Astellas, Lipobase (Krem nawilżający)

Astellas, Lipobase (Krem nawilżający)

Tłusty krem o właściwościach zarówno kremu jak i maści. Działanie nawilżające i natłuszczające. Zmniejsza suchość i złuszczanie naskórka, łatwo się rozsmarowuje, nie zatyka naturalnych porów skóry, a więc nie powoduje powstawania zaskórników, jest zmywalny wodą i nie brudzi ubrań. Przywraca właściwe uwodnienie i natłuszczenie skóry we wszystkich stanach prowadzących do zaburzenia jej właściwości ochronnych. Polecany do regeneracji skóry alergicznej lub zniszczonej terapią sterydową.

sucha, alergiczna / atopowa
natłuszczające, łagodzące, nawilżające, ochronne
w tubce
bogate
na dzień, na noc, uniwersalne

Dla mnie super

W końcu znalazłam krem do swojej wysuszonej skóry, smaruje się nim tylo na noc, bo na dzien byłby za tłusty. Rano budzę się z nawilżoną buzią i nic mi sie nie ściąga, czoło nie szczypie w końcu....

Niezbedny na zime.

Mam skore bardzo wrazliwa, sucha, czesto luszczaca sie, ale tez sklonna do zapychania porow i problemowa. Ten krem jest dla mnie zbawieniem kazdej zimy, nakladam go rano gruba warstwa, zeby miec na twarzy kolderke przed mrozem, potem nadmiar scieram chusteczka i nakladam makijaz. Nie roluje sie i podklad naklada sie na niego z latwoscia. Dobrze natluszcza i nawilza, zalecza zadziorki i inne podraznienia. Nie pachnie. Dla cer tlustych pewnie sie nie nada, bo sam w sobie jest bardzo tlusty, ale dobrze sie rozprowadza, nie jest toporny. Nie zatyka porow i nie pojawiaja mi sie po nim nieprzyjemne niespodzianki.