Ziaja, Calma HLC, Żel myjący z wapniem

Ziaja, Calma HLC, Żel myjący z wapniem

Delikatny żel myjący polecany do codziennego oczyszczania twarzy o cerze suchej i wrażliwej. Zapewnia wyjątkowe uczucie czystości i świeżości. Doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawiera mydła.
Wysoka skuteczność łagodzenia podrażnień.
Substancje aktywne:
Bacocalmine, Glucam, Kompleks wapniowy, Prowitamina B5 (D-panthenol)
Bacocalmine, kompleks wapniowy - zapewnia równowagę naturalnych funkcji obronnych skóry. Ogranicza powstawanie podrażnień.
Glucam działa łagodnie i nie narusza warstwy ochronnej naskórka. Zapobiega powstawaniu napięcia skóry.
Prowitamina B5 (D-panthenol) chroni skórę przed nadmierną utratą wody. Zachowuje prawidłowy poziom nawilżenia.
Preparat aktywnie wspomaga system immunologiczny skóry
- skutecznie łagodzi podrażnienia zmniejszając powstawanie prostaglandyn biorących udział w reakcjach alergicznych,
- redukuje nadwrażliwość skóry na negatywne czynniki zewnętrzne, intensywnie regenerując strukturę skóry oraz wzmacniając naturalną warstwę ochronną naskórka,
- neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia się skóry,
- chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

jest ok:)

bardzo mily żelik:) taniutki jak wiekszosc produktow ziaji ale to nie jego najwiekszy + . bardzo przyjemnie pachnie, oczyszcza i pozostawia skore delikatna i milą w dotyku. ten efekt utrzymuje sie dlugo po umyciu bo skora sie nie sciaga i nie jest sucha. nie podraznia to napewno. milo sie go uzywa choc nie pieni sie zbytnio :) nie zmywam nim makijazu oczu wiec tej kwestii nie oceniam:) ogolnie duzy + i polecam:)

Używam tego produktu od:2msc

hit

Dla mnie bomba! Swietnie zmywa makijaz nawet ten na oczach. Nie szczypie w trakcie mycia. Slicznie pachnie i jest wydajny. Cena? Boska! :)

Dla wrazliwcow - zdecydowanie tak!

bardzo dobry i tani

Wszystko już zostało napisane.
Nie podrażnia, nie wysusza, zapach świetny, skład również OK.
Tani!
Mam wrażliwą cerę mieszaną, naczynkową, i ten żel jej nie szkodzi, wręcz przeciwnie.
Stosuję wymiennie z micelem, więc starcza na dłuuugo.
W stosowaniu bardzo przyjemny.
Nie pieni się zbytnio, ale wiadomo - tak musi być, rzy tego typu składzie.
Co demakijażu oczu to się nie wypowiadam, oczy zmywam innym specyfikiem :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Bardzo fajny żel

Używam go wraz z innymi produktami z tej serii, a cerę mam mieszaną w kierunku tłustej.

Plusy:
- dobrze oczyszcza skórę (świetnie sobie radzi z delikatnym makijażem!)
- jest bardzo łagodny, nie podrażnia, nie wysusza, za to lekko napina skórę
- zapach
- wydajność
- cena
- ładne, estetyczne i praktyczne opakowanie
- NIE TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH

Minusów w zasadzie nie zaobserwowałam. Żel jest w porządku, spełnia swoje zadanie. Jakichś spektakularnych efektów nie oczekiwałam, więc się nie rozczarowałam. Może jeszcze do niego wróce, chociaż póki co mam w planach wypróbowanie jeszcze mnóstwa innych kosmetyków, także nie wiem kiedy (i czy w ogóle) to nastąpi. Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Delikatny i skuteczny :)

Nigdy wcześniej nie miałam przekonania do kosmetyków Ziaji, ani tym bardziej do kosmetyków nie dobranych do typu cery (mam cerę mieszaną), ale od czego jest wizaż ;) tak czy inaczej zakupiłam ten żel pod wpływem Waszych opinii i jestem z niego baaardzo zadowolona :D Dokładnie zmywa buźkę nie podrażniając i nie wysuszając jej przy tym ani trochę. Nie ma mowy o uczuciu "ściągnięcia". Do tego bardzo wydajny, zapach przyjemny, delikatny. Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

zaraz po moim KWC !

Gdybym nie znała olejków myjących z Biochemii Urody okrzyknęłabym go z czystym sumieniem moim KWC !

-dobrze zmywa makijaż (jak na taki żel), oczywiście żeby go zmyć porządnie nie wystarczy tylko umycie tym żelem, ale jest nieźle :)
-jest bardzo łagodny, nie podrażnia, nie wysusza skóry, nie daje efektu "ściągnięcia", naprawde bardzo łagodny!
-nie pieni się (uważam to za plus)
-ma przyjemny, nietypowy słodki zapach, uwielbiam go:)
-tani
-łatwo dostępny
-wydajny

Kiedy tylko skończą mi się olejki myjące (lub nie chce mi się ich zamawiać przez internet) zawsze pędzę po niego i nie mam zamiaru tego zmieniać:).
Bardzo go lubię za skuteczność i naprawdę łagodne traktowanie cery :)
Olejki jednak mimo wszystko to mój numer jeden, bo jeszcze lepiej radzą sobie z usuwaniem makijażu, są jeszcze łagodniejsze i całkowicie naturalne.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 4-5

cudeńko.!

Po żmudnych poszukiwaniach "tego Jedynego" do mojej mieszanej buzi ze skłonnością do tworzenia się syfków - w końcu odnalazłam Go.!
i na pewno zaprzyjaźnimy się na bardzo długo. :-)
Jak dla mnie żel ma same zalety:
bardzo wydajny, tani, nie wysusza buzi, łagodzi podrażnienia, dobrze zmywa delikatny makijaż - nawet tusz!, nie podrażnia oczu, nie pieni się.(za to duuuży plus) :-)

przetestowałam na własnej Buzi, więc z ręką na sercu polecam.! :-)
Używam tego produktu od: ponad m-c

Przyjemny

Dwa lata temu używałam do mycia twarzy wyłącznie żeli Ziaji. Wypróbowałam chyba wszystkie i z każdego byłam zadowolona, ponieważ są tanie, mają odpowiednią konsystencję, bezpieczny skład i nigdy nie wyrządziły mojej skórze krzywdy. Żel z wapniem ma przyjemny, jakby babciny zapach, nie wysusza skóry, łagodzi podrażnienia. Służył mi pomimo mojej tłustej skóry, a przeznaczony jest do suchej. Niestety moje wrodzone lenistwo sprawia, że często zmywam cały makijaż żelem a ten nie jest przeznaczony do demakijażu oczu. Wiem, że producent tego nie obiecuje, a szkoda bo gdyby nie to byłby na pewno KWC. Lubię testować nowe kosmetyki, ale i tak z pewnością do niego wrócę.

Używam tego produktu od:dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

Nie zamienię na żaden inny!

Po długich i mozolnych poszukiwaniach idealnego środka "piorącego" dla mojej mieszano-wrażliwej cery, zdecydowałam się kupić tę oto ziajkę. Miało być dla cery wrażliwej, no to jest. Pierwsze wrażenie - o matko, ale śmierdzi! Ten zapach przyprawiał mnie o mdłości, czułam go potem przez cały dzień... W dodatku w ogóle się nie pienił, ale co tam, nie przeszkadza mi to tak bardzo ;) Fajnie ślizga się po twarzy. Po tygodniu zauważyłam pierwsze efekty - moja skóra nie była już wiecznie podrażniona, piekąca i swędząca, zachowywała się...normalnie. Normalnie reagowała na zimno i ciepło. Byłam zaskoczona!
Teraz nie zamienię jej na żaden inny ;) No chyba, że trafię na jeszcze jakieś cudo... Ten żelik nie zawiera SLS, co daje mu dodatkowego plusa, bo sls okropnie mnie podrażnia. Ma ładną buteleczkę, taką ziajkową. Mimo mojej problematycznej cery nie pogorszył jej stanu, wręcz polepszył. Wyskakuje mi zdecydowanie mniej "niespodzianek". Godny polecenia :)

Cudo

Świetny żel do mycia twarzy.
Bardzo delikatny i lekki, cudownie pachnący, świetnie i dokładnie oczyszcza skórę. Koi podrażnienia, nie ściąga. Przy mojej wrażliwej, podatnej na alergię cerze sprawdził się świetnie. Po jego zastosowaniu odczuwam ulgę i ukojenie.
Jest wydajny.
Ma praktyczne opakowanie.
Moje KWC :)

Lubimy się

Kolejny udany kosmetyka naszej polskiej Ziaji:
:-) łagodzi podrażnienia, nie wysusza skóry, nie piecze
:-) przyjemna konsystencja (nie pieni się, ale mi to nie przeszkadza)
:-) miły zapach
:-) niska cena
:-) wydajny
:-) możliwość dokupienia innych kosmetyków z serii

Minusy:
:-( przydałaby się przeźroczysta buteleczka, tak żeby kontrolować zawartość opakowania

Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3

moj ulubiony

Bardzo porzadny kosmetyk.
Nie wysusza, choc lekko napina skore. Ma malo chemii, przyjemny zapach, dobrze myje, jest bardzo wydajny, mimo, ze sie nie pieni.
Minusy jakie zauwazam - nie domywa makijazu oczu, trzeba potem dodatkowo je zmyc, ale nie odejmuje *, bo on ma myc cere, nie zmywac oczy.
Do nie-pienienia juz przywyklam :) Uzywam rano i wieczorem, cere mam zadbana, a inne by juz wysuszaly.
Polecam krem nawilzajacy z tej serii.

Używam tego produktu od: 1 mc