Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Lekki, bezzapachowy krem przeznaczony do pielęgnacji skóry wokół oczu.
Odżywia i uelastycznia skórę.
nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.
Zapobiega wiotczeniu skóry.
Wygładza i spłyca drobne zmarszczki.

regenerujące, nawilżające, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające, rozświetlające
w tubce
bezzapachowa
kremy pod oczy

Przeciętny

O MNIE
Mam 30 lat. Moja skóra wokół oczu jest sucha. Mam dziedziczne zasinienie pod oczami. Opuchnięte oczy i worki pod oczami również się zdążają złaszą po nieprzespanej nocy. Jeśli chodzi o zmarszczki wokół oczu to jeszcze nie mam neto problemu.

WARUNKI TESTU
Kremu używam dwa razy dziennie.

O KOSMETYKU
Produkt zakupiłam w drogerii Hebe na promocji 2+1.
Jest to moje pierwsze opakowanie.

W kartonikowym opakowaniu znajdziemy tubkę z aplikatorem o pojemności 15 ml. Na kartoniku znajduje się przystępny opis w języku polskim. Na tubce znajduje się krótki opis działania i sposób użycia. Na zgrzewie tuby najdziemy numer serii i datę ważności.

Produkt:
Produkt jest w formie kremowej. Bardzo przyjemnie się nakłada i jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza na ok 7 miesięcy w zależności od ilości nanoszonego kosmetyku.
Kosmetyk jest bezzapachowy.
Kolor kosmetyku jest biały.

JAK STOSUJE
Rano: twarz myję, żelem do twarzy, następnie tonizuję twarz wacikiem nasączonym tonikiem. Nanoszę na twarz serum nawilżające również w okolice oczu i po chwili nanoszę krem pod oczy delikatnie wklepując.
Wieczorem: Zmywam makijaż mleczkiem. Makijaż oczu usuwam płynem dwufazowym. Następnie myję twarz, żelem do mycia twarzy. Tonizuję twarz wacikiem nasączonym tonikiem. Po oczyszczeniu twarzy nanoszę serum nawilżające, po chwili nanoszę krem pod oczy delikatnie wklepując.

UŻYWANE KOSMETYKI
- Żel do mycia twarzy: Lirene Nawilżający żel do mycia z olejkiem z czarnej porzeczki (https://sklep.lirene.com/pl/product/nawilzajacy-zel-do-mycia-z-olejkiem-z-czarnej-porzeczki-1799.html)
- Tonik: Eveline, Facemed +, Matująca woda tonizująca z minerałami magmy Jeju 3 w 1 (https://www.eveline.eu/pielegnacja/twarz/facemed-oczyszczanie/matujaca-woda-tonizujaca-z-mineralami-magmy)
- Serum nawilżające: Hada Labo Tokyo, Lotion No.1, Super Hydrator (http://www.hadalabotokyo.pl/pl/product/1342/intensywny-nawilzacz-skory/)
- Płyn dwufazowy: Mixa, Dwufazowy płyn do demakijażu 'Optymalna tolerancja' (https://www.mixa.pl/produkt/dwufazowy-plyn-do-demakijazu/)

DZIAŁANIE I EFEKTY
Lubię Kosmetyki z firmy Ziaja, ale ten krem nie przypadł mi do gustu. Jest dla mnie za mało nawilżający. Po nałożeniu go pod makijaż zauważyłam, że korektor pod oczami nie zostaje na swoim miejscu tylko wchodzi w załamania powieki. Dodatkowo każdy tusz nie zależnie czy zwykły czy wodoodporny zostawiał mi podkowy pod oczami bo się rozmazywał. Te dwie rzeczy sprawiają, że nie kupię więcej tego produktu.

PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW
Zdecydowanie wolę krem AVA ŚNIEŻNA ALGA Kompleks przeciwzmarszczkowy pod oczy (https://ava-laboratorium.pl/sklep/kosmetyki/kompleks-przeciwzmarszczkowy-pod-oczy/).
Jeśli chodzi o Ziaję to zdecydowanie lepszym wyborem będzie krem pod oczy i na powieki przeciw zmarszczkom pietruszkowy (https://ziaja.com/product/9211-krem-pod-oczy-i-na-powieki-przeciw-zmarszczkom-pietruszkowy).

Nie warto

Krem jakich pełno. Pod oczy? Hmmm a co od tymi oczami ma niby robić? Jest lekki, szybko się wchłania, nie nawilża, nie ujędrnia, zacienienia jak były tak są (o likwidacji drobnych zmarszczek nawet nie wspomnę). Ogólnie nie widzę u siebie, obietnic producenta. Jedyny plus to niewielka cena.

Przeciętny

Myślę, że to krem przede wszystkim dla młodych. Mnie nie zachwycił, ani nie odżywił, ani nie uelastycznił i na pewno nie było efektu napięcia. Zwykły krem delikatnie nawilżający. Ot tyle.

Beznadzieja

Krem pod oczy bardzo zawiódł, używałam go regularnie i po pewnym czasie zaczęły pod oczami pojawiać mi się suche plamy, a tak poza tym to nic nie zmienił, lekkie sińce nie zniknęły oraz wcale nie nawilżał. Jedyny plus to taki że bardzo niska cena i dobrze bo więcej bym za niego nie dała. Nie polecam

Kozie mleko

PLUSY:
- nawilża
- jest bardzo wydajny
- cena
- bezzapachowy
- opakowanie
- lekka konsystencja
- dobry pod makijaż

MINUSY:
- skład
- czasami minimalnie podrażniał

Bardzo fajny krem

Bardzo fajny, lekki krem pod oczy. Szybko sie wchłania. Skóra po aplikacji jest nawilzona i wygląda zdrowiej. Nie radzi sobie jednak z większymi zmarszczkami pod oczami u osób młodych ale często mruzących oczy.

Ok

W moim przypadku działa - lekko nawilża skórę pod oczami i nadaje się pod makijaż. Używam póki nie potrzebuję bardzo treściwych kremów na tę partię, jak dla mnie to właśnie produkt głównie dla młodych osób, które nie mają problemów z przesuszaniem się skóry pod oczami, bo z tym mógłby sobie nie poradzić.

Warto go wypróbować

To jest taki zwykły krem pod oczy, który nie daje spektakularnych efektów. Po prostu nawilża skórę. Jest tani, więc trudno oczekiwać od niego cudów, szczególnie kiedy ma się już głębokie zmarszczki, którym trudno zaradzić, a cerę bardzo dojrzałą. Ja nie zauważyłam napięcia skóry, ani wygładzenia zmarszczek. Być może jednak dla młodszych osób będzie super? Krem jest bezzapachowy, ma lekką konsystencję, przyjemnie się go stosuje. Niby wszystko fajnie, ale jego działanie przeciwzmarszczkowe jest znikome. Daję mu 4 gwiazdki, bo nie jest to zły krem, pod warunkiem że nie oczekujemy od niego cudów.

Dobry, tani produkt

Krem ładnie nawilża i wygładza skórę pod oczami, idealnie nadaje się pod makijaż. Szybko się wchłania. Jest wydajny, tani i dostępny praktycznie wszędzie :) Ogromny plus za to, że nie podrażnia delikatnej skóry pod oczami. Ja jestem zadowolona.

Średniak

Ten krem, to taki średniak, zresztą nie kosztuje też zbyt wiele więc nie ma się, co po nim spodziewać szału. Mam wrażenie, że nawilża skórę tylko na chwilę, często trzeba go używać przez co jest mniej wydajny. Gdyby ten efekt trwał dłużej wszystko byłoby ok. Fajnie się wchłania.

Dobry produkt

Zanim zacznę recenzować ten kosmetyk muszę zaznaczyć, że nie mam jakiś strasznych problemów ze skórą pod oczami. Problem pojawia się tylko po zarwanej nocy lub niedokładnym zmuciu makijażu.
Kosmetyk kupiłam na promocji w supermarkecie za oszałamiające 5 zł. Pomyślałam, że lubię tą serię i jeżeli się nie sprawdzi użyję jako krem do rąk.
Wieczorem po zmyciu maseczki, zaaplikowałam produkt na skórę pod oczami. O dziwo oczy mnie nie szczypały, choć zdarza mi się to nieraz po serum. Produkt opakowany w tubkę, nie gmera się w kremie rękami, nie roznosi bakterii. Konystencja lekka, szybko się wchłania, choć nałożyłam grubą warstwę kremu. Po pierwszej aplikacji szału nie było, ale stosowałam dalej.
Po miesiącu zauważyłam piersze efekty:
-skóra pod oczami jest bardziej rozjaśniona i napięta
-nie było śladów po workach pod oczami.
Podsumowając jak na produkt za 5 zł to całkiem nieźle, w dodatku krem jest bardzo wydajny.

Lubię

Nie przepadam za marką Ziaja, a tne kremik naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Od razu powiem, że nie jest to jakieś nawilżające szaleństwo, nawilża raczej przeciętnie, nie porównujmy go np. do Bobby Brown. Kosztuje jednak 5 zł i na co dzień jest ok ; )
Plusy:
- dobry pod makijaż
- nawilża
- tani
- łatwo dostępny
- wydajny
Minusów nie widzę, odejmuję gwiazdkę za ciut zbyt słaby efekt nawilżenia.