Avon, Rękawica do kąpieli

Avon, Rękawica do kąpieli

Wykonana z poliestru rękawica przeznaczona do masażu ciała w kąpieli. Nie jest zbyt szorstka, działa raczej delikatnie.

świetna

Bardzo dobra rękawica: świetnie myje całe ciało, zastępuje peeling. Masaż jest ożywczy dla skóry, poprawia jej krązenie i sprężystość. Po kąpieli ciało lepiej przyjmuje balsam i jest bardzo gładkie. Mam już drugą taką rękawicę (ma ponad 2 lata) i muszę przyznać, że jest bardzo trwała. Co jakiś czas piorę ją w pralce. Praktycznie nie ma dla mnie innej alternatywy do pielęgnacyjnej kąpieli. Polecam :)

nie dla mnie

Zaliczyła kosz, bo nijak się do niej nie mogłam przekonać. Rozumiem, że rękawica ma drapać, ale żeby aż tak? Do tego to nieprzyjemne uczucie mokrego, oblepiającego materiału na ręce. Ponieważ używałam jej krótko, nie mogę uczciwie ocenić jej trwalości, ale wydawała mi się bez zarzutu, bo rękawica nie strzepiła się i nie pruła.

jest...różowa

rękawica bardzo dobrze wywiązuje sie ze swojej funkcji, używam jej do peelingu ciała i na sucho do masażu jest ok ale nic inneo nie da sie o niej powiedziec

Nietrwała.

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii, u mnie ta rękawica nie przetrwała dwóch tygodni... Zaczęły się robić na niej kudełki z materiału z którego jest zrobiona, strasznie się brudziła... Przez pierwsze dni była naprawdę OK i fajnie masowała - ale kilka dni to chyba za krótko. :/

Super rzecz

Uzywam jej juz ze 2 lata, 1-2 razy w tygodniu, z reguly w polaczeniu z preparatem do pilingu-ulatwia jego zastosowanie i poprawia dzialanie. Naprawde bardzo przydatna i przyjemna w uzyciu. Skora jest potem taka gladziutka, a balsam znakomicie sie wchlania.
Jej trwalosc oceniam jako bardzo dobra, choc widac juz slady uzytkowania-ale mysle, ze jeszcze dosc dlugo mi posluzy!

warto

Mam długo i nie wyobrażam sobie mycia bez tych łapek. Od 1,5 roku używam prawie codziennie i nic nie straciły na jakości, mam wrażenie że jakby po umyciu nimi lepiej balsamy sie wchłaniały. Coś na deseń peelingu.

Godna uwagi.

Mam ją już chyba z 3 lata i jest nadal w stanie bdb. Zastępuje peeling, jest w tym całkiem niezła. Drapie w sam raz, nic się z nią nie dzieje. Naprawdę przydatna rzecz. Jest bardzo wygodna i tania. Czego chcieć więcej? Polecam.

świetna do peelingu

Bardzo fajna rękawica, używam ją razem z peelingiem,wzmaga jego działanie, skóra jest gładka i lepiej chłonie balsam. Masaż nią wykonany pomaga pozbyć się cellulitu. Mam ją już 4 lata i jak na razie nie wymaga wymiany.

Bardzo dobry produkt

Od czasu jej używania oszczędzam na kupowaniu peelingu, bo ona całkowicie go zastępuje, świetnie ściera i masuje, w sam raz do mojej szorstkiej skóry, po zabiegu skórajest bardzo gładka i delikatna. No i ta trwałość, ona przeżyje każdą katastrofę

To jest To!

Długo się zastanawiałam czy ją kupić ale w końcu się na nią zdecydowałam i nie żałuję. Bardzo dobrze myje i szoruje ciałko.:) Czuć, że skóra jest naprawdę czysta i gotowa na dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Jedynym minusikiem może być to, że czasem obraca się na ręce. Polecam każdemu.

dobra

Nie wyobrażam sobie codziennego prysznica bez niej. Rzeczywiście działa jak delikatny peeling, dobrze szoruje skórę. Po jej użyciu czuję, że jest ona naprawdę czysta i przygotowana na wmasowanie balsamu. Bardzo wytrzymała.

super

Świetny produkt.Zastępuje peeling, a właściwie jest lepsza od peelingu. Ma idealną szorstkość-nie bardzo wiem jak to określić, ale wiadomo o co chodzi.:) Skóra po niej jest jak nowo narodzona.Poza tym rękawica jest bardzo estetyczna.Niestety po jakimś czasie się zdeformowała,jej trwałość pozostawia wiele do życzenia.Mimo wszystko polecam.