Ziaja, Calma HLC, Peeling enzymatyczny

Ziaja, Calma HLC, Peeling enzymatyczny

Enzymatyczny peeling do złuszczania zrogowaciałej warstwy naskórka, polecany do cery suchej i wrażliwej.
Substancje aktywne:
Bacocalmine, Kompleks wapniowy, Lipexel, Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina E.
Exfocellia pobudza procesy odnowy naskórka. Wygładza, uelastycznia i lekko rozjaśnia skórę.
Exfocellia, witamina E nie narusza naturalnych struktur lipidowych. Nie powoduje podrażnień.
Exfocellia, prowitamina B5 (D-panthenol) intensywnie nawilża. Skutecznie zapobiega przesuszaniu skóry.
Preparat aktywnie wspomaga system immunologiczny skóry
- skutecznie łagodzi podrażnienia zmniejszając powstawanie prostaglandyn biorących udział w reakcjach alergicznych,
- redukuje nadwrażliwość skóry na negatywne czynniki zewnętrzne, intensywnie regenerując strukturę skóry oraz wzmacniając naturalną warstwę ochronną naskórka,
- neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia się skóry,
- chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

Lubię go

Lubię ten kosmetyk.Jest dosyć wydajny.Nie muszę masować nim buźki-sama się złuszcza.Wygodny więc.Opakowanie poręczne.Bardzo delikatny zapach.Nie podrażnia,świetnie przygotowuje buźkę na maseczkę(ja używam tej z zieloną glinką).Taki fajny kosmetyk do prawie codziennej pielęgnacji i to za grosze(używam go ok 2 razy w tygodniu).Polecam

Używam tego produktu od:prawie rok
Ilość zużytych opakowań:wiele

rewelacja!

Wspaniały kosmetyk, wydajny o ładnym zapachu, fajna lekka konsystencja, cera jest nawilżona, wygładzona i aksamitna w dotyku czyli tak jak zapewnia producent. Bardzo wydajny, łatwy w dozowaniu w miłym i poręcznym opakowaniu. Cena też rewelacyjna:) Gorąco polecam dla osób o suchej skórze i naczynkowej czyli takiej jak moja.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie połowa

Delikatny

Bardzo fajny, mega delikatny pelling, mam cerę wrażliwą, trądzikową, mieszaną, a mimo że ten peeling przeznaczony jest do suchej to mnie nie zapchał. Fajnie wygładza, rozjaśnia i nawilża cerę, nie potrzeba już po nim maseczki nawilżającej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

ok

Delikatny,malo wydajny-trzeba wiecej nalozyc,zeby cos poczuc i...dlugo masowac twarz,zeby ja wypolerowac. Ale ciakwy efekt koncowy.Zapach w miare,mila odmiana od owocowych:)nakladajac go,czuje jak natluszcza mocniej mi twarz cos jak olejek,ale jak zmyje to ok.Przy regularnym stosowanu czuc ukojenie(2-3 razy w tyg) polecam sprobowac
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:kilka tygodni

Ilość zużytych opakowań:ponad polowa

dość dobry

Peeling jest rzeczywiście dość delikatny, nie podrażnia mojej suchej, wrażliwej skóry, ani dodatkowo jej nie wysusza. Działanie ma też dość subtelne ... ale coś za coś;) Poza tym zauważyłam że rozjaśnia, wręcz wybiela, ale osobiście zaliczam to do zalet.

Wady: zapach! jest zbyt intensywny i zupełnie mi sie nie podoba, ale to raczej kwestia gustu. Jest też mało wydajny, muszę nałożyć dość grubą warstwę, w innym wypadku mam wrażenie że zupełnie nie działa.

Myslę że warto spróbować, ja jednak szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

szałowy!!!!!!!!

mimo ze producent zaleca go do cery suchej,ja stosuje go do mojej mieszanej.efekt rewelacyjny,buzia gładka,aksamitna w dotyku,odświeżona,mysle ze oczyszczona-stosuje go 1,2 razy w tyg i nie mam wiekszych problemow z cerą,nie wyskakują zadne niespodzianki;)co więcej,gdy zapomnialam go uzyc,moja skóra jakby domagała się oczyszczenia-znaczy peeling działa!:)
cena jest wręcz śmieszna za ta jakosc.
zero podrażnien po uzyciu.efekt lekkiego sciagniecia po zmyciu wywoluje u mnie woda.ale wystarczy ze spryskam twarz wodą termalną i jest super.potem krem nawilzający i buzia odpoczywa.
nie mam zastrzezen do konsystencji produktu,wprawdzie tłustawy ale nie lepki,nie zastyga maską na twarzy.ma delikatny zapach.
starcza na bardzo długo,ponad pół roku.

Używam tego produktu od:ok roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2go

Warto kupić

Jest to jeden z moich ulubionych peelingów enzymatycznych. Tani, śliczne pachnie i co najważniejsze spełnia swoje funkcje. Twarz jest po nim gładka i uspokojona. Niczego mu nie brakuje w porównaniu do droższych preparatów tego typu

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Spełnioa swoje funkcje

Peeling jest tani, delikatny, nie podrażnia skóry. To ostatnie jest dla mnie szczególnie istotne, ponieważ mam cerę naczynkową, skłonną do czerwienienia i podrażnień. Dobrze oczyszcza cerę, bez problemu spłukuje sie z twarzy.

Przyznam szczerze, że wolę jednak nieco mocniejsze peelingi, dlatego regularnie stosuje peeling Ziai, a od czasu do czasu wybieram coś mocniejszego, z drobinkami.

Ilość zużytych opakowań: drugie

Bardzo fajny i tani

Miałam już kilka opakowań tego peelingu i jak dla mnie jest na razie jednym z lepszych.
Mam cerę mieszaną,ale jeśli tylko pojawia się jakiś problem z przesuszeniem lub zaczerwienieniem to przerzucam się na ten właśnie peeling.
Dla osób z taką właśnie cerą sam moment nałożenia kosmetyku może nie być przyjemny (wrażenie jakby się nakładało tłusty krem),ale zaraz potem to już prawdziwa przyjemność.

Zmywa się bardzo dobrze a cera po tym jest mięciutka,jaśniejsza, nawilżona i na prawdę oczyszczona.

Używam tego produktu od:kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

Jest ok

Produkt przyjemny. Po użyciu skóra jest delikatna,miękka, nawilżona, jej koloryt wydaje mi się delikatnie wyrównany, dobrze przyjmuje po niej krem, generalnie skóra jest "och i ach" ;) :D
Dlaczego więc 3* a nie 4*? Bo producent obiecuje peeling, a dla mnie ów produkt ciężko nazwać peelingiem- suchych skórek niestety nie złuszcza, lub robi to bardzo słabo. Ale poza tym, nie mam się do czego przyczepić. Powiedzmy, że to takie 3,5 gwiazdki za małe kłamstewko Ziaji :)

Używam tego produktu od:3 mscy

całkiem, całkiem

Niska cena, peeling faktycznie delikatnie złuszcza. Zaraz po zmyciu specyfiku skóra jest gotowa do wyciskanka, potem tonik ściągający i maseczka ziaji "ściągająca" i mam całkiem ladną cerę. Jak na ziaję, to rewelacja. Jednolita i oczyszczona, a na następny dzień maska uspokajająca i git. Za tę cenę warto sprawdzić, jednak co do pojemności mam zarzuty. Trzeba nałożyć grubszą warstwę na linię T, więc wydajny ten kremik nie jest. I jako sam peeling cudów nie zdziała;)

Świetny produkt, świetna cena.

Rewelacyjna rzecz za śmieszne pieniądze. Mam cerę mieszaną, skłonną do podrażnień i chociaż ten peeling jest polecany do cery suchej, to sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Stosuję go raz w tygodniu i cera po nim jest gładka i mięciutka. Wcześniej używałam peelingu Kolastyna i Faberlic. W porównaniu z tym są dalekooo. Teraz przetestuje coś innego, bo już mi się trochę znudził, a ja tak lubię nowe kosmetyki:)

Używam tego produktu od:2 lata