BingoSpa, Koncentrat cynamonowo-kofeinowy z komórkami macierzystymi

BingoSpa, Koncentrat cynamonowo-kofeinowy z komórkami macierzystymi

Koncentrat cynamonowo - kofeinowy z komórkami macierzystymi Bingospa to preparat do wykonywania zabiegów "body wrapping" (owijania ciała folią w celu wzmocnienia absorpcji przez skórę aktywnych składników). Zawiera maksymalną ilość olejków: cynamonowego, pomarańczowego, goździkowego i kofeiny, które są jednymi z najskuteczniejszych aktywnych substancji redukujących podskórną tkankę tłuszczową.

zapachowa
z pompką
lekkie
z defektami, normalna
serum
wyszczuplające, antycellulitowe, ujędrniające

Skuteczny, jak pozostałe, ale...

Zacznę od największego minusa tego produktu, który podczas jego stosowania bardzo mnie irytował, a mianowicie opakowania z pompką dozującą po każdym naciśnięciu bardzo małą jego ilość. Żeby wydobyć tę pożądaną do zabiegu, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Mnie jej zwykle brakuje, toteż nie chcąc tracić czasu, po prostu wykręcałam dozownik, wydobywając koncentrat prosto z butelki.

Kosmetyk ma delikatną, aksamitną konsystencję, ułatwiającą równomierne rozprowadzanie na skórze oraz przyjemny zapach z wyczuwalną nutą cynamonu.
Wmasowywałam go w uda, pośladki i brzuch, po czym owijając owe partie folią, pozostawiałam na ok.45 minut.
Uczucie rozgrzania występowało dopiero gdzieś tak po 30 minutach. Momentami dość intensywne, ale do wytrzymania, moim zdaniem potwierdzające, iż produkt naprawdę działa.
I działa. Skóra po nim jest wyraźnie wygładzona, bardziej napięta i elastyczna, a cellulit po kilku zastosowaniach mniej widoczny.
Dokładnie takie same efekty uzyskiwałam dzięki innym, wcześniej wypróbowanym produktom do Bingospa, więc biorąc pod uwagę cenę produktu względem jego wydajności, zdecydowanie wolę te zamknięte w plastikowych, bardziej poręcznych i zarazem ekonomicznych opakowaniach z nakrętką, dzięki którym kosmetyk można wykorzystać do końca bez kombinowania.

Dobry preparat

Koncentrat używam na uda, jednak nie jestem w tych zabiegach systematyczna przez co nie wiem czy dają efekty, ale zauważyłam, że ćwiczeniach i stosowaniu od czasu do czasu tego preparatu skóra jest napięta i zmniejsza się skórka pomarańczowa. po kilku minutach czuć lekkie ciepło, nie miałam żadnych podrażnień, a mam wrażliwą skórę.
Produkt jest wydajny, nie trzeba nakładać go duży, tylko dobrze rozsmarować na ciele, ma galaretowatą konsystencje, posiada poręczne opakowanie i dozownik. Ma zapach goździków. Za tą cenę wydaje mi się że lepiej wybrać te koncentraty o większej pojemnośći.