Olay, Active Hydrating, Krem aktywnie nawilżający na dzień do cery normalnej i suchej (stara wersja)

Krem wnika w skórę, dostarczając jej aktywne składniki odżywczo-nawilżające. Chroni skórę przed utratą naturalnego poziomu wilgotności i poprawia jej umiejętność utrzymywania nawilżenia przez dłuższy okres czasu. Aktywnie nawilżona cera nabierze świeższego i zdrowszego wyglądu, a także stanie się aksamitnie gładka w dotyku. Krem szybko się wchłania, więc jest idealny jako podkład pod makijaż.

Dobry.

Jestem w zasadzie bardzo zadowolona z tego kremu, spełnia moje oczekiwania. Mam sucha i wrażliwą skórę, a więc i wymagającą, bo po nieodpowiednich kosmetykach pojawiaja się czerwone wysuszone partie skóry. Pierwszy wielki plus za gęstą, nietłustą konsystencję. Na początku trochę się bałam, że przez tę konsystencję krem będzie się koszmarnie wchłaniać, ale jest zupełnie inaczej - wchłania się super. Drugi ogromny plus za to, że nie podrażnia. Jest super delikatny. No i nawilża całkiem przyzwoicie. Największa wada wg mnie to brak filtra. Ale myslę, że zaopatrzę się w niego jeszcze nie raz. Zdecydowanie jest moim odkryciem.

lubię

Myślałam, że stosunkowo tani krem będzie taki sobie. Chcąc się go szybko pozbyć (by ze spokojnym sumieniem kupić coś nowego) używałam też do rąk. Po pewnym czasie myślę - cera jest super, skóra maksymalnie nawilżona aż do aksamitności, podczas wsmarowywania czuję jak skóra "pije", po całym dniu zmywajac twarz wodą czuje się jeszcze gruby ochronny "śliski" film kremu - i o to chodzi (a mam bardzo suchą cerę). Dlatego wiem, że nie można spisywać tanich kremów z góry na straty. Krem nie posiada właściwości przeciwzmarszczkowych; działa na zasadzie kilku związków zatrzymujących wodę w zewnętrznej warstwie skóry. Ale właśnie na właściwym nawilżaniu polega walka ze zmarszczkami.
Używam głównie na noc. Krem ma konsystencję masy do tortu i dosyć mocny staroświecki zapach. Z chęcią spróbuję bezzapachowego żelu z tej serii.
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: teraz drugie

Chyba niezły

Używam go bardzo krótko , więc opiszę tylko dorazne działanie.Krem jest gęsty,treściwy.Mam cerę mieszaną i trochę się go bałam , ale pomimo swojej konsystencji wchłania się dobrze , czuję nawet jakieś takie ukojenie na skórze.Moją nawilża dobrze.Pod makijaż się nadaje.Co do długofalowych skutków działania póki co trudno mi cokolwiek powiedzieć.Na razie - jest dobrze.