Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Lekki, bezzapachowy krem przeznaczony do pielęgnacji skóry wokół oczu.
Odżywia i uelastycznia skórę.
nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.
Zapobiega wiotczeniu skóry.
Wygładza i spłyca drobne zmarszczki.

regenerujące, nawilżające, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające, rozświetlające
w tubce
bezzapachowa
kremy pod oczy

Może być

Dla młodych osób będzie całkiem spoko. Z lekkimi sińcami da sobie radę, Dzięki niemu dobrze wygląda korektor pod oczami. Nie spodziewałabym się po nim wielkich efektów ale mi pasuje

Koszmarek

Zacznę od tego, że bliżej mi już 40, tak więc jest to wiek kiedy z okolica oka ,,nie ma żartów’’. Krem ten wypatrzyłam w trakcie zwyczajnych zakupów w supermarkecie i pomyślałam, że zawrotna suma 4,40 nie obciaży zbytnio mojego portfela ???? Krem okazał się koszmarkiem - właściwie jeżeli chcecie sobie dodać lat w kilka dni, to polecam kupić. Stosowałam na dzień i na noc, po kilku dniach wyskoczyły mi pod okiem wypryski, drobne zmarszczki nagle się pojawiły plus dodatkowo podpuchnięta okolica oka. Masakra generalnie, lepszy efekt uzyskałabym stosujac nic. Szkoda w sumie, bo czasami śmieszne tanie produkty okazuja się całkiem dobre.

Może być

Produkt zakupiłam w Rossmanie za bardzo niska cenę. Kosmetyki ziaji ogólnie mi się sprawdzaja i bardzo je lubię. Postanowiłam, że kupię ten krem pod oczy, bo skończył mi się inny. Chcialam sprawdzić czy ten produkt, również się sprawdzi jak pozostałe kosmetyki marki Ziaja. Krem znajduje się w tubce, jest dość wydajny na taką pojemność. Ma przyjemny zapach, mało wyczuwalny. Na noc może być za lekki, ale na dzień nada się idealnie. Delikatnie nawilża skórę wokół oczu. Nawet szybko się wchłania, ale zostawia lepka warstwę, która z czasem mija. Nie zauważyłam, aby zredukował zmarszczki, z tym sobie raczej nie poradzi. Nie podrażnił mi skóry, ani oczu. Może kiedyś do niego wrócę ponownie.

zwyczajny

Krem pod oczy z serii kozie mleko miała mnie powalić na kolana bo kupiła niemal całą serie kosmetyków z kozim mlekiem i była w wiekszości zadowolona, niestety jak dla mnie jest to zwykły nawilżający krem do oczu który tez niezbyt szybko sie wchłania przez co zdarzyło mi sie go wetrzeć do oka przez co miałam je zaczerwienione, ogólnie nie znalazłam jakiś cudownych zalet więc dla mnie to zwykły przeciętniak w sferze nawilzania wokół oczu

Nic więcej nie potrzebuję

Moja skóra pod oczami, mimo że młoda, od zawsze była cienka i wiotka. Dlatego po nieudanych próbach używania lekkich żelowych kremów pod oczy, zdecydowałam kupić coś o formule przeciwzmarszczkowej. Nie zawiodłam się. Krem Kozie Mleko był pierwszym, po którym zauważyłam jakiejkolwiek efekty. Po dłuższym stosowaniu (rano i wieczorem) skóra stała się trochę bardziej gęsta i napięta. Oprócz tego o wiele lepiej nawilżona. Efekty są widoczne, ale nie jestem pewna, czy produkt sprawdziłby się na wymagającej dojrzałej skórze. Wydaje mi się, że nie ma takiej "mocy".
Krem dobrze się wchłania i nadaje się pod makijaż.
Inną rzeczą, którą lubię w tym kremie jest opakowanie. Tubka z wąską szyjką ułatwia nanoszenie kosmetyku na skórę i jest higieniczna.

Przyzwoity zakup :)

Kremik ziaja kozie mleko ma działanie typowo nawilżające. Posiada lepką konsystencję o neutralnym zapachu. Na pochwałę zasługuje skromna, biała tubka, która umożliwia higieniczną aplikację produktu. Jest niezwykle wydajny. Był dla mnie formą pewnego eksperymentu. Aplikowałam go przez miesiąc, rano i wieczorem. Byłam ciekawa, jak wypadnie w porównaniu do produktów z wyższej półki. Nie zawiodłam się, co prawda kremik nie dokonuje cudów jednak utrzymuje warstwę lipidową skóry na przyzwoitym poziomie. Jednym z najbardziej zauważalnych efektów jest to, jak efektownie udało mu się rozjaśnić moje sińce pod oczami. Niweluje również wszelkie opuchnięcia. Niestety, nie można mieć wszystkiego. Nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego. Jest to krem szczególnie kierowany dla cery młodej, nie wygładza zmarszczek, co najwyżej zapobiega powstawaniu nowych. Nadaje się również pod makijaż. Wchłania się znacznie wolnej niż Fitomed 10, którego najczęściej używałam w takim celu. Wystarczy poczekać tą minutę więcej i dopiero rozpoczynać aplikację. Podczas nakładania makijażu nie zauważyłam rolowania się czy też świecenia w okolicach oczu, co jedynie zachęca do korzystania z produktu w takim celu. Skład kremu ma również dość prostą, naturalną formułę. Wydaje mi się, że jest to również dobre rozwiązanie dla alergików. Krem nie podrażnia a mam za sobą przebyte choroby układu wzrokowego i częste uczucie suchości w oku. Dochodziło u mnie do różnych powikłań związanych z aplikacją nieodpowiedniego kremu pod oczy. Ten się sprawdził, uważam, że jest dermatologicznie bezpieczny. Można stosować go naprzemiennie z innymi kremami, dobrze z nimi współpracuje. Stosuję go naprzemiennie z kremem Sheseido i Fitomedu.
Reasumując, krem cudów nie robi. Nie ma co liczyć na wymazanie korektorem zmarszczek czy też worków pod oczami. Zdecydowanie za to nawilża skórę i ją rozjaśnia, staje się rześka i wygląda na zdrową. Skuteczny i nieszkodliwy - praktyczne rozwiązanie dla każdego :)

Średni

Jak dla mnie to średniej jakości krem pod oczy. Zapach ładny, nawilżał skórę wokół oka. Jednak zauważyłam, że za każdym po kilku minutach od zastosowania powodował zaczerwienie oczu. Próbowałam go nakładać mniej, w dalszej odległości od oka, jednak nadal to się pojawiało. Krem dla niewymagających.

Bardzo go lubię

Krem dostałam po raz pierwszy w prezencie i może brak mu jakiegoś WOW bardzo się z nim polubiłam. Ma fajny aplikator, lekką konsystencję. Moja skóra pod oczami jest dość sucha i napięta i krem ten idealnie sobie z nią radzi. Wystarczająco nawilża i pozostawia efekt takiej lekkości. Bardzo często do niego wracam od tamtej pory.

Po prostu lubię

Jeden z tańszych kremów pod oczy. Wygodna tubka. Nie jest gęsty, dlatego dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie ma spektakularnych sukcesów, ale dobrze nawilża skórę. Idealny na dzień, na noc dla mnie trochę za mało gęsty i bogaty.

Tani, nawilżający krem.

Krem jest idealny do stosowania na codzień. Zarówno wieczorem jak i rano pod makijaż, ponieważ jest dość lekki.
Moja skóra pod oczami jest bardzo napięta, sucha, ale i wrażliwa.
Krem nie podrażnia! Może nie ma spektakularnych efektów w jego stosowaniu (brak jakiegoś mocnego nawilżenia, wygładzenia zmarszczek itd.) to jednak bardzo polubiłam się z tym produktem i często do niego wracam!

Kocham go mocno

Mój ulubiony krem pod oczy do którego często wracam ze względu na cenę, konsystencję i skład. Dla młodej cery to ideał. Nadaje się pod makijaż i jest bardzo lekki. Szybko się wchłania i nawilża.

Przeciętny

Bardzo przeciętny krem, nie zauważyłam efektów jego działania - nie redukuje zmarszczek ani nie wygładza.

Zalety:
- cena
- dostępność
- wydajność

Wady:
- nie daje efektów