Avon, Rękawica do kąpieli

Avon, Rękawica do kąpieli

Wykonana z poliestru rękawica przeznaczona do masażu ciała w kąpieli. Nie jest zbyt szorstka, działa raczej delikatnie.

świetna

Mam parę od kiedy tylko pokazały sie na rynku. Nie używam już niczego innego

ok

Choć na początku była ciut przyciasnawa na moją dłoń, to po kilku użyciach dopasowała się do mojej ręki... Tą rękawiczką doskonale się myje siebie i nie tylko siebie(hihi)... Jest milusia i nie uszkadza swoją szorstkością nawet delikatnej skóry...<BR>A dodatkowo ma śliczny kolor i nie pozostają na niej resztki mydła i innych kosmetyków, nie traci koloru i nie defasonuje się...<BR>Po kilku miesiącach codziennego użytku dalej wygląda jak nowo kupiona...

ciasna, ale własna ;)

Dla mnie jest po pierwsze bardzo "sztuczna" - mam wrażenie, że szoruję się plastikiem. Po drugie, właśnie ten rozmiar... ja naprawdę mam szczupłe i wąskie dłonie (tyle że palce długie), a ta rękawiczka ledwie na nie wchodzi - jeśli chodzi o szerokość, to jest nietrafiona, zdecydowanie jest za ciasna! dlatego rzadko jej używam. Niewiem co by było, gdyby kupiła ją moja mama (raczej przy kości) - założyłaby chyba sobie na najmniejszy palec.<BR>Jest za to trwała - co prawda mało jej używam, ale w ogóle nie wygląda na zniszczoną.

praktyczna

Niezbyt szorstka rękawica do delikatnego masażu i pilingu w kąpieli. Ponieważ jest dość delikatna, jej użycie jest bardzo przyjemne, relaksuje i pobudza krążenie. Jest też bardzo trwała - mam ją rok i wygląda jak nowa. I jeszcze jedno - to pierwsza rękawica jaką mam, która ma normalny rozmiar, przystosowany do wymiarów kobiecych dłoni, a nie szufli.

Rękawica jest świetna, używam ją codziennie do mycia się. Nie jest zbyt szorstka raczej delikatna. Wzmaga działanie wszelkich żeli myjących, peelingów. Ciało jest gladkie i dobrze umyte. Mam ją już rok i nic się z nią nie dzieje złego.Używam na przemian z rękawicą Oriflame (jest zdecydoanie b. szorstka).