Joko, Eye Liner (Tusz do kresek z pędzelkiem wodoodporny)

Joko, Eye Liner (Tusz do kresek z pędzelkiem wodoodporny)

Czarny, wodoodporny tusz i cieniutki pędzelek umożliwiają malowanie nawet najcieńszych kresek na powiekach i u nasady rzęs. Elastyczna formuła tuszu zapobiega wysychaniu i wykruszaniu się. Nie rozmazuje się w wilgotnych warunkach.

Cena: 8,50zł / 5ml

ocena b.dobra

Eyelinery Joko są jak na razie moimi faworytami. Szukam ideału ;)

Ten polecam bardzo - głęboka czerń, cienki pędzelek = precyzyjna kreska, nie rozmazuje się i nie smuży. Super trwałość - zaleta najważniejsza w linerach - nie rozmazuje się, nie blaknie, po prostu zostaje od początku do końca na swoim miejscu, w nietkniętym stanie, nawet przy trudnych warunkach łzowo-środowiskowych :P A z drugiej strony zmywa się bez problemów żelem i wodą. Niedrogi.

Wada - dostępność znikoma!!! Niestety mamy teraz rynek zdominowany Rossmanami, Naturami i SuperPharmami, jeśli tam produkt nie jest dostępny, to napraaaawdę ciężko go dostać...

Drugi minus - kończy się zdecydowanie szybciej niż inne linery!!!!!!!

Jak na swoją cene jest dobry.

Używałam go przez ponad 2 lata, więc coś mogę o nim powiedzieć :)
Wodoodporny nie jest, ale za to trwały na "sucho". Utrzymuje się cały dzień na powiece, co zdarza się nieczęsto.
Jest wydajny, używałam go codziennie i zdarzyło mi się że wystarczył mi prawie na pół roku.
Nie kruszy się, nie rozmazuje, nie odbija.
Dostępny w różnych wersjach pędzelkowych :) tzn sa cieńsze i grubsze pozwalające namalować wyrazistą kreskę.
Całość na koniec okraszona jest niską ceną...
Jednak dałam 4... gdyż mam wrażenie że z czasem trochę się popsuł jakościowo (chyba że trafiłam na jakiś felerny). Zmieniłam na Pierre Rene, ale nie jestem tak zadowolona. Może kiedyś do niego wrócę....

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 5 nie pamiętam dokładnie

Nie spodziewałam się po nim wiele. A jednak mile mnie zaskoczył ;)

+ Kolor - bardzo intensywny
+ Trwałość - spokojnie utrzymuje się cały dzień, a zdarzało się, że i dłużej ;) Nie rozmazuje się, nie spływa, nie odbija.
+ Wydajny - pod tym względem chyba najbardziej mnie zaskoczył - mam go ponad rok, w ciągu którego malowałam się nim prawie codziennie i jeszcze się nie skończył, nie wyblakł, nie zmienił swojej konsystencji.

+/ - Pędzelek dość "łatwy w obsłudze" ;P Trochę trudno jest nim namalować cienką kreskę, ale nie jest to niemożliwe, to kwestia wprawy.

Jak najbardziej mogę go polecić i sama pewnie niejeden raz będę do niego wracać :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze ;)

Prawie ideał

Jest to bardzo dobry eyeliner. Wcześniej używałam z Miss Sporty, ale trudno mi się nim malowało kreskę. Ten eyeliner jest inny. Ma taki sztywny specjalny pędzelek, który właściwie sam maluje kreskę nie trzeba odpowiednich umiejętności, bo dla mnie zawsze to było trudno dopóki nie kupiłam tego eyelinera.

+ łatwo nim namalować idealne kreski
+ cena - 12, 50
+ wydajny - mi starcza na ok. rok
+ głęboka czerń
+ długo się utrzymuje na powiekach - jedynie od zew str powieki mi się rozmazuje po kilku h
+ nie testowany na zwierzętach
+ polska firma
+ łatwo się zmywa

- czasami nie wiem dlaczego odrobinkę mnie szczypie oko, ale tylko czasami
- nie jestem pewna czy on jest taki wodoodporny
- nie utrzymuje się idealnie cały dzień - tak jak napisałam na zew koniuszku powieki mi po kilku h trochę znika muszę domalowywać

Używam go do malowania górnych kresek. Mając na powiekach kreskę namalowaną tym pędzelkiem usłyszałam kilka razy, że mam ładne kreski więc efekt uzyskany:)

Używam tego produktu od: wrzesień 2009

Świetny!

Oooj uwielbiam ten eyeliner. Od dobrego eyelinera oczekuję, że będzie trwały, nie będzie się rozmazywał i będzie miał kolor intensywnej czerni. I taki właśnie jest ten eyeliner. Ma aplikator w postaci pędzelka co ułatwia namalowanie kreski i każdy ( nawet takie beztalencie jak ja ) namaluje idealną kreskę :D Gorąco polecam gdyż jest to najlepszy z eyelinerów z jakimi miałam styczność :)

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

super produkt

Robi piękne kreski.
Ma dobry pędzelek.
Jest delikatny dla oczu a trwały na powiece.
Piękna głęboka czerń.
Niska cena.
Dobra wydajność.
Nie maże sie na powiekach.
Nie wysycha w buteleczce.
Nie drażni skóry.
Minusów brak :)

Używam tego produktu od: od sylwestra

fajny:)

Właśnie dziś nabyłam go ponownie, żeby mieć świeżutki do wykonania sylwestrowego makijażu:)

Bardzo go lubię - jest naprawdę czarny (porównując np. z sephorowym eyelinerem), kreska utrzymuje się bardzo długo, cały dzień/noc, usuwa się go w miarę łatwo, można namalować cienkie lub grube kreski, jak kto woli, a pędzelek jest dośc cienki i wygodny.

Za tę cenę naprawdę polecam, choćby do wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4?

Bardzo przyzwoity eyeliner, jak na taką cenę. Przede wszystkim jest bardzo trwały i naprawdę wodoodporny. Nie odbija się na górnej powiece, pędzelek jest dość poręczny, ale mógłby być cieńszy. Z malowaniem nie mam większego problemu. Opakowanie ok. Nie ma problemów ze zmywaniem, ja zmywam płyne micelarnym i nie ma śladu :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Jeden z najlepszych

Eyeliner ten kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu, szukałam bowiem czegoś w miarę taniego (niestety gimnazjalistkę nie stać na drogie kosmetyki) i dobrego. Nie zawiodłam się!

Plusy:
- śmieszna cena za taką jakość
- trwały, u mnie wytrzymał, po nocy wygląda tak samo dobrze jak zaraz po malowaniu
- nie kruszy się
- nie ma okropnego chemicznego zapachu, z którym spotkałam się przy chociażby eyelinerze z Avonu

Minusy:
- aplikator - potrzeba wprawnej ręki, żeby zrobić równą kreskę
- brudzi mi rzęsy przy malowaniu

Podsumowując, wg mnie kosmetyk jest godny polecenia ponieważ malowania kresek można się w krótkim czasie nauczyć, a jakość eyelinera godna jest poświęcenia :)

w miarę

Miałbyc wodoodporny nie wiem gdzie ta wodoodpornosc. kapalam sie nad woda jedna kropelka na moje oko a juz eye linera nie ma. jestem zawiedziona. nie polecam jesli ktos szuka wodoodpornego kosmetyku. Co do obsypywania sie i czerni jest idealny. nie obsypuje sie i maluje ok :)

BARDZO DOBRY

Jak dla mnie to ten produkt jest naprawdę dobry. Fakt faktem zakupiłam go dość niedawno, ale zdążyłam go już kilka razy wypróbować:) Można narysować naprawdę cieniutkie kreseczki co jak dla mnie jest bardzo ważne, trzyma się też bez problemu-nie rozmazuje się. Więc śmiało mogę mówić, że produkt jest dobry to jeszcze tani:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kilka kropel

Świetny

Bardzo wydajny i poręczny. Poprzednie opakowanie miałam ponad rok i do końca mogłam się malować bez problemów. Trzeba nałożyć minimum 2 warstwy, by otrzymać jednolitą kreskę. Przy 1 pociągnięciu widać prześwit na powiece. Nie wiem, czy jest łatwy do zmycia, bo ja od dawien dawna zmywam oczka zwykłym olejem kuchennym (jest niesamowity na poprawę jakości rzęs. Polecam) i nie mam problemu z usunięciem kresek. Wole wersję w kałamarzu, która ma krótki i gruby pędzelek, ale to tylko dlatego, że nie umiem zbyt precyzyjnie malować się tuszem do kresek.Nie rozmazuje się i trzyma na powiekach aż do planowanego zmycia.
Używam tego produktu od:1,5 roku