Olay, Active Hydrating, Krem aktywnie nawilżający na dzień do cery normalnej i suchej (stara wersja)

Krem wnika w skórę, dostarczając jej aktywne składniki odżywczo-nawilżające. Chroni skórę przed utratą naturalnego poziomu wilgotności i poprawia jej umiejętność utrzymywania nawilżenia przez dłuższy okres czasu. Aktywnie nawilżona cera nabierze świeższego i zdrowszego wyglądu, a także stanie się aksamitnie gładka w dotyku. Krem szybko się wchłania, więc jest idealny jako podkład pod makijaż.

nie dla mnie

Na samym początku spełniał moje oczekiwania ten kremik. Ale po paru dniach mimo jego stosowania, miałam nadal suchą skórę twarzy. Po kilku godzinach od nałożenia czułam że skóra robi się jakby szorstka. Niby dobrze się wchłaniał, jednak w moim przypadku nie sprawdził się

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

bardzo dobry

Kremik jest bardzo przyjemny, ma miły zapach. Dobrze się rozprowadza. Skóra po nim jest mięciutka.

Chociaż przy nakładaniu podkładu zaczyna się "rolować", nie wiem jak to nazwać, tak jakby się złuszczał... Jedyne wyjście to odczekać 15 minut po nałożeniu kremu. Chociaż nie zawsze jest na to czas.

Moim zdaniem jest to krem tylko na zimę, ze względu na konsystencję. Minusem jest to, że mógłby być trochę lżejszy, mniej tłusty.

Poza tym jestem zadowolona z efektu :)

Zaprzyjaźniliśmy się bardzo :)

Fantastyczny, cudowny i jak dla mnie najlepszy w tej cenie!!!!!
Krem ma cudowną konsystencję budyniu, która wspaniale i błyskawicznie się wchłania pozwalając niemalże natychmiast zrobić makijaż. Poziom nawilżenia jest dla mnie zadowalający. Zapach zupełnie mi nie przeszkadza. Skóra jest po nim odświeżona, promienna i wygładzona. Jest idealny na wiosnę/lato.
Na swojej suchej i grymaśniej cerze przetestowałam dziesiątki kremów nawilżających i TEN BIJE WSZYSTKIE NA GłOWĘ :)
Kupuję regularnie i będę kupować. Polecam

Używam tego produktu od: daawna
Ilość zużytych opakowań: 4-5

może być

Kremik całkiem fajnie nawilża pozostawiając skórę matową jednocześnie. ale ten zapach.... nie lubię go strasznie, choć ja nie jestem, strasznie jakoś wyczulona na tym punkcie... ale chciałabym spróbować coś nowego, jak to ja :-p tak więc ogólnie, to całkiem dobry krem, ale zobaczę czy są lepsze w podobnej cenie:)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/2

Wymarzona konsystencja

Krem kupiłam w promocji. Od razu spodobała mi się jego konsystencja - naprawdę super! Wklepywanie kremiku to prawdziwa przyjemność. Dobrze nawilża, na długo starcza. Teraz kiedy przekonałam się do Olay, spróbuję jeszcze innych kremów tej marki. Jednak minus za brak filtra.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

dla mnie-bardzo dobry:)

Kupiłam ten kremik przypadkowo szukałam czegoś "mocniejszego" niż dotychczas używałam bo mam bardzo przesuszoną skórkę twarzy a ze kremik byl w promocji to bez wahania go kupiłam i jestem zadowolona;a teraz do rzeczy: bardzo dobrze nawilża,po użyciu skórka jest bardzo delikatna,gładka,czuć że jest "nawodniona" lecz nie tłusta,uzywam go na noc jak i rano pod makijaż,bardzo dobry tylko ma jeden minus-zapach-jestem bardzo wyczulona na zapachy ech i ten nie bardzo mi podchodzi:-(

Używam tego produktu od:ok. miesiąca

W mierę używania...

W miarę używania mój entuzjazm słabł. Kupiłam go (jak zwykle) zachęcona reklamą. Na początku faktycznie odczułam różnicę: skóra tak jakby się rozpromieniła, wyglądała zdrowiej i wygładziła się ale po pewnym czasie regularnego użytkowania wszystko wróciło do "normy" :( , zauważyłam że krem tak jakby przestał działać! Z tego względu z trudem dotrwałam do końca opakowania i kupiłam coś nowego.

Używam tego produktu od: używałam przez 2-3 miesiące

bdb

Dostałam w prezencie

-dobrze się rozprowadza
-bardzo neutralny zapach
-wydaje mi się że widać jakieś efekty

używam go pod makijaż-jest ok

jedyny maleńki mankament tej serii:
krem na noc ma identyczne opakowanie-a krem na noc mógłby mieć choćby granatowy pasek na słoiczku, dlatego zawsze sięgając po krem muszę spojrzeć na napis z tyłu, dla mnie to nie problem, ale dla np mojej mamy tak-bo nie będzie zakładać specjalnie okularów

Używam tego produktu od:6 m-cy

fajny

Kiedy używałam pierwsze opakowanie tego kremu, był on biały i praktycznie bezzapachowy, obecnie zaś mam wersję różową o fatalnym, mocnym zapachu:/ Nie wiem po co ta zmiana, bo jest to zdecydowanie nie trafione... Ogólnie jestem zadowolona z tego kosmetyku- ładnie nawilża, może trochę wygładza i jest bardzo wydajny. Ma przyjemną konsystencję i według mnie znakomicie nadaje się pod makijaż. Dałabym 4 gwiazdki, gdyby nie fakt, że zdarza mu się (zwłaszcza ostatnio) powodować powstawanie krostek:( Mimo to myślę, że jeszcze się na niego skuszę;)Używam tego produktu od:paru miesięcy

Znakomity!!

Z powodu mojej uczuleniowej cery nie mgłam długo znaleść dobrego kremu ponieważ niektóre wrecz prowokowały moje uczulenie inne nie zwalczały i cera wyglądała szaro.
Z tym kremem spojrzenie na "tańsze" kremy (ponieważ ja jestem zmuszona używać kremy pow 30 zł) zmieniło się na lepsze.
Dzięki Olay moja skóra nie ma podrażnień, jest ładnie nawilżona, wyposzęta, promienna oraz napieta (przynajmniej mi sie tak wydaje). Nie powstaja zaskórniki, ani krostki.
Dla mnie krem rewelacja za taką cene choc długo szukałam.

brrrr

Moja porażka. Po tym, jak Dax Cosmetics wycofalo moj najukochanszy Re-lipid - szukam kremu o podobnym dzialaniu- nawilzajacym sucha skore, cudownie napinajacym i swietnie nadajacym sie pod podklad. Olay nie ma zadnej z tych cech. Nawilzenie, powiedzmy, w normie, ale w zaden inny sposob nie dziala na skore. Nie napina, nie wygladza, nic nie polepsza, a tylko jakos tak mnie podraznil, ze caly dzien drapalam sie po twarzy. Pod podklad ten krem nie sprawdza sie W OGOLE - walkuje sie tak, jak zaden inny krem!!! A do tego ten irytujacy kolor budyniu i zapach- jak krem mojej babci! Brrrr... nigdy wiecej!

Używam tego produktu od: miesiaca

Polubiłam :-)))

Uzywam go od jakiegoś czasu, w różnych wersjach ( również do cery wrazliwej ). Ładnie pachnie, szybko sie wchłania, bardzo dobrze trzyma podkład, który równie dobrze sie na nim rozsmarowuje. Nie zauważyłam na tym kremie wałkowania sie podkładu czy też jego przedwczesnego scierania ( podkład mam na twarzy w znosnym stanie bez poprawek nawet 10 godzin ). Musze powiedzieć, ze wróciłam do niego w euforii po nieudanej "kuracji" kremem Avonu przeciw oznakom starzenia......tym kremem doprowadzam swoją buzię do "normalności" :-)))

Używam tego produktu od: około 8 miesiecy