Britney Spears, Fantasy In Bloom EDT

Britney Spears, Fantasy In Bloom EDT

Fantasy in Bloom to najnowszy zapach marki Britney Spears. Perfumy należą do kategorii kwiatowo - owocowej.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielona mandarynka, czerwone jagody i kwiat japońskiej wiśni;
nuta serca: tuberoza, jaśmin i osmantus;
nuta bazy: drzewo sandałowe, wanilia i bursztyn.

wody toaletowe
owocowe, drzewne, kwiatowe
Rekomendacja
wiosna / lato

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

• Flakon: 5

Przyjemny zapach

Uwielbiam słodkie zapachy wiec ten przypadł mi do gustu.
Długo utrzymuje się na skórze. Intensywność zapachu jak na EDT jest na plus.
Kupiłam w dość dużym flakoniku więc na pewno starczy na długo bo nie trzeba jakoś dużo aby był trwały i przyjemny.
Flakonik jest uroczy i bardzo dziewczęcy gdyż jest różowy, ma jakieś świecące kamyczki i kwiatki . Flakonik jest matowy nie z połyskiem jak inne flakoniki od Britney Spears.
Jeśli chodzi o cenę to jest dość niska ale jakoś jest bardzo dobra zwłaszcza że jest to tylko EDT.
Polecam!

• Flakon: 5

Fragrance of the Year..

25 lutego 2018, Britney odebrała nagrodę za In Bloom, który uznano za najlepszy zapach roku.

Niestety, podobnie jak w przypadku Circus Fantasy, mieszanka aromatów In Bloom mnie nie przekonała.
Prawdopodobnie przez wiśnię* . . , której nie znoszę.

Zapach niby lekko słodki, jednak wg. mnie kwaśny, drażniąco-mdlący. Nie i jeszcze raz nie.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

in the name off cherry...

Kolejna kula od Bryty to jak zwykle eksplozja cukierkowej i radosnej słodyczy :) Dla koneserów i zwolenników garmound będzie jak znalazł. Całą resztą rozbolą zęby. Dla mnie zapach jest piękny ale ja uwielbiam jadalne cukrowe zapachy. W In Bloom króluje wiśnia. Na początek opruszona cukrem pudrem. Po godzinie wiśnia robi sie już bardziej zawiesista bo dochodzi do niej wanilia nie ta budyniowa tylko lekko gorzka madagaskarska. Gdy do wiśni dołącza kremowy bursztyn całość robi się otulająca i faktycznie zadziornie kobieco seksowna. Ja jestem kupiona i na pewno wróce. Całość przypomina mi pierwszy autorski zapach Gabrieli Sabatini.