Oriflame, Giordani Gold, Shimmering Pearls (Puder nabłyszczający w kulkach do twarzy i ciała)

Luksusowe perełki w odcieniach bieli, różu i złota rozświetlają skórę ciepłym, miękkim blaskiem z opalizującymi refleksami.

Lubię bardzo te perełki :)

Plusy:
- wydajne
- śliczny blask, można używać zarówno w okolicach oczu, na całą twarz, na dekolt, na wszystkie odsłonięte części ciała
- pięknie podkreśla opaleniznę
- rozświetlenie się tym pudrem ładnie pasuje wbrew pozorom także do ciepłego makijazu w odcieniach brązu i złota
- poświata jest subtelna, bądź mocno błyszcząca - w zależności od ilości pudru. (NIE jest to rodzaj drobinek, czy brokatu, tylko coś jeszcze innego ;-) )
- BARDZO TRWAŁY!! To duży plus gdy rozświetla się na co dzień np. dekolt. Przy wydajności mozna sobie na to pozwolić :)
- nie wysusza skóry, nie zatyka porów, nie powoduje u mnie uczulenia
- plus ode mnie całkiem prywatnie: w lato z powodu pracy i braku czasu opalałam się balsamem brązującym. Gdy pewnego dnia zaczął schodzić mi w plamy (przesuszenie skóry przez klimatyzację :( ) to po oprószeniu perełkami granic plam np. przy włosach czy na dekolcie nie było tego tak bardzo widać. Były świetnie zatuszowane.

Minusy:
- opakowanie
- perełki sukcesywnie sie kruszą, jedna po drugiej :(

I tuitaj powtórzę sie po raz kolejny. Nie wiem czy go kupie, poniewaz nie odpowiada mi sposób dystrybucji, a poza tym zdążyłam sie do niego przyzwyczaić i mam ochotę na coś inego ;-)

Produkt wart swojej ceny i godny polecenia!!!

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno!

NIEZASTĄPIONY!

Używam go od zawsze, a jak policzyłam, to zużyłam raptem 2 opakowania, a 3 mam nowo zakupione - taki wydajny jest ten puder! Nie zostawia smug, jest wszechstronny - używam go jako różu, lekkiego cienia do powiek, a kiedy się opalę jako wykończenia makijażu całej twarzy. Długo utrzymuje się i nie wysusza, ani nie powoduje świecenia na twarzy. A w promocji ma ormalną, jak na taki produkt cenę. Nie ma sobie równych.

Używam tego produktu od:zawsze

Najlepszy !!!

Super produkt ! Wart swojej ceny. Bardzo wydajny. Nie jest to puder do całej twarzy, nadaje się do podkreslenia kosci policzkowych, troche do nadania koloru szyi i na dekolt. Posiadam odcien ten zlocisty. Najlepiej jest nakladac go duzym pedzlem, wtedy efekt jest super.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:mam jeszcze całe! prawie wogóle sie nie zużywa! :)

dobry

uzywam moich magicznych kuleczek od dawna chyba od 4 lat
w lato sa niezastapione na wyjscia
na urlopie pieknie sie mienia w nocnych klubach
zima nadaja sie do rozswietlenia kosci policzkowych
jestem z nich zadowolona

minosem jest to, ze ciagle mi uciekaja!
pewnie kupie jeszcze nastepne opakowanie ale obecnie nie mam dostepu do produktow o.

Używam tego produktu od:2003

Przecietny

Kupilam ten puder w duzej promocji juz ponad rok temu. Mam 2 wersje - rozowa i brazujaca.

Tu ocenie te różowa.

Ta rozowa jest bardzo intensywna. Stosuje go glownie jako roz, ale trzeba uwazac zeby nie nalozyc za duzo, bo wychodzi intensywna plama. Stad ten rozowy stosuje tylko na wiekse wyjscia i tylko drobinke nakladam na kosc poloczkowa. Aby nalozyc go na wieksza powieszchnie kompletnie sie do tego nie nadaje. Uwazam ze powinien byc mniej intensywny. Sadze ze trudno ozywic nim twarz.

W obu przypadkach zaleta jest ladne , praktyczne opakowanie do torebki.

Na pewno nie kupie wiecej tych produktow. W tej cenie mozna kupic cos o wiele lepszego.

Raczej nie polecam.
Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 rozowe i jeszcze beda na dluuugo

Tak!

Wydajne
Nadają się na dzień i na wieczór
Łatwo je nałożyć i stopniować efekt
Idealnie rozświetlają oczy, kości policzkowe, dekolt i całe ciało
Ładne opakowanie, chociaż trochę iebezpieczne bo kuleczki lubią uciekać

Czego chcieć więcej? ;)

rewelacja

Nigdy nie myślałam,że kuleczki z Oriflamu tak mi wpadną w oko. Świetny efekt rozświetlenia, trwały i satynowy refleks i zero skutków ubocznych w postaci zapchanych porów czy innych niespodzianek. Szkoda że produktu nie odkryłam wcześniej.

Ubolewam nad tym ,że jest to produkt limitowany i że brakuje miejsca w pudełeczku na mały pędzelek, lusterko.Puder napewno będzie mega wydajny. Zapłaciłam za niego 25zl+ koszty przesyłki (allegro)

Używam tego produktu od: tygodnia

Cudo!

Piękny puderek. Nadaje chłodnej poświaty, co czyni go jednym z moich ulubionych rozświetlaczy. Świetnie pasuje do mojej chłodnej karnacji. Współpracuje zgodnie z każdym różem, a nawet brązerem. Efekt jest dość wyraźny. Pięknie wygląda na policzkach, dekoldzie, romionach. Bardzo udany produkt, szkoda tylko, że nie jest w stałej ofercie :( Na szczęście jest bardzo wydajny, więc pewnie starczy mi na lata.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

mikrobrokaciki

wyjęłam wszystkie białe kulki, bo w moich oczach te drobinki były zbyt wyraźne. Może na imprezkę typu studniówka (a ta już dawno za mną;)) byłoby to w sam raz, ale teraz efekt jest dużo bardziej naturalny ze złotych i różowych kuleczek i nadaje się na "zwykłe" knajpkowe wyjścia. stosuje głównie na dekolt i ramiona. Może jak przyjdzie zima to zaryzykuję nałożenie na twarz :rolleyes: Teraz jeszcze wolę cieplejsze rozświetlenie :)

PS Bardzo mi się podoba opakowanie :D

Ilość zużytych opakowań: jedno i widzę, że jeszcze dłuuugo mi posłuży

boski

To był udany zakup, mimo wygórowanej ceny postanowiam się skusić i to był strzał w dziesiatkę! Jestem zadowolona i na pewno kupię go znowu. Puder jest bardzo wydajny. Używam go głównie do makijażu wieczorowego- nie tylko do twarzy ale i do calego dekoltu i ciała. Nie należy jednak przesadzać ilością, bo można uzyskać efekt bombki choinkowej :) Delikatnie nabłyszcza twarz i nadaje jej promienny blask.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

wspaniały

Jest to kolejna wersja znanego pudru Oriflame w kulkach. Można łatwo odróżnić kuleczki nabłyszczające od brązujących po opakowaniu. Te mają na zakrętce rysunek gwiazdki, pozostałe złączone litery GG.
W opakowaniu znajdują się kuleczki w kolorze różowym, złotym i białym. Po zamieszaniu dużym pędzlem i nałożeniu na kości policzkowe otrzymujemy opalizującą rózowo-srebrną poświatę. Wygląda to niezwykle ładnie. Puder można nanieść także na ramiona, dekolt i inne miejsca. Na twarzy utrzymuje się cały dzień, trzeba tylko uważać żeby nie przesadzić z ilością :) Są bardzo wydajne.

Używam tego produktu od:roku

ulubione :)

Używam tych perełek głównie zimą, przy pełnym makijażu - dają wtedy bardzo ładny, subtelny efekt rozświetlenia twarzy. Bardzo wydajne, więc cena usprawiedliwiona.Nie wiem, czy kupię jeszcze, bo to był produkt sezonowy, ale jeśli kiedyś uda mi się je skończyć, to na pewno. :)

Używam tego produktu od: grudnia 2005