Milani, Eyeshadow Compact (Cień do powiek)

Milani, Eyeshadow Compact (Cień do powiek)

Intensywne kolory dzięki wysokiej zawartości pigmentu. Latwe do rozprowadzenia i roztarcia na powiece, miękkie. W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać, cienie można nakładać na sucho, jak i na mokro. Cienie do powiek Milani są dostępne w 30 kolorach.

Bardzo fajne!

Posiadam odcień "Ilusion" i ten oceniam. Zacznę od koloru - piękny jasno różowy ze złotym połyskiem, bardzo nietypowy odcień. Bardzo ładnie wygląda na oku, od momentu zakupu używam go do prawie każdego dziennego makijażu. Można go zastosować również z powodzeniem jako rozświetlasz pod łuk brwiowy i na policzki. Nie zauważyłam, żeby się osypywał, utrzymuje się na powiece cały dzień. Ja jestem pod wrażeniem jakości tych cieni i myślę.że skuszę się na następne. Polecam:)

w porzadku...

popularne w stanach cienie, na anglojezycznych forach maja wiele zwolenniczek. ja na poczatku bylam zachwycona, ale teraz zaczynam miec watpliwosci. zaleta sa fajne kolory i ladny, subtelny blysk, taki jaki lubie. niestety, cienie sie bardzo obsypuja. gdy nakladam brazy robi mi sie pod okiem brazowa podkowka (nakladam pedzelkiem). sa dosc trwale, ale znam trwalsze. jasne kolory zas wcale nie sa tak napigmentowane, trzeba sporo nalozyc, zeby bylo widac. warto wyprobowac, ale zdecydowanie nie naleza do najlepszych.

Bardzo dobre

Moim zdaniem te cienie sa super:)
zalety :
niska ceny
ladne kolory
latwo sie rozprowadzaja
ladnie polyskuja
Sa trwale na razie stosowalam je bez bazy a i tak dlugo wyrzymuja i nie osypuja sie.Kolory sa wyraziste,mozna fajny efekt uzyskac nakladajac je na mokro.

Lubie je bardzo,mam na razie dwa kolory brzoskwiniowy(peach) i jasno zielony(garden mist)
Polecam :)