Clare Blanc, Cień do brwi

Clare Blanc, Cień do brwi

Pojemność 1,7 g

Cień do brwi chłodny, brązowo - szary. Doskonały do podkreślenia linii brwi. Sprawdzi się również w makijażu oka typu smoky eye.

Brwi są naturalną ramą oczu, nadają spojrzeniu wyrazistości. Ich delikatna, pudrowa konsystencja sprawia, że doskonale wtapiają się w skórę nie tworząc efektu “dorysowanych” brwi, a bezpieczne opakowanie nie pozwala na rozsypanie kosmetyku w torebce.

mineralne
cienie do brwi

Świetny!

Uwielbiam podkreślać brwi cieniami, można w różny sposób budować kolor. Bliższe mojemu sercu są produkty zdrowe dla naszej skóry, dlatego produkty Clare Blanc podbiły moje serce. Mam odcień About Brown. Jest to odcień chłodny, zmieszany brąz z szarością. Pięknie podkreśla brwi, ale można również użyć go jako dodatek do np. makijażu smoky eye. Cień trzyma się cały dzien na brwiach, dodatkowo jest bardzo trwały, także starczy nam na wiele miesięcy codziennego używania.