Perfecta, Cera mieszana, Maseczka oczyszczająca i normalizająca skórę z glinką termalną i oligoelementami

Intensywnie oczyszczająca i normalizująca skórę maseczka z glinką termalną i oligoelementami przeznaczona dla osób w każdym wieku, do specjalnej pielęgnacji cery mieszanej, czyli tłustej w strefie T (czoło, nos, broda) i suchej na policzkach. Usuwa toksyny, odblokowuje zatkane pory oraz działa antypodrażnieniowo. Pobudza odnowę komórkową i neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia się. Dzięki czynnikowi nawilżajacemu NMF dogłębnie i długotrwale nawilża pozostawiajac cerę zdrową, odswieżoną i jedwabistą w dotyku.

Zawiera glinkę termalną oraz oligoelementy takie jak: krzem, glin, magnez, żelazo, miedź, mangan, selen, które doskonale pochłaniaja nadmiar sebum i zapobiegają błyszczeniu się skóry. Przebadana dermatologicznie. Nie testowana na zwierzetach. Bez składników z tkanek zwierzęcych.

Bardzo dobra, ale...

Plusy:
+dobrze oczyszcza
+wygładza
+matuje
+wydajna
+przystępna cena

Minusy:
-zawiera Triclosan, o którego szkodliwym działaniu ostatnio sporo się naczytałam... :/ Dlatego pomimo dobrego działania produktu, nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od:pół roku

Fajna

Dobra dla cery tłustej potrzebującej dogłębnego oczyszczenia. Fajnie matuje a przy tym nie wysusza! Ja zostawiam ją na jakies 2h, wtredy efekty są najlepsze. Fajnie zastyga bo nie sypie się z twarzy! Za to wielki plus! Moje drobne krostki stają się mniejsze gdy ją stosuje. Używam jej 1-2 razy na tydzien na zmianę z innymi maseczkami. Ta jest bardzo dobra i wydajna. Za małe pięniądze można fajnie się odprężyc i podreperować cere :) Polecam!

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:troszkę tego było

pierwsza pomoc...

Działa świetnie i mnie nie uczula ;) za to duży plus! To pierwsza pomoc po klubowej nocy. Doskonale oczyszcza, nawilża a moja skóra nie przypomina już "zmarnowanej" kardki papieru. Mam ją zawsze pod ręką, choć zauważyłam, że często stosowana przestaje już tak dobrze oczyszczać. Zużywam jedno opakowanie i kupuje coś innego a później wracam do tej maseczki, tak na zmianę i jest ok.

dla suchej cery

Maseczka idealna dla cery wrażliwej, suchej bardzo delokatnie oczyszczająca i normalizująca. Polecam dla takiego rodzaju cery. Nie wysusza mocno jak inne oczyszczające. Do stosowania dwa razy w tygodniu i żadnych niespodzianek na twarzy.

Używam tego produktu od:3 m-cy

Bardzo fajna

Bardzo fajna maseczka do cery mieszanej - dobrze nawilża, zmniejsza pory, pryszcze po niej są mniejsze. Przy regularnym stosowaniu naprawdę poprawia stan cery. Trzeba jednak ją trzymać dłużej niż 15 minut - inaczej nie widać efektu.

Używam tego produktu od: 1,5
Ilość zużytych opakowań: 2 (jedno starczyło mi na ok. 2 miesiące).

najlepszy kosmetyk jaki miałam

plusy:
-jedyna maseczka z wielu wypróbowanych, która NAPRAWDĘ nawilżyła moją wrażliwą cerę
-cera ma jednolity koloryt
-sucha cera nie "łuszczy się", nie ma uczucia "ściągnięcia"
-piękna, aksamitna cera na długo
-matuje
-ma dobrą cenę
-jest wydajna
-właściwie dla każdego

minusy:
-trochę ciężko się zmywa samą wodą, lepiej zmyć ją wacikiem

jednym słowem super. nie wiem co bym zrobiła bez niej. tylko ona ratuje moją przesuszoną skórę. to zdecydowanie najlepszy kosmetyk jaki miałam kiedykolwiek:)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:duuuuużo

bardzo fajna :)

ok zacznę od plusików maseczki :)
+ matuje
+jeśli stosujemy regularnie oczyszcza
+nawilża
+dobrze się zmywa
+tania
+skóra po jej użyciu jest gładziutka i miła w dotyku

minusy hmmm... nie zauważyłam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

taka zwykla

W sumie nie wiem jak ocenic te maseczke... U mnie praktycznie nic nie robi. Nie wiedze nawilzenia (ale i nie wysusza), oczyszczenia jako takiego ( dla porownania maski Dermaglinu swietnie oczyszczaja moje pory i to widac), o matowanie mi nie chodzi, bo nakladam maseczki zawsze wieczorem po peelingu 3 razy w tyg. Maska moim zdaniem jest zwyczajna. Nie podraznia, ale mnie nic nie podraznia, bardzo wazne, ze nie zapachala mnie, a mam do tego sklonnosci. Nie kupie jej juz, bo jest dle mnie nijaka chociaz krzywdy mi nie zrobila.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1 i to bedzie ostatnie

super dla wrazliwej cery

Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki. Przy mojej wrazliwej cerze juz sie przyzwyczailam, ze po zastosowaniu wiekszosci kremow i maseczek mam chociaz troche zaczerwieniona skore -- a tu mila niespodzianka: cera jest matowa, ztonowana, podraznienia sa zlagodzone. Do tego swietnie nawilza. Za to nie zauwazyla, zeby oczyszczala skore i odblokowywala pory.

Używam tego produktu od: nie pamietam, ale pewnie ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: stosuje nieregularnie i cały czas nie zużyłam jednego (60ml)

Bardzo fajna!

Byłam bardzo zadowolona z efektów, jakie dawało regularne stosowanie tej maseczki :)
Cera uzyskuje jednolity kolor, jest ukojona. Pory są dobrze oczyszczone, skóra nawilżona.
Łatwo się spłukuje i za to duży plus.

Ogólnie polecam :D

Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie polecam

Albo z moją cerą coś jest nie tak, albo ja już nie wiem:( Kupiłam bo opis na opakowaniu odpowiadał produktowi, który bardzo by mi pomógł z moją mieszaną cerą. Tymczasem jedyne co się z nim zgadza, to fakt, iż rzeczywiście dość dobrze nawilża, bo po jej użyciu moja skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Za to jedna gwiazdka więcej.
Ale jesli chodzi o pozostałe cechy-
nakładam ją zawsze na dokładnie oczyszczoną skórę, a po jej zmyciu używam kremu matującego. I zadziwiający jest dla mnie fakt, iż w kilkanaście minut po jej użyciu moja skóra zaczyna produkować ogromne ilości sebum, a pod koniec dnia usiana jest ogromnymi, ropnymi pryszczami w strefie T. Nie zdarzyło mi sie to raz, ale po każdym użyciu tej maseczki, a żeby sie w tym upewnić, użylam jej 3 dni temu rano, tak jak zawsze. Efektem była szybciej przetłuszczająca się cera i kilka nowych "niespodzianek". Nie wiem czym jest to spowodowane, ale na pewno więcej nie powtórzę zakupu.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:cały czas pierwsze

Super za niewielkie pieniądze

To jest to czego moja mieszana cera potrzebuje do oczyszczenia.
Naprawdę rewelacyjnie oczyszcza pory!!!Zabiera z buzi wszystkie zanieczyszczenia.Daje uczucie porządnego oczyszczenia.Nigdy nie podrażniła ani nie ściągnęła mi twarzy.
Duży plus za to,że nie zasycha na kamień!

Używam tego produktu od:roku