Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Intensywnie wygładzające mleczko Nivea Body zostało stworzone specjalnie dla potrzeb suchej skóry. Innowacyjna formuła, oparta na pielęgnujących lipidach i substancjach nawilżających, zapewnia skuteczną pielęgnację i głębokie nawilżanie. Lekka konsystencja sprawia, że Mleczko łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania.
Produkt wyraźnie wygładza skórę i chroni ją przed wysuszeniem. Cenne składniki: ekstrakt z ginkgo, masło shea i witamina E chronią przed wysuszeniem, pozostawiając przyjemne uczucie gładkości skóry.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Ginkgo Biloba, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Propylparaben, Sodium Carbomer, Parfum, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.

Cena: ok. 16 zł / 250 ml; 22 zł /400 ml

Porządny,ale nie przecudny ;)

Miałam to mleczko w dużej butelce 400 ml ze świetną pompką co jest pierwszym plusem kosmetyku. Balsam szybko się wchłania, ma miłą nutkę zapachową charakterystyczną dla wszystkich balsamów Nivea, konsystencja jest w sam raz-ani zbyt gęsta,ani też za bardzo wodnista. Skóra jest świetnie nawilżona :ehem: Ogólnie jestem zadowolona w użytkowania,ale nie jakoś szczególnie zachywcona-dlatego 4 gwiazdki :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

super nawilża

Jestem jak nabardziej na ,,tak" :-) . Używam juz chyba z 3 opakowanie a wczoraj na dodatek kupiłam duże opakowanie w promocji w Rossmanie ( cena dużego prawie taka sama jak małego opakowania!!!! ). Balsam bardzo dobrze nawilża, czego nie mogłam powiedzieć o olejku Nivea. Balsam szybciutko się wchłania zostawiając na skórze bardzo przyjemny ,,filtr". Sprawdził sie super równiez po opalaniu na plaży.... ładnie złagodził podrażnienia na ramionkach :-). Bardzo ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: od około 4 miesięcy

REWELACJA

Nigdy nie lubiłam ksmetyków nivea,przez ten okropny zapach i konsystencje....czulam się starsznie rozsmaroując takie mazidlo np. na twarzy. Dlatego nie użuywałam tych kosmetykow.
A probowałam naprawde wielu balsamów które miały niby nawilżyć moja skórę.
Jest strasznie sucha....szczególnie na nogach...az skóra mi schodziła.I nic nie pomagało.Jak tylko sie posmarowalam bylo ok..po pol godziny znow skora wygladała jak rybie luski.
NIVEA jest natomiast świetny!!!
Ale wlasnie ten w jasnniebieskim opakowaniu.
Wchłania sie bardzo szybko i jest bardzo bardzo wydajny.Nie wiem daczego ktos powiedział że jest malo wydajny.Naprawde mało go potrzeba zeby się nasarować :)
I wcale nie jest gesty,nie męcze sie z wyduszaniem go z butelki jak to ktos tutaj napisał.
Według mnie jest rewelacyjny!!!
W końcu mam gładkie nogi i nie wstydzę się ich pokazywac!
Ze skora miałam równiez probem na twarzy....tez przesuszona...czego ja nie używalam żeby doprowadzic ja to jakotakiego stanu.Nic nie dało.
Dopiero NIVEA Intensywnie Wygładzający do suchej skóry w jasnoniebieskiej butelce sprawił że moja buzia wyglada ładnie!!

Napewno kupie go raz jeszcze....a potem nastepny raz.
POLECAM!!!

Używam tego produktu od: jeszcze wczesniej niz wszedł na rynek, dostałam go ze streetcomu :)

taki sobie...

Na początku byłam bardzo uradowana kiedy dostałam to cudo w prezencie, mój zachwyt jednak dosyć szybko minął.

Konsystencja gęsta, jak mocno zbita śmietana, trochę ciężkawa, choć to akurat nie jest dużym minusem...

Zapach przyjemny na poczatku, lecz moim zdaniem zbyt chemiczny, taki... w stylu nivea. Utrzymuje się trochę w formie intensywnej chmury zapachu, któa na szczęście z czasem wietrzeje.

Do nawilżenia nie mogę się przyczepić, bo mleczko z racji swej gęstości mocno natłuszcza. Skóa wręcz "nie ma prawa" być sucha po takim masełku.

Minusem jednak jest małą wchłanialność komsetyku. Jako gęsty preparat wolno się wchałania, tak że zastosowany w większej ilości na pewno pozostawi na ciele tłusty film.

Pulsem moze być dosyć duża wydajność...

Acha... i ta butla... Mleczka jest dużo... Tylko, że z tak ciężkim kremem mam coraz większe trudnośći z wyciskaniem go z butli, zwłaszcza denerwuje mnie to ,kiedy mam łapska tłuste od tego specyfuiku, a tu muszę się jeszcze umordować, żeby wydobyć jeszcze odrobinę.

skóra jak po szpachelce

Świetny balsam. Nawilża i wygładza skórę już po pierwszym użyciu. Konsystencja śmietanki, szybko się wchłania, ma delikatny zapach (aczkolwiek nie ten typowo "niveowski" ;)).
Dość wydajny, butelka prosta i wygodna w użyciu.
Dzięki temu, że balsam jest rzadki, nie muszę się męczyć z ciachaniem butelki, żeby wydobyć resztki :D

rzeczywiście wygładza

Napisy na balsamach z reguły nie przyciągają mojej uwagi, bo wszystkie obietnice zwykle się nie sprawdzają, ale tu jest wyjątek, skóra po tym balsamie jest mięciutka, super nawilżona i niesamowicie gładka :)
Pięknie delikatnie pachnie, mniej intensywnie niż granatowy, ma lżejszą kosystencję. Bardzo go lubię i polecam.

bardzo go lubię :)

Nie mam suchej skóry, niemniej jednak czasem lubię zafundować jej coś bardziej nawilżającego. Ten balsam jest dla mnie lepszy niż ten klasyczny, w granatowej buteleczce. Nie jest straszliwie gęsty, ale też nie jest za rzadki, łatwo go rozsmarować na skórze, nie wchłania się zbyt szybko, ale mimo to nawilża. Ma ładny zapach. I rzeczywiście wygładza skórę. Buteleczka straczyla mi na ok. 3 tygodnie.

Fajny balsam

Jak tylko zobaczyłam reklamę, nie wiem dlaczego, chciałam go kupić :) Dostałam za 12zł w promocji za 250ml (bez chyba ok.17zł-to już trochę za dużo).
Co do efektów-pachnie delikatniej niż zwykła Nivejka,przyjemnie-inaczej bym na niego nawet nie spojrzała bo zapachu kremu Nivea nie lubię :) Szybko się wchłania, wystarczy lekko wmasować go w skórę.Pozostawia na skórze leciutki film, ale na szczęście nietłusty.Dzięki temu skóra ma ładny satynowy połysk i wygląda na naprawdę wygładzoną.Jedyny malutki minusik to to, że mógłby lepiej nawilżać :) Poza tym świetny, godny polecenia balsam do którego na pewno wrócę!

dobre

Nie zgadzam się z poprzedniczką, że mleczko pachnie jak wszystkie produkty nivea, jest wręcz przeciwnie i właśnie dlatego też go kupiłam. Ale co dalej: szybko się wchłania, zostaje jednak lekka tłustawa warstwa, dla mojej normalnej skóry nawilżenie jest odpowiednie i co najwazniejsze na moją skórę podziałało wygładzająco, skórę mam mięciusieńką i lekko napiętą. Dosyć wydajne ale za tą cenę znam lepsze.

krem nivea z wodą

Mam wrażenie, że to mleczko powstało właśnie przez rozrobienie kremu Nivea, tego z granatowego opakowania, z wodą. Mleczko pachnie właśnie jak ten krem, tylko ciut delikatniej, niemniej jednak i tak jak dla mnie za mocno :( Nie lubię tych niveowskich aromatów. Poza tym nie wiem gdzie to wygładzenie i szybkie wchłanianie? Co z tego, że mleczko się nie maże i szybko znika z powierzchni skóry skoro czuć potem tłustawą, i wcale nie gładką warstwę... Nie lubię jak mazidła do ciała tak się zachowują. W ogóle nie podoba mi się kosnsytncja tego "mleczka", bo niby gęste nie jest, ale takie ciężkawe i tłustawe :( Dużo trzeba go użyć, żeby rozsmarować na większej powierzchni i przez to jest bardzo niewydajne. Co do pielęgnacji, to dla mojej w miarę normalnej skóry mleczko jest ciut za słabe. Niby nawilża i odżywia, ale czuję niedosyt. Co by zatem było przy suchej, dla której to mleczko jest przeznaczone? Wolę nie wiedzieć. Zresztą moja przygoda z tym mazidłem już się zakończyła. Tą jedną butelkę dostałam na wypróbowanie (w końcu się doczekałam!), a sama ani złamanego grosza wydać na nie nie zamierzam.

nie bardzo

lekkie mleczko szybko sie wchlania, efekt nawilzenia raczej marny ,mam sucha skore po wysmarowaniu sie tym wynalazkiem jest ok ale bo paru godz widze ze skora jest wysuszona, efekt wygladzenia marny, nie wiem czemu to mleczko tak sie nazywa, bo obietnic nie spelnia,wiecej nie kupie

Raczej na NIE

Dostalam ten balsam w prezencie i dobrze, bo sama bym sie raczej na niego nie skusila. Jakos nie przepadam za kosmetykami Nivea.
Balsam jest gesty, troche "toporny" i za ciezki jak dla mojej skory. Dobrze, ze dosc szybko sie wchlania inaczej predko wyladowalby w koszu ;)
Plus za dobre nawilzenie i wygladzenie skory.
Wole jednak inne balsamy niz ten i do niego juz nie wroce.