Avon, Nail Experts, Strong Results (Wzmacniająca odżywka do paznokci)

Avon, Nail Experts, Strong Results (Wzmacniająca odżywka do paznokci)

Zawiera diamentowy pył, proteinę sojową i prowitaminę B5. Wzmacnia i utwardza paznokcie. Paznokcie są mocniejsze już po 5 dniach. Po wyschnięciu odżywki można dodatkowo nałożyć krem do pielęgnacji skórek. Stosować zawsze, gdy paznokcie wymagają odżywienia.

Ciekawa forma

Skusiłam się na ten produkt głównie z powodu ceny - kosztowała w katalogu jakieś 5,90 zł, więc wzięłam bez wahania. Nigdy nie miałam żadnej odżywki do paznokci z Avonu, recenzje miały dość słabe, ale zaryzykowałam z myślą, że posłuży mi najwyżej jako bezbarwny lakier do paznokci.

Pierwsze wrażenie - zaskoczyło mnie dlaczego ten lakier jest taki rzadki w buteleczce ? Przelewał się jak jakaś woda.
Wieczorem postanowiłam pomalować nią paznokcie - kolejne zdziwienie, bo zapach był dużo mniej agresywny, niż w typowym lakierze/odżywce.
Gdy kończyłam malować drugą dłoń, zauważyłam, że pierwsza jest już praktycznie sucha :D
Ot i cała tajemnica - odżywka nie tworzy zasychającego lakieru, tylko wchłania się w paznokieć, jest wodnista.

O dziwo, działa całkiem nieźle ! Świetna alternatywa dla osób, które nie lubią odżywek w formie lakieru, ale też nie chcą paćkać się tłustymi oliwkami. Produkt szybko zasycha na paznokciu, który pozostaje lekko nawilżony.

Przede wszystkim, świetnie wygładza paznokcie ! W szybkim czasie stają się bardziej jedwabiste, gładziutkie. Mam też wrażenie, że są bardziej zaróżowione. Po aplikacji paznokcie delikatnie pachną, są twardsze.

Jestem zadowolona z produktu, używam go w przerwach między malowaniem paznokci - urządzam sobie taką jednodniową przerwę i smaruję nim płytkę przez cały dzień.

Raczej nie pomoże w przypadku mocno zniszczonych, przesuszonych paznokci po zdjęciu hybryd (właśnie zdjęłam hybrydy i boję sie go trochę nakładać) czy też paznokci żelowych. Do codziennej, niewymagającej pielęgnacji będzie jak znalazł.

Cena jest ok - można dostać go za dychę, ostatnio był dostępny ponownie za 5 zł. Opakowanie ładne, wydajność też w porządku - można wypróbować ;)

Używam tego produktu od: rok

ulubiona odzywka do paznokci

Odzywka ma forme plynu, ktorym smaruje sie paznokcie, a nie lakieru. Nie zostawia lakierowej warstwy.
Jesli moje paznokcie sa w kiepskim stanie (np. po dluszym trzymaniu lakieru, myciu w detergentach), zawsze sie ratuje ta odzywka. Juz po jednej aplikacji widze efekty.

Plusy:
+ zdecydowanie dziala, wzmacnia i jak u mnie - lekko wybiela paznokcie
+ nie daje powloki
+ bardzo wydajna

Minusy:
- nie zauwazylam

Zawsze kupuje w promocji, place wtedy ok. 10 zl.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie czwartego

Naprawdę dobra

Jedna z moich ulubienic!

Zaczęłam z niej korzystać już dawno temu. Została mi polecona jako "zbawienie dla słabych paznokci" a że moje wtedy były w stanie tragicznym zakupiłam ją. Od tamtej pory zawsze mam buteleczkę w domu i gdy doprowadzę paznokcie detergentami lub lakierami do ruiny właśnie nią podejmuję reanimację :) Na mnie działa rewelacyjnie. Paznokcie stają się mocniejsze, nie pękają, nie rozdwajają się i nabierają zdrowego wyglądu. Stosuję zazwyczaj przez tydzień, dwa razy dziennie i nie maluję w tym czasie paznokci. Lubię jej płynną konsystencję, która szybko się wchłania nie pozostawiając śladów. Jak się zapoluje na promocje to można ją wtedy kupić za ok 10 zł.

Plusy:
*skuteczność
*konsystencja
*wydajność
* zapach - ale wiem, że to rzecz gustu i innym może przeszkadzać

Minusy:
-lekko wysusza skórki - przy dłuższym stosowaniu. Dobry krem do rąk załatwi sprawę

Używam tego produktu od: 7/8 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nic nie robi

PLUSY:
- brak

MINUSY
- nie wzmacnia i nie odżywia paznokci. Generalnie nie zauważyłam żadnej różnicy przed i po.
- leista konsystencja
- niewygodny pędzelek
- okropny zapach
- cena

nic z tego nie będzie

Produkt ma bardzo dobrą średnią, szkoda, że na mnie sie nie sprawdziła. Jestem mega zawiedziona tym, ze avon nie informuje w katalogu jeśli produkt odbiega formułą, konsystencja od większości odżywek do paznokci na rynku. Jest wodą, spodziewałam sie emalii, która dodatkowo będzie bazą pod lakier. Produkt jest dosyć wydajny, ma miły zapach ale to koniec plusów. Zakrętka pęka, nie zakręca sie do końca. Pedzelek absolutnie nie sprawdza sie do takiej konsystencji. Źle rozprowadza produkt, wyjeżdża na skórki, płytkę pokrywa nierównomiernie. Stosowałam a raczej dalej stosuję ale juz chyba przestanę bo znudziła mi sie ta zabawa kilka razy dziennie. Odżywka wchłania sie natychmiast bez żadnego połysku, śladu, ze ów produkt był zaaplikowany. Myślałam na początku, ze mam tak spragnione paznokcie ratunku, dlatego tak szybko sie wchłania, ale działo i dzieje sie tak cały czas. Absolutnie nie wpłynęła jakkolwiek na choćby minimalna poprawę stanu paznokci. Jestem zawiedziona i zaskoczona opiniami. Kocham avon ale to ogromny zawod, a co najgorsze nie mam dla niej alternatywnego przeznaczenia do użytku.

bez większych rezultatów

Ta odżywka nie do końca się sprawdziła. Generalnie jest kilka punktów, za która można pochwalić, ale tak na prawdę przede wszystkim liczyłam na wzmocnienie paznokcia. W moim przypadku na próżno doszukiwać się super poprawy. Odżywkę nakładam dwa - trzy razy w tygodniu (może powinnam częściej?), faktycznie dość szybko się wchłania, co dla mnie jest plusem.
Stosuję już od kilku miesięcy (3-4 mcy). Może ciut mniej rozdwaja się płytka, ale też bez większych ochów-achów. NIe zauważyłam by szybciej rosły, czy wyjątkowo się wzmocniły. Jak były liche, tak w zasadzie są nadal :(

Używam tego produktu od: 4 miesiąc

Rewelacyjna

Bardzo dobra odżywka, która w widoczny sposób poprawia stan paznokci. Po krótkim czasie paznokcie stały się mocniejsze, szybciej rosły i przede wszystkim przestały się rozdwajać. Produkt jest bardzo wydajna, ma ładny zapach i fajną konsystencję. Z czystym sumieniem polecam :)

świetna

Pierwszą przygodę z tą odżywką miałam jakieś 8 lat temu. Ktoś wyśmiał moje poobgryzane paznokcie, ja się podłamałam... Kupiłam tę odżywkę, przestałam obgryzać....
Zużyłam wtedy całą buteleczkę, malując paznokcie codziennie wieczorem. Wytrwałość się opłaciła - paznokcie stały się niesamowicie mocne, żaden się nie łamał, a kształt płytki diametralnie się zmienił, różowa część stała się o wiele dłuższa.

Po 3 miesiącach używania paznokcie były moją prawdziwą dumą.
Gdy buteleczka się skończyła, nie kupiłam następnej, używałam cały czas bezbarwnych lakierów lub innych odżywek.

Odżywka zrobiła cud, paznokcie się trwale wzmocniły!
Pół roku temu wpadłam w kolorowy szał, bez przerwy malowałam paznokcie na czerwono i różowo - dzięki czemu doprowadziłam płytki do... kompletnie pomarańczowego koloru. W dodatku zaczęły się łamać, rozdwajać.

Kupiłam odżywkę eveline, która spowodowała, że paznokcie zaczęły odstawać od skóry - autentycznie, po tygodniu używania milimetr paznokci już się odrywał... W porę to zauważyłam, wywaliłam to pieroństwo... W międzyczasie wpadł mi w ręce katalog avonu, zamówiłam tę odżywkę... Dwa tygodnie temu przyszła.

CUD. Po dwóch tygodniach codziennego używania całkowicie zniknęły przebarwienia. Paznokcie wróciły na swoje dawne miejsce, nie odstają już od skóry. Są mocne, naprawdę twarde i nie łamią się.

Genialna odżywka... Już jej nigdy nie opuszczę :-)
Serdecznie polecam. Przy wytrwałym, codziennym używaniu może naprawdę zdziałać cuda.

Używam tego produktu od: 8 lat temu jedno całe, drugie opakowanie od 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie w trakcie

Bardzo dobra odżywka!

Odżywkę zamówiłam bo byłam ciekawa czy pomoże mi na moje rozdwajające się paznokcie.Stosowałam różne odżywki i żadna mi niestety nie pomagała ;/
Spróbowałam ją no i okazała się że nie dość że po kilku minutach jej już nie ma na paznokciu to widzę efekty:) Moje paznokcie nie rozdwajają się i nie łamią co jest wielkim plusem :)
Polecam ją zakupić,nie jest taka droga i wystarcza na dłużej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Dobra odżyweczka

Odżywka sama w sobie jest dobra, podkreślam, że to odżywka nie lakier więc wchłania się po jakichś 5min.

Paznokcie są po niej ładne, twarde i szybko dość rosną.

Mi nie pomogła za bardzo w rozdwajaniu się paznokci czyli odchodzeniu płytki paznokcia, ale to tylko i wyłącznie moja wina bo brakuje mi paru witamin od środka, których odżywka nie zastąpi.

Polecam dla miękkich i matowych paznokci :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

jak dla mnie w porządku

Choć kupując ją myślałam że to bezbarwny lakier - nawet fajnie, że się wchłaniała (+ za to, że szybko).
Spodobał mi się... zapach :D nie wiem jak innym, ale mi przypomina kokos
Używałam praktycznie codziennie, paznokcie szybciej rosły i były twarde, nie łamały się.

Mó wybawca

Mimo uważania na odżywkę 8 w 1 eveline to i tak zniszczyła mi paznokcie. Całe szczęście, nie tak jak bywa u niektórych dziewczyn,że strach nawet oglądać zdjęcia w internecie to jednak bolały mnie paznokcie,że nie chciałam używać ani lakieru do paznokci ani tym bardziej zmywacza do paznokci.Otworzyłam swoją szufladkę z odżywkami do paznokci,a że nie chciałam,żeby pozostał kolor bezbarwny na paznokciu to wybrałam właśnie tą avonową. Przede wszystkim jest genialna,ponieważ nie zostawia śladu po jej użyciu. Używam od 3 tygodni codziennie na wieczór,szybko się wchłania. Po tygodniu paznokcie były odżywione. Teraz ich nie poznaję,są mocne,ładne,nie łamią się. Pomijam,że zostało mi jej 3/4,więc jest mega wydajna.
Bardzo polecam.