Constance Carroll, Diamond Gloss Nail Polish, (Lakier do paznokci)

Constance Carroll, Diamond Gloss Nail Polish, (Lakier do paznokci)

Lakiery do paznokci w oszałamiającej gamie kolorystycznej. Dostępne są różne warianty lakieru : matowe, z połyskiem, perłowe, z brokatem.

Lakier zawiera toluen.

Ładny kolor - nic poza tym

Tak jak powyżej.

PLUSY:
+ ładna gama kolorystyczna
+ wygodny pędzelek
I na tym koniec plusów :(

MINUSY:
- nietrwały
- "pęka" na paznokciach
- odpryskuje już po niecałym dniu :(

Może moje paznokcie są jakieś nietypowe. Nie wiem. Zdecydowanie lakier nie dla mnie. O tyle dobrze, że dostałam ten lakier (nr 141 Moonshine) w drogerii jako prezent przy kasie.

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Dobry

Lakierów Constance Carroll zużyłam wiele opakowań na mprzestrzeni kilku ostatnich lat. Miałam różne wersje (matowe, perłowe, z drobinkami). Teraz mam jasny perłowy róż z małymi drobinkami i matową czerń (w walcowatym opakowaniu). Lakiery są wystarczająco dobre, by użyć ich na imprezę, jednak zbyt mało trwałe na codzień. Występują w bardzo wielu kolorach (również nietypowych) za co dostają wielkigo plusa. Miałam piękne złoto, srebro, granat, zieleń, róż, czerń z dużym brokatem, turkus, beż i wszystkie kolory po 2-3 warstwach były nasycone. Lakier schnie w miarę szybko, ale jest raczej miękki i mało odporny na zarysowania. Rozprowadza się gładko bez smug (choć odcienie perłowe czasem sprawiają problemy). Nie nisczą paznokci. Lakieru jest dużo, a kosztuje niewiele. Pędzelek jest ok. Generalnie warto kupić dla koloru, jakość raczej przeciętna.

Używam tego produktu od wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele (conajmniej 10)

Ogólnie może być

Kosmetyk z czasów moich nastoletnich lat. Zauważyłam, że jakość lakieru jest zmienna w zależności od koloru, np. opalizujący transparentny róż zdziera się z paznokcia dużymi płatami tego samego dnia, a czekoladowy brąz nosiłam w idealnym stanie przez 3 dni. Nie jest to lakier, którym można malować paznokcie przed szalonym weekendem, bo po prostu może nie wytrzymać 2-3 dni. Ale w przypadku, gdy potrzebuję pomalować paznokcie pod np. kolor sukienki odcieniem, którego na co dzień nie używam, wtedy jest idealny. Kosztuje niewiele, dobrze się rozprowadza i nie zostawia smug - z wyjątkiem pojedynczych, nieudanych kolorów.

Używam tego produktu od: ok. 15 lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt (30-40)

lakiery z dziecinstwa ;)

namietnie sie nimi malowalam jako jedenastolatka;)

mial baaaardzo duzo kolorow (czesto dosc krzykliwych) i byl tani. I na tym sie koncza plusy :)

O trwalosci nie ma tu mowy, tym bardziej o jakiejs pielegnacji. Oprocz tego wciaz dobrze pamietam jego acetonowy smrodek - aplikacja malo przyjemna.

ah, no i zapomnialam opisac buteleczke, a raczej zakretke. szczyt klasy to niestety nie jest + lakier zasycha na szyjce i nie sposob tego potem odkrecic

Używam tego produktu od: wieeele lat temu
Ilość zużytych opakowań: setki

bardzo dobry

ja pierwszy lakier constance carroll kupilam na moja studniowke (jakies 8 lat temu) i bylam z niego bardzo zadowolona. kolor mial niesamowity, dobrze pokrywal, i nie zasychal w buteleczce co pozwala na wielokrotna aplikacje...bardzo polecam (a i pamietam ze cena tez byla ok)U?ywam tego produktu od:-
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1

ach te kolory!

to były moje pierwsze lakiery kupowałam ich ciągle, ale wtedy miałąm czas malować paznokcie co 2 dni, zdzieranie lakieru płatami też mnie bawiło
duże opakowanie,cena, ładnie się nakłada, wybór kolorów to plusy
niestety niezbyt trwały, i nie sposób go zużyć do końca, mimo że nie zasycha w butelce aż tak szybko

Używam tego produktu od:7-8 lat
Ilość zużytych opakowań:około10

?.

Ocenię dwa kolory:
*srebrzysty róż z drobinkami- sliczny :love: szybko zgęstniał niestety i nie zdążyłam zużyć do końca choć często stosowałam. Trudno się zmywał.
* copper tint- strasznie zażółca paznokcie :/ Wolniej gęstnieje niż poprzednik ale szybciej odpryskuje.
Warto kupić jedynie dla samego koloru :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: prawie cały różowy i pół rudego

szkoda kasy

uzywałam tych lakierow kiedy bylam jeszcze w szkole podstawowej/liceum.jedynymi plusami sa przystepna cena i powalajaca (z tego co pamietam)paleta kolorow do wyboru.jednakze ten lakier moze byc dobry co najwyzje na jednorazowe wyjscie-u mnie odpryskiwal jeszcze tego samego dnia(kolory metallic) -matowe trzymaly sie do ....dnia nastepnego.nie polecam.

Używam tego produktu od:kiedys uzywalam
Ilość zużytych opakowań:duzo roznych kolorow

Zawsze obiecuje sobie, ze to ostatni lakier conastnce Caroll, a i tak kupuje. Zaleta tych lakierów jest ogromna paleta kolorów.
Niestety, nie mogę zaliczyc tych lakierów do dobrych.
Odpryskuja po kilkunastu godzinach. Trzeba nakładać dwie wartwy. Tworzą się smugi.zaletą jest to, ze lakier baaardzo szybko schnie. I dlatego daje dwie gwiazdki.

Przeciętny.

Kupiła go moja mama, która zresztą mi go dała bo znudził jej się kolor. Lakier przeciętny. Utrzymuje się na płytce ok. 3 dni co uważam za średni wynik.

Ot tak, niczym mnie nie zachwycił ani niczym nie zniechęcił.

dla mnie ok

Szczerze mówiąc zadziwiła mnie taka ilość negatywnych opini na temat tego kosmetyku... wprawdzie po tak niskiej cenie nie można się spodziewać cudów, ale u mnie ten lakier całkiem dobrze zdaje egzamin. Może dlatego, że mam naprawdę twarde paznokcie i przez to nie wyginają się przy każdym uderzeniu o powierzchnie, przez co lakier zbyt szybko nie odpada. Utrzymuje się ok. 3 nawet 4 dni, co jest niezłym wynikiem. Konsystencja też jest ok, tylko niestety zbyt szybko gęstnieje, przez co wyrzucam średnio połowę opakowania :/

* to za dużo!!!

Okropny. Odpryskuje juz nastepnego dnia! I nie wytrzymuje ani minuty w basenie / pod prysznicem ? na deszczu!!!! Totalny bubel! Nie wykorzystalam go nawet do konca. Dobrze, ze to byl prezent bo szkoda by mi bylo nawet 1 zl za niego!!! No moze malutki + za wybor kolorow. Bo za cos ta * musi byc :D