Max Factor, Lipfinity (stara wersja)

Max Factor, Lipfinity (stara wersja)

Pojemność 2,3 ml

Nałóż kolor, który wyjątkowo długo pozostaje na ustach. Tajemnicą jego trwałości jest Permatone - przełomowy system utrwalający kolor. Odczekaj 60 sekund, aby pomadka utrwaliła się na ustach. Nałóż połysk nawilżającym sztyftem (zawierającym glicerynę, witaminy A i E, filtry UVA i UVB). Możesz to robić tak często jak chcesz, aby zmiękczyć, nawilżyć i wygładzić usta, nadając im jednocześnie idealny połysk.
Zapomnij o pomadce przez najbliższe 8 godzin! Nawet przy porannej kawie, drugim śniadaniu, obiedzie i popołudniowej herbatce. Możesz być pewna, że kolor wciąż twa. Tajemnicą trwałości pomadki Lipfinity jest przełomowy system utrwalający kolor Permatone, dzięki któremu cienka warstewka koloru przywiera do ust i jak one staje się elastyczna. A co najważniejsze skóra ust oddycha, nie jest podrażniona i nie wysycha. Kolor nie znika nawet gdy spożywamy tłuste potrawy.
Lipfinity jest przełomem w kosmetyce ust, jest spełnieniem marzeń milionów kobiet: wystarczy nałożyć kolor, potem połysk i można o niej zapomnieć na całe osiem godzin! Pomadka Lipfinity jest dostępna w 14 odcieniach. W sprzedaży dostępny jest również pojedynczy błyszczyk.

PO PROSTU MÓJ

Co tu dużo pisać, doskonały!
-nakładam o 6.00 i jest na ustach do wieczora
-nie pozostawia śladów
-wybór kolorów.

Jednak o nawilżanie ust musimy dbać. Po demakijażu wieczorem przecieram delikatnie usta szczoteczką do zębów i na noc nakładam balsam do ust carmex-doskonale nawilża. Rano usta są nawilżone i wtedy znowu nakładam szminkę nie czując dyskomforu spierzchniętych ust.
Dodatkowo łączę kolory-inna szminka, inny błyszczyk i wychodzi kolor niebywały.
Naprawdę polecam

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:może 20- nie wiem?

Miła Niespodzianka

Pomadka baardzo trwała - duży plus. Idealna na wyjątkowe sytuacje. Kolorystyka bardzo fajna, posiadam odcień 310 Essential Violet (chłodny róż). Bardzo ciekawy odcień, delikatny i idealny dla Pań typu urody "Lato" lub "Zima". Zresztą, to też kwestia upodobań.

Sztyft nawilżający, owszem nawilża lecz szybko wchłania się i niestety należy poprawiać. Szybciej zostanie zużyty niż sama baza pomadki. Jak zasugerowała jedna z Autorek poprzednich komentarzy, można zastąpić go bezbarwnym balsamem lub błyszczykiem.

Przed nałożeniem jej polecam zrobić peeling na ustach, a następnie nałożenie balsamu. Pomadka używana często, owszem wysusza, wiadomo "coś za coś".

Dla mnie KWC na "wielkie wyjście" !!!Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Ulubiona

Uwielbiam tę szminkę i tak mi już zostanie :)
Trzyma się na ustach dzielnie, bez względu na przejścia ;) Nie zostawia śladów na filiżance, na policzku również nie :D
Tak jak napisała tu jedna z Wizażanek, trzeba dbać o nawilżenie, lepiej się wtedy nakłada i "leży".

Ilość zużytych opakowań: dużo

Mój KWC

Doskonała pomadka, która utrzymuje się na ustach niezależnie od tego czy jem, piję czy całuję się. Kolor nie znika aż do samego wieczora. Faktem jest, że trzeba nakładać ją bardzo ostrożnie, ponieważ dość szybko zasycha na ustach co uniemożliwia wszelkie poprawki. Trzeba także dbać o dokładny peeling i nawilżenie warg. Ja nie zauważyłam by wysuszała usta, ale to chyba zasługa carmexu. Długo szukałam czegoś, co nie będzie się "zjadać" zaraz po nałożeniu i oto znalazłam. Moimi faworytami są delikatne beże lub leciutkie róże bo kolory na wargach wyglądają intensywniej niż w opakowaniu.

Używam tego produktu od:pół roku

Może być

Na początek zaznaczę, że uważam, że jest to szminka na wyjątkowe okazje tzn. do stosowania sporadycznego - gdy chcemy aby efekt był bardzo trwały, ale nie na co dzień, bo fatalnie wysusza naskórek ust. Trzeba się także nauczyć nią malować, gdyż szybko zasycha i może porobić nieestetyczne smugi. Nałożona za grubo, po kilku godz się wykrusza. Ten niby błyszczyk nabłyszcza na bardzo krótko. Ale kolor na ustach pozostaje bardzo długo, nawet w trakcie jedzenia i picia. Trochę ciężka do usunięcia - ja stosowałam płyn do makijażu wodoodpornego i wtedy było ok. Gdyby nawilżała i była łatwiejsza w aplikacji pewnie bym ją jeszcze kupiła, a tak to nie wiem.

perfekcja mimo wszystko

Absolutnie mój nr 1 wśród szminek. Jeszcze nigdy nie miałm szminki, która tak długo utrzymywałaby się na ustach. Jej po prostu nie da się zjeść, zostawić na kubku, policzkach czy ustach innej osoby, ani nawet nie ma mowy, by po kilku godzinach sama zniknęła z ust. TRWAŁA JAK ŻADNA a ja tej zalety przede wszystkim długo szukałam.
Wadą może być to, że nabłyszczacz trzeba kilkakrotnie nakładać na usta w ciągu dnia, by te wyglądały wciąż sexy. Przez to też, szybciej się on kończy niż sama szminka, ale wtedy albo bezbarwny błyszczyk, czy balsam równie dobrze go zastępuje. Ale mimo to, to mój KWC w tej kategorii.
Mam nową wersję tej szminki w dwóch kolorach: blady jakby fioleto-róż (mój ulubiony) oraz intensywny róż. Planuję zakup czerwieni, jeżeli będzie w moim odcieniu.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

porazka

mam kolor 007 i juz po pierwszym uzyciu zauwazylam ze ta szminka strasznie wysusza usta,nawet przy uzyciu nablyszczacza usta wygladaja jak popekane wyglada to strasznie nieestetycznie, ciezko zmyc te straszne pozostalosci z ust,jednym slowem nie polecam

Używam tego produktu od:juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:1 nie caly

tak!

Mialam 2 kolory, numerkow nie pamietam gdyz to bylo bardzo dawno. Jeden ciemny braz lekko zlamany rozem a drugi chlodny roz. Oydwa barzo twarzowe i udane. Szminka faktycznie jak obiecuje producent wyrtrzymuje godiznami. jezeli sie nie je i nie pali/pije to moze siedziec bez zmiany nawet 7godzin. Niestety podczas uzywania zdarzaja sie male starcia, wyglada nieestetycznie a zmyc ja nie jest latwo :) Zwykla woda nie idzie, co jest bardzo nieporeczne gdyz trzeba miec ze soba mleczko badz chusteczki nawilzone. Jakiekolwiek poprawki nie wchodza w gre! Szminka brzydko wyglada na spierzchnietych ustac, dlatego trzeba je solidnie wypielegnowac przed nalozeniem. Blyszczyk dolaczony do szminki jest rewelacyjny w polaczeniu z nia, sam jako kosmetyk juz taki super nie jest. Coz moge powiedziec wiecej.. po testach w galerii c mialam cala reke w kolorowych paseczkach 2 dni :) tak mi sie kolory powrzeraly w skore.

Moge powiedziec ze jest to najlepsza z trwalych szminek (uzywalam juz wielu)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Trwała

Jeśli ktoś szuka trwałej pomadki to polecam. Utrzymuje sie bardzo długo, bardzo dobrze rozprowadza i nie rozmazuje na ustach. Mam dwa odcienie 020 i drugi taki jasny naturalny(opakowanie wyrzuciłam na pomadce nie ma numeru). Maluję się nimi codziennie, moze faktycznie nieco wysuszają usta, ale z tym można sobie łatwo poradzic. Puki co to moja najtrwalsza pomadka jakiej używałam do tej pory. Szkoda tylko, że ta pomadka bezbarwna, która ma utrwalać kolor tak szybko się kończy

Trwały... aż za bardzo!

Zaczne od tego ze produkt jest BARDZO trwaly. Miałam problemy ze zmyciem go nawet mleczkiem do demakijazu.
Odcien, który posiadam(nr 300) nie do konca mi odpowiada. Kojarzy mi sie troszke ze starsza pania, ktora nie jestem. Czasem przy niezbyt dokladnej aplikacji sprawia wrazenie maski. Jednak wydaje mi sie ze przy innych odcienach moze byc całkiem niezly.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

trwala

Kupilam lipfinity za granica i wlasnie widze ze przeplacilam i ze mam inne opakowanie, cale czarne, ale o podrobce nie moze byc mowy bo to byla jedna z renomowanych drogerii w norwegii. Napisane jest "made in ireland".Kupilam ja bo potrzebowalam szminke na wieczor a nie zabralam ze soba zadnego rozsadnego koloru na kolacje;) Szminka jest bardzo trwala, jednak caly czas trzeba miec przy sobie nawilzacz, mimo to godna polecenia. Jedzenie prztrwala bez zarzutow ale reszty wieczoru juz nie, nie ma cudow. Po aplikacji nawilzacza kolor staje sie piekny i gleboki, wyglada jak porzadny blyszczyk z duza iloscia pigmentow a efekt jest trwaly jak szminki. Godna polecenia.

Używam tego produktu od:miesiaca

Super, ale...

+ Trwałość! Po 8 godzinach usta były cały czas pokryte kolorem
+ Fajne i wygodne opakowanie
+ Stosunkowo przystępna cena

- Po zjedzeniu wierzchniej warstwy błyszczyka pojawia się efekt "wysuszonych ust". Podobnie jest po demakijażu, ale w moim przypadku cienka warstwa Carmexu doskonale sobie z tym radzi :)
- Przy nałożeniu zbyt grubej warstwy koloru na usta szminka kruszy się i zostawia nieładne ślady

Ilość zużytych opakowań: na razie 1, ale kupię na pewno :)