NeoNail, Cążki do skórek

NeoNail, Cążki do skórek

Profesjonalne nożyczki do skórek.

Wykonane ze stali nierdzewnej co pozwala na długotrwałą prace.

Ostrze długości 3 mm

inne

Świetny produkt.

Cążki są bardzo solidnie wykonane, dobrze leżą w dłoni i bardzo dobrze się nimi operuje. Są odpowiednio ostre – poradzą sobie z każdymi skórkami, nawet tymi najbardziej opornymi i grubymi. Odporne na upadki i zarysowania. Przy tym wszystkim cążki są lekkie. Nie rdzewieją, nie widać na nich zużycia. Po roku użytkowania są tak samo ostre jak pierwszego dnia. Cena może i jest wyższa niż standardowo za tego typu produkt. Ale uważam, że te cążki są warte tych pieniędzy. Jest to produkt który kupuje się i służy przez lata.

Zdecydowanie tak

To były moje pierwsze cążki i z pewnością nie ostatnie z tej firmy. Zaczęłam od
3 mm i już od początku się polubiłyśmy. Wykonane są ze stali nierdzewnej. Bardzo poręczne w użytkowaniu, wygodnie leżą w dłoni. Mimo że to był mój pierwszy raz w obsłudze cążek, wykonanie i efekt końcowy wyszedł znakomicie. Są bardzo ostre i precyzyjne, świetnie sobie radzą nawet z grubymi skórkami. Należy uważnie wykonywać czynność aby się nie skaleczyć.

Bardzo trwałe wykonanie oraz odpowiednie czyszczenie i przechowywanie sprawi że produkt będzie służył nam przez długi czas. Przyrząd używałam tylko na sobie, więc zużycie nie jest długie. Po roku od zakupu mogę śmiało stwierdzić że działa tak samo sprawnie jak na początku. Zdecydowanie polecam.

Porządne cążki

Cążki bardzo dobrze wykonane, trwałe i solidne, służą mi już od kilku miesięcy. Nie rdzewieją, nie stępiły się ani nie zepsuły. Ostrza są delikatne, dobrze się nimi wycina skórki. Wygodne w użyciu i warte swojej ceny. Must have w każdej kosmetyczce.

Cążki

Poprzednie cążki jakie miałam bardzo szarpały mi skórki, robiły się rany.
Myślałam na początku, że to ja robię coś nie tak. Ale postanowiłam kupić te z NeoNail. Są naprawdę dobre. Mam cążki 3mm.
Są bardzo precyzyjne.
Skórki idzie usunąć za jednym razem.
Nie szarpią, są ostre.
Wygodnie leżą w dłoni.
Cena też nie odstrasza.

ostre

Swoje poprzednie cążki miałam z Sephory i służyły mi dość kiepsko.
Te cążki są dostępne w trzech rozmiarach, ja mam ten środkowy.
Póki co cążki sprawdzają się genialnie, mam nadzieję, że się nie stępią.
Do tego są o 10zł tańsze niż te z marki Semilac.

-wygodne
-atrakcyjna cena
-precyzyjne
-ostre

Solidne cążki

Cążki są dobrze naostrzone i wygodne w obsłudze. Dokładnie wycinają skórki. Używam ich już prawie rok, nie stępiły się, nie rdzewieją i dalej bardzo dobrze mi służą. Są solidnie wykonane i warte swojej ceny.

Bardzo dobrze wykonane

Bez cążek u mnie się nie obejdzie a te są genialne. Z łatwością wycina się nimi skórki, wygodne w użyciu, nie rdzewieją po myciu wodą i dezynfekcją. Solidnie wykonane i odporne na wszelkie upadki.

Cążki jak to cążki

Nic nadzwyczajnego, cążki jak to cążki. Spełniają swoją funkcje, radzą sobie z wycinaniem skórek, mają ostre nożyki. Wykonane bardzo solidnie, dosyć ciężkie, cenowo dość drogie, podobnej jakości spokojnie mo zna kupić nieco taniej.