za 5,80 :)Używam tego produktu od: miesiąc

Rewelka!!!

A wiec kupilam pod wplywem pozytywnych opini i wcale nie zaluje swojego wyboru,zelik jest poprostu super,niie wiem co moglabym dodac jeszcze od siebie,wiec pozostaje mi sie podpisac pod wszystkimi poprzednimi opiniami-zel naprawde godny polecenia,nawilza,odpreza,i wygladza no i tak jak juz ktos wspomnial cudo za grosze.

Używam tego produktu od:miesiąca

:))))))

Dzięki wizażowi na niego trafiłam.Po stokroć dzięki!!! Miałam problemy z wysuszającymi się zewnętrznymi kącikami oczu - a stąd do kurzych łapek niedaleko. Dzięki temu żelowi nie znam już tego problemu - mam pięknie nawilżoną skórę pod oczami i na powiekach. Stosuję obficie na noc i ciut na dzień - wszystko szybko i pięknie się wchłania, nie lepi się. Nie podrażnia oczu. W ogólne okolice oczu lepiej wyglądają, nie mam już tak podkrążonych oczu jak wcześniej. Taniutki i wydajny. Wad nie stwierdzam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze