Guerlain, Meteorites Brush (Pędzel do pudru)

Guerlain, Meteorites Brush (Pędzel do pudru)

Pędzel do pudru Meteorites, dzięki niemu bezbłędnie naniesiemy puder w ciągu dnia, zyskując transparentny, delikatny efekt. Pędzel jest niewielki, zmieści się w każdej kosmetyczce, ma delikatne, naturalne, miękkie włosie. Do pędzla dołączone jest ochronne etui, by nie osiadał na nim brud i kurz.

Wykonanie
naturalne włosie
do twarzy, do pudru, do pudru brązującego
pojedyncze
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Wiele hałasu o nic ?!

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, ze oceniam produkt jako wielka fanka Guerlain, a zwłaszcza serii Meteorites.
Ponieważ mam w swoich zbiorach 2 opakowania kuleczek ( trzecie aktualnie w drodze ;) ), do tego jestem troche gadżeciarą, pędzelek był obiektem moich westchnień.

Już wizyta w perfumerii przyniosła rozczarowanie, jest maleńki, dla mnie taki travel size :( Owszem, slicznie i porządnie wykonany, ale za 120 zł oczekiwałabym wiecej. Nie zdecydowałabym się na niego.

Jednak po kilku miesiącach zostałam obdarowana tym pędzlem w wersji czarnej i mogę w pełni go ocenić.
Powiem tak - NIE JEST ZŁY, ale w przypadku akcesoriów tej klasy to za mało :(
Wlosie sredniej twardosci, osobiście wolę bardziej miękkie.
Przyznaję, meteorytki nabiera fajne, dobrze się aplikuje puder.
Rączka jak dla mnie trochę za krótka.
Gubi tez włoski, niewiele, ale jednak.

Ogólnie : :(

Owszem, wizulanie uroczy, ale uważam, ze w tej cenie można kupic lepsze jakosciowo pędzle.

Zaznaczam, ze nie wiem czy kupiłabym ponownie tylko dlatego, iż uważam, ze pędzelek moze być fajnym prezentem dla maniaczki kuleczek. Natomiast gdybym sama miała go kupić, na pewno bym się nie zdecydowala.

W tym przypadku to wiele hałasu o nic ...

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

super

Bardzo dobry pędzel, posiada odpowiednią strukturę i jest świetnej jakości. Super nakłada się nim meteoryty jaki i róż.
Generalnie jestem bardzo zadowolona z zakupu - polecam rozejrzec się na strefach duty free: ceny 23 EUR lub 20GBP więc o wiele taniej niż u nas

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Całkiem fajny

Do pędzla mam sentyment, ponieważ uwielbiam markę guerlain i całą serie Meteorites.

Puder nakłada się nim super bez porównania z innymi pędzlami.

Sam pędzel wygląda super, nie mogę na niego narzekać. Włoski nie wypadają, tzn raz za kiedy jakiś tam wypadnie.

Kolor śliczny, włos średniej twardości, nie drapie, ani nie jest za miękki. Idealny

Myślę jednak, że mógłby kosztować max do 100zł

Używam tego produktu od: listopada 2010

Ekskluzywny pędzel

Pędzelek dostałam z wymianki, wcześniej na niego się czaiłam, ale ciągle nie mogłam go dorwać w perfumerii.
Szkoda, ze dopiero teraz go mam, bo naprawdę jest super.
Dotychczas używałam sephorowskiego do bronzerów, ale tym zdecydowani lepiej mi się nakłada i dozuje Meteoryty na buzi. Na temat trwałości nic się nie mogę wypowiedzieć, ponieważ za krótko go mam.
Poza tym ma ładny estetyczny wygląd i elegancki welurek.
Słyszałam opinie, ze jest za sztywny/twardy i drapie.
Nic takiego nie stwierdziłam i nie potwierdzam mimo, iż mam bardzo delikatną, skłonna do podrażnień skórę na buzi. Dla mnie jest idealny.

Mam sweterek w takim kolorze

Nie powiem, żeby mnie ten pędzel tak bardzo zachwycał. Zbyt miękki to on nie jest, znam jeszcze bardziej przyjemne, chociażby z Sephory, jednak meteoryty nakłada tak jak trzeba. Po umyciu rozchyla się na wszystkie strony, więc pewnie spróbuję tego patentu z gumką. Dałabym trzy gwiazdki, jednak mam sentyment do sweterka w tym samym kolorze, jednego z moich ulubionych, więc podwyższę o jedną gwiazdkę :D

Świetny pędzel!

Ten pędzel kupiłam w zestawie razem z trzema miniaturkami Meteorytów. Jest naprawdę idealny do nakładania kuleczek. Nabiera pudru tyle ile trzeba, nie niszczy i nie kruszy kulek. Jest bardzo miękki w dotyku, przyjemnie się nim aplikuje puder. Chociaż nie przepadam na różowym kolorem, to muszę przyznać, że wygląda naprawdę pięknie.

Przez półtora roku wypadł może jeden czy dwa włoski więc myślę, że posłuży mi jeszcze długo.
Mam jedynie zastrzeżenia co do jego zachowania podczas mycia. Po każdym czyszczeniu stawał się coraz mniej zbity, dlatego przez godzinę lub dwie kiedy jest jeszcze wilgotny związuję włosie gumką i wtedy jest ok. Także trzeba go trochę formować, żeby trzymał fason ;)

Nie podoba mi się też to że mój pędzel w zestawie był zapakowany w celofan, a nie w ładne etui. Rozumiem, że był przez to tańszy niż kupowany osobno, ale cena zestawu też nie była w końcu taka niska. Za to jedna gwiazdka mniej.

Nie planuję kolejnego zakupu bo osobno jest zbyt drogi. Chyba, że dostanę go jeszcze kiedyś z Meteorytami, które kupię jeszcze na pewno.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:pierwszy

Księżniczka wśród pędzelków!

Jest to najładniejszy i najeelegantszy pędzęl jaki kiedykolwiek miałam. Uwielbiam ten jego zamszowy futerał (typowy dla Guerlain)w który chowam go po każdym użytkowaniu. Do tego pędzel jest łatwy w użytkowaniu, poręczny, włosie jest miękkie, ale gęste stąd idealnie miesza się nim meteoryty. Zaznaczyłam opcję "nie wiem czy kupię ponownie" bo pędzel ten jak dotychczas w ogóle się nie zniszczył. Polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Rewelacyjny pedzel

Kupilam ten pedzel w limitowanej edycji Pucci dla Guerlain razem z meteorytami z tej samej edycji. Uwazam,ze opakowanie tego pedzla jest duzym ulepszeniem -- piekna mala kosmetyczka/futeralik (wyglada ciut jak przerosniety futeral na pomadki -- jesli wiecie o czym mowie) w pieknym wzornictwie Pucciego.

Nie zgadzam sie z ponizszymi opiniami,ze pedzel ten jest super mieciutki. Jest duzo sztywniejszy od moich innych pedzli do pudru, ale tak tez ma byc. Nie chce przez to powiedziec, ze jest szorstki -- co to to nie. Wlosie kozla, z ktorego jest zrobiony, zostalo wybrane tutaj celowo, by poradzic sobie z nakladaniem mocno sprasowanych kulek meteorytow. Dzieki temu pedzel nabiera odpowiednia ilosc pudru. Poza tym po pewnym czasie pieknie przesiaka zapachem pudru!!! Pedzel jest tak wysokiej jakosci, ze nie sadze bym musiala kupowac nowy przez najblizszych pare lat -- ale jak przyjdzie taka potrzeba to napewno nabede nastepny z tej serii (choc juz pewnie nie Pucci 4 Guerlain -- jako ze L.E.).

Używam tego produktu od: kilkanascie tygodni
Ilość zużytych opakowań: jeden wystarczy na wiele lat

cacko

dostalam pedzel razem z kulkami.

pedzel ten to najlepszy pedzel do pudru jaki mialam. nie dosc, ze jest sliczny to jeszcze doskonale radzi sobie z rozprowadzaniem meteorytow. ot, doskonalosc pod tym wzgledem :D

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:.

Moj pedzel rozni sie od tego na zdjeciu.Kolor raczki jest czarny, ale sama glowka pedzla jest wciaz landrynkowo rozowa. Kupilam pedzel wraz z Kuleczkami i to byl tak zwany strzal w 10 :) Opakowanie- czrne jest zamykane na maly magnes co sprawia, ze pedzel zostaje na miejscu i na pewno sie nie zgubi, wykonane z mieciutkiego , aksamitnego materialu to prawdziwy bajer.A sam pedzel jest stosunkowo maly przez co swietnie trzyma sie w dloni, wlosie bardzo delikatne i trwale idealnie rozprowadza puder po twarzy.Kupie napewno ponownie, ale z uwagi na trwalosc nastapi to za dlugi, dlugi czas. Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Słodki

Kupiłam go ze względu na jakość o której wiele dobrego słyszałam no i na jego wygląd...Jest prześliczny, aż przyjemnie go używać - do Meteorków i nie tylko.Włosie jest bardzo miękkie a pędzelek świetnie nabiera puder i nie podrażnia twarzy przy używaniu, Etui jest śliczne, mieni sie odcieniami perły różu i delikatnego fiołkowego, ale ja go nie używam. Pędzelek trzeba wyjmować trzymając za włosie ( inaczej nie da się go schować) i niszczy sie go w ten sposób. Etui leży więc w szafce a pędzelek na toaletce:) Mam go od lipca jak na razie jest jak nowy i myślę, że będzie bardzo trwały. Warto kupić choćby ze względu na sam wygląd:)

swietny i niezniszczalny

Dostalam ten pedzel gratis w komplecie razem z dwoma pudeleczkami meteorities. Bylo to juz ponad dwa lata temu, a pedzelek mimo CODZIENNEGO uzywania, wielokrotnych kapieli i przechowywania bez futerlau - jest jak nowy!
(Futeralu juz jako gratis nie dali :))
Pedzelek ma doskonaly rozmiar - nie gruby, nie za maly. Wlosie jest niesamowicie miekkie, doskonale chwyta puder i nie zostawia go zbyt duzo na twarzy. Jedyne co moze denerwowac, to ten rozowy kolorek - ale to juz kwestia gustu. Zreszta to nie jest sprzet na pokaz :)