Cetaphil, Daily Facial Moisturizer SPF 15

Cetaphil, Daily Facial Moisturizer SPF 15

Nawilża i chroni. Lekki i nietłusty, chroni przed promieniami UVA (zawiera Parsol1789) i UVB. Nie zapycha porów, bezzapachowy. Polecany przez dermatologów. Nie zostawia tłustej warstwy, efektywnie odżywia i nawilża skórę. Zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Skład: Active Ingredients: Avobenzone 3% (sunscreen), Octocrylene 10% (sunscreen). Inactive Ingredients: Purified Water, Diisopropyl Adipate, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate and PEG-100 Stearate, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Carbomer 940, Disodium EDTA, Triethanolamine.

Cena: 11 $ / 4 fl oz (118ml)

Najlepszy z najlepszych!

Najwspanialszy krem nawilżający jakiego używałam w życiu! Mój KWC! Gorąco polecam! A oto powody:
*miałam bardzo silnie przesuszoną skórę - do tego stopnia, że schodziła mi z twarzy płatami - żaden krem mi nie pomagał, poszłam więc do dermatologa i pani doktor poleciła mi właśnie ten krem. Cetaphil uratował mi życie. Po 2 dniach dolegliwości zupełnie ustąpiły!!!!!
*Teraz używam tylko tego kremu - fantastycznie nawilża, skóra jest po nim wspaniała - nawilżona, bardzo miła w dotyku, po prostu zdrowa!
*Kolejne plusy to duża wydajność - opakowanie ma 200ml(ja dostałam w aptece opakowanie o takiej objętości) a więc starcza na długo i co najważniejsze krem jest hipoalergiczny - wszyscy uczuleniowcy mogą spokojnie go używać (ja mam często alergie), a Cetaphil mnie nie uczula!
Nie mogę nachwalić się tego kremiku, ale naprawdę długo szukałam kosmetyku, który będzie tak dobrze pielęgnował moją skórę i mi nie zaszkodzi i znalazłam!To mój KWC!
P.S. Moja pierwsza recenzja!:)Używam tego produktu od:2 miesiące

niezły

Produkt zagościł u mnie na dobre. Zawarte w nim filtry chronią nie tylko, jak to jest powszechne w USA przed UVB, ale także i przed UVA, której to ochrona w stosunku do niskiego SPF 15 jest godna polecenia. Żałuję tylko, że Cetaphil oferuje tylko ten jeden produkt z filtrem, że nie ma możliwości zakupienia czegoś o wyższej ochronie. Na narty, czy plażę będzie z pewnością za słaby. W mieście natomiast, przy dodatkowo małym przebywaniu na zewnątrz myślę, że powinien być wystarczający. Dodatkową zaletą produktu jest brak w składzie środków zapachowych (niestety "czymś" jednak dziwnie pachnie i początkowo przyznam, że ten specyficzny zapach skutecznie mnie to do niego znięchęcał). Dodatkowy minus - po zbyt bliskiej oczu aplikacji powoduje ich łzawienie i pieczenie. W instrukcji jest jednak wyraźna informacja, by omijać te okolice. No, ale nie wyobrażam sobie z kolei sięgać po dodatkowe filtry pod oczy. Produkt ma konsystencję lotionu. Nie klei się i nie jest tłusty. To duuuży plus :). Ogólnie, jak na warunki amerykańskie (a wiadomo tu z dobrymi filtrami jest kiepsko) oceniam go bardzo wysoko.

moje najnowsze odkrycie

zainteresowalam sie nim po przeczytaniu wielu entuzjastycznych recenzji na MUT. Akurat potrzebowalam czegos delikatnego, nie uczulajacego bo mialam jakąś paskudną alergię w okolicach ust - zresztą coraz bardziej przekonuję sie do środków pielęgnacyjnych nie zawierających zbędnych drażniących sladników. Cetaphil jest super delikatny, bezzapachowy. Koi skore, nawilza, bardzo delikatnie natluszcza, jest przy tym lekki i dobrze sie wchlania. Filtry jak wiadomo nie są tak dobre, jak te dostępne w Europie, ale jak na amerykanskie warunki są conajmniej zadowalające - jest Parsol i stabilizator w odpowiednim stężeniu, także ochrona UVA jest przyzwoita. Myślę, ze na warnukni miejskie powinno to wystarczyc. Cetaphil dodatkowo jest niedrogi i ma bardzo dużą pojemność. Używam chętnie, kiedy nie wychodzę za bardzo na dwór i kiedy moja skóra potrzebuje odpoczynku i ukojenia. Naprawdę polecam.