Bielenda, Powitanie z Afryką, Królewski krem piękności - mirra, kadzidło i złoto

Holistyczna koncepcja wellbeing łącząca piękno ciała i wewnętrzną harmonię była inspiracją stworzenia oryginalnej linii kosmetyków "Powitanie z Afryką", wykorzystującej niezwykłe właściwości roślin rytualnych z Czarnego Lądu.
Wyjątkowy krem o bogatej konsystencji i orientalnym zapachu to prawdziwie królewski dar dla skóry. Drogocenne mirra, kadzidło i złoto przyspieszają proces odnowy skóry, pobudzają powstawanie kolagenu i elastyny, chronią przed oznakami upływu czasu. Skóra staje się jędrna, gładka i rozświetlona, a drobne zmarszczki mniej widoczne. Piękny aromat egzotycznych roslin poprawia nastrój i sprzyja relaksowi. Krem polecany jest po 25 roku życia dla każdego rodzaju skóry. Zawiera rośliny rytualne: mirra i kadzidło.
Mirra - wysuszona żywica drzewa balsamowego, służyła jako pachnidło i uzdrawiajace panaceum. Wykazuje silne działanie antyseptyczne, łagodzi podrażnienia, regeneruje skórę i wygładza zmarszczki.
Kadzidło - wyschnięty sok roślinny z drzewa bosweliowego. Przeciwdziała podrażnieniom, zmniejsza zaczerwienienia i rewitalizuje skórę.

fajny

Bardzo fajny krem:) Troszke podobny do tego z serii SPA, tylko jest jakby bardziej gęsty i bardziej nawilżający niż odżywczy. Nakłada sie go bardzo przyjemnie, świetnie sie wchłania. Nie powoduje świecenia sie cery, a nawilża naprawdę dobrze. Leciutko rozświetla i poprawia koloryt. Ma przyjemny zapach, sle trudno mi powiedziec z czym mi się kojarzy - może z wanilią, albo troche zjakimiś egzotycznymi roślinami ? Tak czy inaczej ten zapach jest bardzo, bardzo delikatny i fajny. Opakowanie, jak na Bielendę jest tez niezłe :) jednym słowem krem ten polecam.

potęga reklamy

Powiedzenie, że reklama dźwignią handlu - sprawdza się kolejny raz ;). Kupiłam kilka rzeczy z nowej serii Bielendy, zachęcona opisem i wyglądem zewnętrznym, a nie z potrzeby ciała i ducha.
Pudełeczko kremu jest śliczne, ekskluzywne - to zewnętrzne, bo wewnatrz juz plastykowy słoiczek zupełnie z innej bajki. Otwierając - spodziewałam się poczuć, jak jeden z Trzech Króli...albo chociaż Karen Blixen ;). Niestety - choc wsadziłam prawie nos w krem - zapach był słabiutki, trudny do określenia. Mirra, kadzidło i złoto...? Gdzie...?!
Krem zatem prawie nie pachnie, jest lekki, choć typowo kremowy, nie żelowy. Wydajny, dobrze się rozsmarowuje, dośc szybko wchlania. Nawilża, może nieco odżywia. I tyle - krem, jak krem. Nie jest nieprzyjemny, na pewno go zuzyję, ale na przykłąd krem różany tejże firmy - znacznie skromniejszy - zyskał więcej mojej sympatii.