Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

'Obsession Night' to seksowny, wyrafinowany zapach. Nowa wersja 'Obsession' powstała z myślą o młodych, wyrafinowanych, pełnych życia kobietach. Calvin Klein stworzył zapach dla ryzykantek, które nie boją się eksperymentów.

Nuty zapachowe: bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, białe kwiaty, dzięgiel, gardenia, róża, konwalia, jaśmin, wanilia, bób Tonka, ambra, poziewnik polny, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe.

drzewne

68% jesień/zima 32% wiosna/lato

Mój "signature"

Po chyba 10-ciu zużytych flakonikach mogę śmiało stwierdzić, że jest to mój "signature scent". Kobiecy, głęboki, ale nie przytłaczający, kwiatowy, elegancki, czysty. Idealny zarówno do pracy, jak i na wieczorną kolację. Zapach utrzymuje się bardzo długo zarówno na mojej skórze, jak i ubraniach. W dodatku w przystępnej cenie.

Obsession night

Zmysłowe i intensywne, kwiatowo-orientalne perfumy dla kobiet. Dla mnie to numer jeden. Lekkie,a zarazem bardzo kobiece. Uwielbiam je mieć na sobie kiedy gdzies wychodzę. Zapach nie jest przytłaczający.

• Flakon: 3

Nie dla mnie

Dostałam go w prezencie od męża, bo bardzo mu się spodobał i mnie na początku też. Jednakże za każdym razem jak go używałam to coś mi w nim nie pasowało.
W miarę upływu czasu od pierwszego psiknięcia mocno wyczuwam woń bergamotki i pomarańczy, a następnie konwalia. I to właśnie chyba ona mi tam nie pasuje. Przez to pachnie trochę mdło.
W składzie jest również drzewo sandałowe, którego zapach uwielbiam, jednakże tutaj w ogóle go nie wyczuwam, w miarę jak rozwija się zapach.

Zapach dla mnie jest nieco drażniący, duszący, ciężki. W końcu zaczął mi przypominać męski zapach, więc musiałam przestać go używać.

Wg mnie nie jest to zapach na ciepły letni dzień, raczej jesienne, skąpane deszczem popołudnie.

Na plus na pewno trwałość, bo wyczuwałam jego zapach przez długie godziny.

Mocny i trwały zapach, do którego wracam wielokrotnie <3

Mam już za sobą kilka opakowań tych perfum i bardzo lubię do nich wracać, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, bo na ten czas najbardziej mi pasują.

Zapach jest mocny, wieczorowy - tak jak wskazuje nazwa. Uwodzicielski i otulający. Jest kwiatowy, ale przełamany nutą drzewa sandałowego i wanilią. Jest bardzo trwały, długo czuję go na sobie, około 7h.

Bardzo podoba mi się flakon, cieniowany granat, z matowymi wykończeniem na zamknięciu.

Cena jest zawsze atrakcyjna, od kilku lat można je kupić za ok. 100 zł a często nawet poniżej za 100 ml a są wydajne, bo nie trzeba wiele razy sie psikać, żeby było je czuć.

Cudowna wanilia

Perfumy Obsession Night Women od Calvin Klein to esencja tajemniczości i elegancji zamknięta w butelce. Pachną piękną wanilią. Każde nałożenie tego zapachu przenosi mnie w nocny, zmysłowy świat pełen przygód. Kompozycja jest głęboka, trwała i niezwykle kobieca. Odkąd odkryłam go w swojej kolekcji, stał się jednym z moich ulubionych na wieczorne wyjścia. Perfumy te dodają pewności siebie i są absolutnym must-have dla każdej kobiety, która chce podkreślić swoją charyzmę i zmysłowość. Calvin Klein ponownie trafia w dziesiątkę!

• Flakon: 5

Piękny zapach, do którego często wracam

Bardzo lubię te pozycje w mojej kolekcji, choć wracam do nich głównie zimą - dają mi ciepło i maja subtelną, slodkà otoczkę. Perfumy są średnio trwałe na mojej skórze, ale mam tak z wszystkimi pozycjami od Kleina. Według mnie ich nazwa odzwierciedla ich charakter - jest w nich coś intrygującego, obsesyjnego, coś, co wciąga i zachęca do dalszego poznawania zapachu. Perfumy dedykowane na wieczór, jednak zdarza mi się używać ich tez na dzień. Słodkie nuty zapachowe nie są ciężkie, kojarzą mi się raczej z elegancją.

• Flakon: 5

Nowy korek, lżejszy zapach.

Znam ten zapach sprzed i po refomulacji. Matowy korek to ciekawszy zapach. Zaczyna się trochę męsko, by przejść w cytrusowo kwiatowy zapach damski. Natomiast korek błyszczący to zapach od razu damski. Nie ma już tego przejścia. Zapach po zmianie dalej jest dobry i trwały, jednak mniej w nim męskiego pierwiastka. Perfum jest tani, można go dostać za 100zl 100ml. To świetna cena za tak uniwersalny i dobry zapach. U mnie pachnie trochę jak herbata z cytryną posypana kwiatami i pudrem. Jest to zapach, który pasuje do eleganckiego żakietu, sukienki jak i jeansowych szortów. Cytrusy pachną szlachetnie, nie jak chemia do sprzątania. Mężczyznom się podoba. Flakon średni, ale do tego zapachu bardzo pasuje.

• Flakon: 5

Uwielabiam, jedne z ulubionych zapachów :)

Bardzo lubię perfumy Calvina Kleina od dobrych paru lat. Wersja Obsession Night jest jedną z lepszych na równi z Euphorią :).
Perfumy te mają praktycznie same plusy i jeden malutki minusik .
Ale zacznę od zalet :
* zapach- piękny, orginalny , wyczuwlana nuta drzewa sandałowego, mandarynki, pomarańczy ,bergamotki. Ja nie wyczuwam tu jaśminu oraz wanilii i bardzo mnie to cieszy bo nie przepadam za tymi zapachami :)- może dlatego te perfumy też mi tak pasują bo tworzą idealną kompozycję zapachową z zapachami których nie lubię:)
* trwałość- na ubraniu super ,wyczuwalna nawet następnego dnia, na skórze już trochę gorzej i to jest ten minusik - opis poniżej
* perfumy nadają się i na dzień i na wieczór, na każdą też porę roku
* opakownie- ładne, proste, ciemne, atomizer działa bez zarzutu
* pojemność-można je kupić nawet w wersji 100ml
* cena - niezbyt wysoka i często pojawiają się też promki na zapachy Calvina Kleina
* dostępność - moim zdaniem ok ,ale jak jest promka to dość szybko znikają:).

A teraz minusik
* trwałość na skórze- mogłoby być trochę lepiej bo tak po jakiś 9 -10 godzinach muszę się psiknąć ponownie, więc tu całego dnia perfumy nie wytrzymają.

Ale mimo tego minusika zakupię je jeszcze nie raz :).

• Flakon: 4

Jeden z tych, które po prostu muszę mieć

Dzisiaj towarzyszył mi ten zapach, dlatego postanowiłam kilka słów o nim napisać. Lata temu miałam wersję z matowym korkiem, mój drugi flakon ma korek błyszczący, ale duch i charakter pierwszej wersji są jak najbardziej zachowane. Mimo słowa "night" w nazwie ten zapach jest świetnym pachnidłem na każdą porę dnia, i oczywiście nocy również. Nie ma w nim za wiele słodyczy, jest za to wyniosłe i nawet nieco wytrawne drzewo sandałowe, które przeplata się z kwiatami. momentami perfumy mają nieco męski wydźwięk, co jednak dodaje im charakteru i oryginalności. Wybijają się w nich również cytrusy, ale są genialnie zmiksowane z całością. Niby składniki nie są odkrywcze, jednak takie połączenie nut zapachowych daje nam efekt oryginalny i niebanalny, odmienny od większości popularnych pachnideł.

• Flakon: 4

Piękny i uniwersalny

Zapach dorwałam na promocji w bardzo dobrej cenie i pojemności 100ml i od razu się zakochałam. Produkt sam w sobie można dostać w atrakcyjnej cenie ale często jest również przeceniany. Myślę, że jest naprawdę uniwersalny, bo nadaje się zarówno na dzień jak i na wieczorne wyjście, więc nazwa może być trochę myląca. Jak na taką cenę trzyma się naprawdę długo, nie jest banalny i zdarzyło mi się kilka razy, że ktoś pytał czym tak pachnę. Opakowanie wygodne w użyciu i porządnie wykonane.

Bardzo lubię perfumy z drzewem sandałowym i taka też nuta jest wyczuwalna, natomiast warto dodać, że nie jest to zapach ciężki i męczący. Świeżości dodają tutaj cytrusy i taka mieszanka tworzy zapach idealny! Używałam go też bez względu na porę roku chociaż najbliżej mi do noszenia go jesienią. Z pewnością do niego wrócę!

• Flakon: 5

Obsesyjny choć nie tylko na noc

To jest naprawdę dobry zapach! Nie ma chyba zbyt wiele osób, które by drażnił, bądź którym by się nie podobał, za co można mu przykleić łatkę uniwersalności. Zdarzało mi się otrzymywać komplementy, gdy go "miałam na sobie", także nie jest to jakiś obojętny zapach. Ma w sobie coś seksownego, z pewnością dla młodych pań i na każdą porę roku, zarówno na nocne wyjścia, jak i na dzień. Całkiem świeży, z lekką nutą drzewną, dość trwały. Nie ma zbyt wygórowanej ceny, a w promocji można go dorwać za naprawdę niewielkie pieniądze. Flakonik nie jakiś przesadnie ozdobny, ale gustowny. Zdecydowanie warto spróbować.

Najukochańsze, cudowne perfumy!

Calvin Klein Obsession Night używam ciągiem od ok. 5 lat i nie zanosi się, abym zmieniła je na inne. Pamiętam, że koleżanka używała tego zapachu i z miejsca się zakochałam! Od tamtej pory używam wyłącznie tych perfum, na dzień i na wieczór, czy to wiosna, lato, jesień czy zima :)
Zapach perfum jest niesamowity - wiadomo, gdyby było inaczej z pewnością nie używałabym ich wciąż od kilku lat :P
Nie wiem jak określić ten zapach, ale jest subtelnie słodki, czuć element cytrusów, a jednocześnie ma delikatną nutkę zapachu męskiego (pewnie dlatego tak przepadłam - uwielbiam męskie perfumy), przy tym jest megaaaa kobiecy, trochę uwodzicielski, ale elegancki, idealny dla kobiety - businesswoman.
Nie sposób powiedzieć, żeby zapach był ciężki, przytłaczający, duszący - jest idealnie dobrany, wyważony. Mi osobiście zapach ten zawsze poprawia nastrój, uwielbiam go czuć, nie nudzi się absolutnie! Najpiękniej odczuwa się go po kilku godzinach na nadgarstku, albo na ubraniu. Perfumy Obsession Night są bardzo trwałe, z czasem nabierają tak naprawdę głębi, kobiecości.
Jak można tych perfum nie kochać, toż to obsesja! :)