Bell, Mousse (Cienie do powiek w kremie)

Bell, Mousse (Cienie do powiek w kremie)

Lekkie cienie w postaci musu. Piankowa konsystencja pozwala na wygodną aplikację zarówno palcem, jak i aplikatorem. Nie ma możliwości osypywania się, nie zbiera się w załamaniach powiek i nie blaknie. 8 kolorów do wyboru. Wodoodporne.

a ja jestem przeciw.

gdy ujrzałam odcień 070, taką gorzką czekoladę, pomyślałam: ja chcę to mieć!
nie mając żadnego doświadczenia w korzystaniu z cieni o konsystencji innej niż w kamieniu, zainwestowałam 16 zł i dziś bardzo tego żałuję.
nijak nie mogę go nałożyć, tak aby odcień stopił się z innymi kolorami. próbowałam palcem, pacynką, pędzelkiem do powiek i pędzelkiem do ust, ale za każdym razem efekt był ten sam - rozpaćkana brązowa plama na powiece.
sądzę jednak, że praktyczność tego musu zależy od odcienia: polecałabym wszelkie jasne beże, zielenie i róże. w żadnym razie nie radzę używać swego odcienia.
no, ale to tylko moje zdanie :p

Używam tego produktu od: po kilku nieudanych próbach, zrezygnowałam, od ok. trzech miesięcy leży na dnie kosmetyczki.
Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze.

doskonały !

Znakomity cień ! Pani sprzedajaca poleciła i tak sie zachwyciłam że dokupiłam kolejne 3 wiec posiadam aż 4 kolorki:)zieleń nr 80 to mój ulubiony :)
Nie wiem skąd opinie ze załamuje się na powiece...nic podobnego! Moze wystarczy przed nałożeniem przypudrować powiekę? Ja tak robię :) jest lekki,piankowy,dosć szybko wysycha i zastyga na powiece,wogóle nie jest tłusty !!! Trzyma się cay dzień na powiekach,nie widzę w nim żadnych wad.
Ja polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: 4 otwarte :)

Świetny!!!!!

Te cienie sa na prawde swietne! kupilam je jakies miesiac temu( dwa kolory) i jestem bardzo zadowolona . uwazam ze to sa najlepsze cienie jakie mam :) dobrze sie rozprowadzaja i utrzymuja na prawde dlugo!!!!!! goraco polecam ten zakup .

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:bardzo ekonomiczne

Ulubione:D

Mam dwa kolory niebieski i srebrzysty roz,mam ochote jeszcze na czern-jest ciemna i smolista:) przy czym srebrzysty roz swietnie spisuje sie jako rozswietlacz pod luk brwiowy lub na kosci policzkowe.
Bylam troche nieufna wzgledem trwalosci ale bardzo mnie zaskoczyly in plus:D swietnie spisuja sie nakladane na cala powieke jak i do robienia kresek.
Szkoda,ze paleta kolorystyczna jest taka uboga bo z checia powiekszylabym swoja kolekcje:)

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:rozpoczete 2

duper

Mam cerę mieszną przez a co za tym idzie przetłuszczające się powieki na których mało co się trzyma. Cienie, niezależnie od producenta i kansystencji rolują się na mojej powiece dosłownie do godzince. Cienie Bell Mousse pozostają na swoim miejscu prawie przez całe 8 godzin, które spędzam w pracy. A to w moim przypadku prawdziwy rekord. Jedną * odejmuje za to, że z czasem nieco blakną ale to jescze nie feler ;)
Ogólnie produkt godny polecenia i wydaje mi się że cena też nie jest zbyt wygórowana. Nabyłam w promocji dwa kolorki za 18.99 zł.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

ideał!!

To jest to! Mam kolor 60 - taki złoto-brązowy. Bardzo ładnie się błyszczy, delikatnie i subtelnie. Można łatwo nałożyć go na powiekę zmieniając kolor w zależności od ilości cienia - od jasnego złota po głęboki świetlisty brąz. Cień jest trwały, odrobinę zbiera się w kącikach. Bardzo odpowiada mi jego konsystencja - nie za tłusta, nie za rzadka, taka w sam raz. Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczynam

zaskoczenie

Zakupiłam ostatnio dwa odcienie tych cieni. Kolor 20- lekko różowy na codzień, i kolor 80-ciemnozielony m.in. na potrzeby sylwestra bo super pasował do mojego gorsetu.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tymi cieniami. Mając doświadczenie w użyciu cieni w kremie, ten był dla mnie zupełnym zaskoczenie. Nie zbiera się w załamaniach (szok:)), nie wałkuje się, świetnie rozświetla i długo się utrzymuje. Trochę bleknie z czasem ale jak dla mnie nie stanowi to problemu.
Naprawdę polecam:)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia dwóch odcieni

świetny!!!

mam kolor nr 60 i muszę przyznać ze kupiłam go całkowicie przypadkowo.nie spodziewałam się po nim ani takiej trwałości ( trzyma się lepiej niż niejedne cienie prasowane) ani takiego ładnego efektu na powiece( cień mieni się pięknie i delikatnie; ma małe drobinki a nie bazarowy wielki brokat;) cena niska:D spodobał mi się bardzo popielaty:) polecam!

Używam tego produktu od: od 2 tyg

Małe cudeńko :)

Mam kolor nr 20 :) W pudełeczku wygląda na różowy, ale na powiece nie widać koloru, tylko mocne rozśwetlenie :)

+ konstystencja
+ niezła trwałość, nie wałkuje się, nie zbiera w załamaniach powieki
+ niesamowicie się błyszczy :)
+ baaardzo wydajny (naprawde potrzeba tylko troszeczkę cienia żeby pomalować całą powiekę ;) )

- mała paleta kolorów
- po pewnym czasie kolor troszkę blaknie

Jednak ogólnie polecam ;) A sama powoli czaję się na zielony :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

super nakładanie i kolory

Mam kolor brązowy i zielony. Cienie rozprowadzam pacynką i na mojej tłustej powiece wytrzymują cały dzień. Używam pod nie bazy. Są bardzo wydajne. Szkoda, że jest taka mała kolorystyka. Gdyby było więcej odcieni, to na pewno dokupiłabym sobie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Prawie dobry

Kolor mam 10 czyli szary jest bardzo swietlisty wydajny,ale cena 13 zl, powinien byc tanszy.
Niestety nie jest trwaly na powiece po 2 godzinach sie walkuje:(

Moze go kupie ponownie ale w innym kolorze.Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań:pocztek 1

EHh, jednak nie polecam, walkuje sie po 20 minutach na powiece, nadaje sie tylko jako rozswietlacz pod luk brwiowy:(

Dodaje jedna gwiazdke . z baza trzymaja sie 7 godzin i pieknie rozswietlaja oko.

Polecam!!!:)

Rewelacja!!! Cień kupiłam za namową Pani w drogerii i nie żałuję:) Jest idealny!!! Delikatny, leciutki, wydajny. Fajnie się go rozprowadza [ja akurat nakładam go palcem :)], wytrzymuje całą noc i nie gromadzi się w zgięciach :) Cień w porównaniu do swojej jakości jest tani! Gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od: kilki miesięcy :)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierszego:)